Szkolenia PPOŻ.

Szkolenia PPOŻ.

Dzięki naszemu doświadczeniu oraz wyspecjalizowanej kadrze, oferujemy szkolenia w zakresie PPOŻ. w części teoretycznej, jak i praktycznej.

Organizujemy eventy, podczas których robimy pokazy z kontrolowanych wybuchów, zadymienia a nawet próbnych ewakuacji z budynków. Mogą to być akcje zaplanowane, o których Twoi pracownicy zostają wcześniej poinformowani, a mogą to być również szkolenia z zaskoczenia, gdzie pracownicy po usłyszeniu syren alarmowych, będą musieli wykazać się odpowiednimi umiejętnościami. 

Dopiero w takich przypadkach można określić faktyczną skalę zagrożenia. Możemy wówczas zbadać na ile Twoja firma jest bezpieczna! Jeśli jej pracownicy będą potrafili ewakuować się bez chaosu, udać się do miejsca zbiórki w jak najszybszym czasie, jeśli będą wiedzieć gdzie to miejsce zbiórki funkcjonuje w Waszej firmie, oraz czy będą to wszystko robić sprawnie i zespołowo – to kluczowe dla zapewnienia bezpieczeństwa w Twojej firmie.

Sela BHP - szkolenia ppoż.
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Dla kogo zalecane są szkolenia PPOŻ.

Szkolenie z zakresu ewakuacji oraz praktycznego użycia sprzętu gaśniczego, wraz z jednostkami ratowniczymi, rekomendujemy jako obligatoryjne dla wszystkich pracowników każdej firmy, niezależnie od posiadanego stanowiska wieku czy stażu pracy. Pracujemy nad odejściem od stereotypu w postaci przeszkolenia kilku osób, które ewentualnie wchodziłyby w skład zespołów ratowniczych (czyli po kilka osób na każdej zmianie). Naszym celem jest wprowadzenie jako standardu w każdej firmie, regularnego szkolenia w tym zakresie, które byłoby cyklicznie powtarzane i urozmaicane w zależności od potrzeb i zagrożeń panujących w firmie.

Szkolimy pracowników i właścicieli firm, którzy nie tylko chcą zdobyć wiedzę, ale także nauczyć się praktycznych zasad gaszenia pożaru i postępowania w sytuacjach zagrożeń. Uświadamiamy pracowników jakie są najczęstsze przyczyny i rodzaje pożarów, jak postępować, kogo poinformować, a także jakiej użyć gaśnicy.

Jak organizujemy szkolenia PPOŻ.

Szkolenie PPOŻ. może być organizowane jako samodzielny warsztat lub też zostać połączone z ćwiczeniami w zakresie udzielania I Pomocy Przedmedycznej, a także wchodzić w skład pełnego pakietu jakim jest event w postaci Dni Bezpieczeństwa. To od Ciebie zależy w jakim zakresie chcesz je przeprowadzić. Z naszej strony gwarantujemy dopasowanie do potrzeb firmy, które weryfikujemy na podstawie wcześniejszego wywiadu. Analizujemy stopień zagrożenia i związane z nim potrzeby pracowników. Szkolenie odbywa się w warunkach rzeczywistych na terenie Twojego zakładu pracy, czyli tam gdzie Twoi pracownicy wiedzą najlepiej o jakich zagrożeniach mówimy. Analizujemy Wasze case study by docierać jak najbardziej do naszych słuchaczy.

Jeżeli chcesz się przekonać i zobaczyć jak wygląda profesjonalne szkolenie w tym zakresie to zapraszamy do kontaktu. Skontaktujemy się z Tobą, wybadamy potrzeby i zagrożenia i opracujemy indywidualną ofertę, która będzie odpowiedzią na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości.
Zapraszamy do kontaktu!

Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Wybierz usługę BHP, która Cię interesuje

Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Sela BHP - logo kolor czarny napis
Sela Sp. z o.o.
Szybki kontakt
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Scroll to Top