Pierwsza pomoc przedmedyczna

Pierwsza pomoc przedmedyczna

Szkolenia z udzielania Pierwszej Pomocy Przedmedycznej – nasze szkolenia oparte są na połączeniu wiedzy teoretycznej z praktyką. Dobieramy poziom, zakres tematyczny oraz niezbędne narzędzia do indywidualnych potrzeb oraz możliwości grupy szkoleniowej. Organizujemy zajęcia w mniejszych, kameralnych grupach w siedzibie naszej firmy, jak również przy okazji większych eventów, typu Dni Bezpieczeństwa dla większej liczby pracowników w ich firmie. Ukierunkowujemy wówczas nasze warsztaty pod konkretne zagrożenia występujące w miejscu pracy i ryzyka z nim związane.

Pierwsza pomoc w praktyce

Posiadamy bogate zaplecze sprzętowe, w postaci różnego rodzaju fantomów (dorosły, dziecięcy), zestawów do pozoracji ran, zestawów opatrunkowych, szyn usztywniających kończyny po urazach, AED i wiele innych, które pozwalają nam na wykonywanie pokazów i przedstawianie prawidłowych zabezpieczeń w przypadku różnego rodzaju zagrożeń zdrowia czy życia.

Nasi trenerzy to wykwalifikowana kadra doświadczonych praktyków. Są aktywni zawodowo, przez co wszelkie zmiany czy regulacje w przepisach są im przedstawiane w pierwszej kolejności. W trakcie szkoleń omawiają przykłady z ich życia codziennego, co jest zawsze dużym atutem wnoszącym element adrenaliny i zaskoczenia do szkolenia. Ich głównym założeniem jest zawsze aktywizacja uczestników zarówno do rozmów jak i podejmowania ćwiczeń praktycznych.

Co obejmują szkolenia z Pierwszej Pomocy? Kliknij i dowiedz się więcej.

Sela BHP - pierwsza pomoc - szkolenie
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Sela BHP - logo kolor czarny napis
Sela Sp. z o.o.
Szybki kontakt
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Scroll to Top