Szkolenia BHP Białystok

Szkolenia BHP w Białymstoku i okolicach

Prowadzimy szkolenia BHP w Białymstoku i okolicach. W naszej ofercie znajdziesz zarówno standardowe szkolenia wstępne i okresowe, jak i specjalistyczne kursy, które gwarantują kompleksowe oraz profesjonalne przygotowanie do świadczenia pracy w zgodzie z aktualnymi standardami BHP. 

Dbając o pełną satysfakcję naszych klientów, oferujemy nie tylko spotkania stacjonarne, ale także zajęcia w formie e-learningu.

Sela BHP - szkolenia
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Sela BHP - szkolenia wstępne BHP
Szkolenia podstawowe

Kto przeprowadza wstępne szkolenie BHP w zakładzie pracy?

W skład wstępnego szkolenia BHP wchodzi instruktaż ogólny i stanowiskowy. Zgodnie z obowiązującym prawem instruktaż ogólny w zakładzie pracy może przeprowadzać: 

  • pracownik służby BHP,
  • osoba wykonująca u pracodawcy zadania z zakresu służby BHP,
  • pracodawca posiadający uprawnienia BHP,
  • wyznaczony przez pracodawcę pracownik, z zastrzeżeniem, że ma on niezbędną wiedzę i certyfikat ukończenia szkolenia BHP. 

Odpowiedzialność za przeprowadzenie instruktażu stanowiskowego spoczywa zaś na pracodawcy bądź wyznaczonej osobie, która kieruje pracownikami.

Poszukujesz specjalisty, który zapewni Twoim pracownikom szkolenia na najwyższym poziomie? Certyfikowani instruktorzy i inspektorzy z firmy Sela zadbają o każdy aspekt zarządzania bezpieczeństwem w zakładzie pracy, gwarantując Ci najwyższy standard szkoleń wstępnych, okresowych oraz specjalistycznych. 

BHP to bardzo istotny element funkcjonowania zakładu pracy, który sprzyja budowaniu kultury bezpieczeństwa. Warto więc powierzyć profesjonalistom wszystkie związane z tym obowiązki! Zaufaj naszemu doświadczeniu!

Szkolenia specjalistyczne i nowe technologie

Symulatory VR – przyszłość w szkoleniach BHP?

Coraz częściej w programach szkoleniowych BHP sięga się po wsparcie symulatorów VR (Virtual Reality), które pozwalają uczestnikom na bezpośrednią konfrontację z sytuacją zagrożenia w wirtualnej rzeczywistości. To metoda, która służy prewencji bezpieczeństwa w różnych wymiarach.

Jakie są korzyści z zastosowania treningowych symulatorów VR w BHP?

  • improwizacja sytuacji zagrożenia,
  • wzrost atrakcyjności zajęć dzięki nowym doświadczeniom,
  • zwiększenie zaangażowania uczestników szkoleń,
  • kształcenie praktycznych umiejętności reagowania w sytuacjach zagrożenia,
  • poprawa efektywności działań szkoleniowych.

 

Sela BHP - szkolenia

Pamiętaj, że w dobie nowoczesnych technologii szkolenia BHP nie muszą być nudne! Organizujesz imprezę firmową i poszukujesz dodatkowych atrakcji? Połącz przyjemne z pożytecznym i zadbaj o edukację Twojego zespołu w dziedzinie bezpieczeństwa!

Jesteśmy liderem w organizacji szkoleń z symulatorami. Prowadzimy warsztaty z wykorzystaniem symulatora zderzeń czy dachowania, przedstawiając uczestnikom zagrożenia w ruchu drogowym. Sporym zainteresowaniem w naszej ofercie cieszą się też szkolenia z zastosowaniem alkogogli. Pozwalają doświadczyć zaburzeń percepcji i widzenia, które towarzyszą upojeniu alkoholowemu. Zapewniamy, że atrakcyjna forma pokazowa przyniesie zadowalające rezultaty, przyczyniając się do poprawy świadomości Twoich pracowników w dziedzinie bezpieczeństwa. 

Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Interesują Cię szkolenia BHP w innym mieście? Zapewniamy najwyższy standard usług szkoleniowych klientom w całej Polsce! Sprawdź mapkę i wybierz dogodną lokalizację.

| Skup się na rozwoju firmy, a jej bezpieczeństwo pozostaw w naszych rękach!

Sela BHP - mapa Polski
Doskonała
Na podstawie 27 opinii
Grzegorz Sadza
Grzegorz Sadza
09/01/2023
Szukałem firmy, która faktycznie pomoże mi zrealizować zakładane cele, bo dotychczasowe doświadczenie ze służbą BHP było negatywne. Krótko, załatwiali papierki, ale nic dla pracowników się nie zmieniało. Wątpliwości jak zawsze. Początki współpracy z firmą Sela były optymistyczne. Nie zawsze rozumieli moje standardy, jednak otwartość na zrozumienie i faktyczne umiejętności operacyjne inspektorów Sela, pozwoliły nam na wdrożenie potrzebnych zmian, które rzeczywiście poprawiły warunki pracy i pozwoliły spełnić wymagania prawne. Współpraca z nową firmą to zawsze niewiadoma i obawy, ale i także szansa na lepsze. Jeśli obawiasz się, jak i ja przed, to wiedz, że z Selą możesz tylko wygrać!
Edyta Zajkowska
Edyta Zajkowska
17/07/2022
Szkolenie z pierwszej pomocy i ppoż- rewelacja. Teoria wyłożona bez przynudzania, a ćwiczenia- to była wisienka na torcie. Krzychu, Stasiu -świetna robota panowie. Dziękujemy. Firma ZED.
Kattemarin Cratibis
Kattemarin Cratibis
04/07/2022
Pełen profesjonalizm i bardzo ciekawe, zróżnicowane zajęcia
Justyna Łogwiniuk
Justyna Łogwiniuk
04/07/2022
Super szkolenie, dużo przydatnej wiedzy!
Dawid Lorenz
Dawid Lorenz
13/04/2022
Współpracę z firmą Sela nawiązałem w roku 2020, krótko po ogłoszeniu pandemii covid. Człowiek obsługujący wcześniej tematy BHP/PPOŻ w mojej firmie uznał, że w związku z covid nie muszę robić w firmie nic szczególnego. Właściwie to olał temat. Poczułem, że coś tu nie gra i poprosiłem o wsparcie Selę. Błyskawicznie zorganizowany audyt BHP/PPOŻ/covid w siedzibie firmy wykazał, że nie tylko powinienem wdrożyć szereg zmian w związku z obostrzeniami covid, ale także w samej dokumentacji BHP/PPOŻ istniało kilka "niedociągnięć", że tak to delikatnie wyrażę. Podjąłem zatem decyzję o nawiązaniu stałej współpracy z Selą. Od tamtego czasu pełną dokumentację BHP/PPOŻ mam z pedantyczną wręcz precyzją poukładaną i regularnie uzupełnianą w dedykowanym segregatorze, szkolenia obowiązkowe i okresowe BHP ogarnięte na jeden mail/telefon, a o tym, że kończy mi się data przeglądu gaśnicy dowiedziałem się od specjalisty PPOŻ z Seli, który któregoś dnia zadzwonił do mnie z pytaniem kiedy może przyjechać i to załatwić. I tak powinno być w każdym banku! Krótko mówiąc - polecam. :)
Karolina Przytuła
Karolina Przytuła
11/04/2022
Bardzo dobra i profesjonalna obsługa!
Rozwijamy się dzięki współpracy z takimi Firmami jak...
Niezależnie od wielkości, czy branży - każda jest wyjątkowa. Na każdą mamy plan.
Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Sela BHP - logo kolor czarny napis
Sela Sp. z o.o.
Szybki kontakt
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Scroll to Top