Szkolenia BHP Białystok

Szkolenia BHP Białystok

Kodeks pracy w naszym kraju jasno określa, że pracodawca jest zobowiązany do przeszkolenia pracowników, którzy dopiero rozpoczęli zatrudnienie. Z tego też powodu nasza firma oferuje profesjonalne wstępne szkolenia BHP Białystok dla przedsiębiorstw. Koniecznie trzeba mieć bowiem na uwadze, że już w pierwszym dniu pracy osoba, która została zatrudniona, powinna przejść ten etap. Obowiązkowe są również okresowe szkolenia BHP.

Sela BHP - szkolenia
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Sela BHP - szkolenia okresowe

Szkolenia BHP Białystok

Jesteśmy firmą, która oferuje prowadzenie szkoleń dla wszystkich rodzajów stanowisk. W związku z tym bez względu na to, czy zatrudniasz pracowników na stanowiskach:

  • medycznych,
  • robotniczych,
  • administracyjno-biurowych,
  • kadrę dydaktyczną,
  • kadrę inżynieryjno-techniczną,

czy też w jeszcze innym zakresie obowiązków, gwarantujemy najwyższy poziom prowadzonych szkoleń BHP Białystok. Ponadto, w naszej ofercie znajdują się zarówno wstępne szkolenia, jak i okresowe. Świadczymy bowiem kompleksowe usługi

Wstępne szkolenia BHP Białystok

Celem przeprowadzenia wstępnego szkolenia BHP Białystok jest zapewnienie przed dopuszczeniem do pracy odpowiednich informacji oraz umiejętności, które pozwolą na bezpieczną pracę. Co ważne, już w pierwszym dniu zatrudnienia taka forma edukacji powinna się natychmiastowo odbyć. Jej celem jest między innymi objaśnienie niezbędnych przepisów, a także zasad bezpieczeństwa, które są związane z konkretnym stanowiskiem pracy. Wstępne szkolenie BHP podzielić można na:

  • instruktaż ogólny,
  • instruktaż stanowiskowy.

W tym pierwszym przypadku chodzi o nabycie wiedzy oraz umiejętności niezbędnych w każdej pracy. Natomiast instruktaż stanowiskowy jest bardziej sprecyzowany, gdyż dotyczy miejsca, w którym fizycznie przebywać i pracować będzie nowo zatrudniona osoba.

Instruktaż ogólny oraz stanowiskowy przeprowadza specjalista ds. BHP, czyli osoba z naszej firmy, która ma ku temu odpowiedni poziom doświadczenia oraz wiedzy i umiejętności. Dzięki temu możliwe jest zarówno praktyczne przygotowanie pracownika, jak i przestrzeganie przez pracodawcę przepisów polskiego prawa pracy. Zajęcia odbywają się w życzliwej atmosferze.

Sela BHP - szkolenia wstępne
Sela BHP - szkolenia

Okresowe szkolenia BHP Białystok

Okresowe szkolenia BHP Białystok w przypadku pracodawców powinny być przeprowadzane raz na pięć lat. Podobnie w sytuacji, gdy kierowane są one do pracowników inżynieryjno-technicznych, technologów, organizatorów produkcji, projektantów i konstruktorów maszyn. Co pięć lat również tego typu szkolenia powinni przechodzić pracownicy służb BHP oraz osoby narażone na czynniki niebezpieczne, uciążliwe i szkodliwe dla zdrowia. Pracownicy administracyjno-biurowi powinni odbyć takie szkolenia raz na 6 lat. Osoby zatrudnione na stanowiskach robotniczych, znacznie częściej, gdyż raz na 3 lata. Z kolei osoby, które pracują na stanowiskach robotniczych, na których wykonywane są szczególnie niebezpieczne prace, powinny przejść takie szkolenie raz na rok. W zależności od konkretnej kategorii pracowników różna jest równie liczba godzin.

Podsumowując, jesteśmy w pełni profesjonalną firmą, która wykonuje zarówno wstępne szkolenia BHP, jak i szkolenia okresowe. Nasi kompleksowo przygotowani instruktorzy gwarantują najwyższy standard prowadzonych zajęć.

Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Przewiń do góry