Szkolenia BHP Poznań

Szkolenia BHP Poznań

Poznań jest miastem, które już od wielu lat prężnie rozwija się zarówno w zakresie gospodarczym, jak i infrastrukturalnym. Ciągłe budowy, liczne hale produkcyjne i przeróżne miejsca pracy – wszędzie tam oferujemy profesjonalne szkolenia BHP, które pozwolą na zmniejszenie prawdopodobieństwa wypadku. Nasi doświadczeni specjaliści pragną nie tylko przekazać wiedzę – chcą to zrobić również w ciekawy i przyciągający uwagę sposób.

Sela BHP - szkolenia
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Sela BHP - szkolenia okresowe

Szkolenia BHP - Poznań

Bezpieczeństwo i higiena pracy to podstawa, bez której żadna firma nie może rozpocząć swojej działalności. Niestety, często zdarza się, że klasyczne i ortodoksyjne metody przeprowadzania szkoleń BHP w Poznaniu sprawiają, że wiele osób nie skupia na nich swojej uwagi. Skutkiem tego może być niezapamiętanie zasad, co z kolei może przełożyć się na wypadki i urazy w pracy. Z myślą o zniwelowaniu tego problemu, stawiamy na innowacyjne i multimedialne rozwiązania.

Każda klient sam może wybrać formę, w jakie przeprowadzane będzie szkolenie BHP – oferujemy tryb:

stacjonarny – zarówno w siedzibie klienta, jak i naszej placówce, metoda ta pozwala na bezpośredni kontakt ze szkoleniowcem,

online – choć kontakt jest tu pośredni, szkolenie jest prowadzone na bieżąco, przez co istnieje możliwość zadawania pytań i wystosowywania uwag,

e-learning – to prosty sposób na zdobycie wiedzy BHP w przystępnym dla pracowników czasie.

W naszej ofercie znajdują się zarówno szkolenia wstępne, okresowe, PPOŻ, jak i dotyczące RODO oraz szeroko pojętego coachingu. Wszystko to z myślą o dostosowaniu się do potrzeb klienta.

Wstępne szkolenia BHP Poznań

Każdy nowy pracownik musi przejść szkolenie wstępne BHP, które przygotuje go do miejsca pracy i możliwych niebezpieczeństw z nim związanych. Nasi specjaliści kompleksowo i dokładnie wytłumaczą każde nieścisłości oraz odpowiedzą na nurtujące pytania. Jednocześnie postarają się wykorzystać prezentacje multimedialne i zadania, aby przekazać wiedzę nie tylko skuteczne, ale też w sposób przyjemny.

Każde wstępne szkolenie BHP w Poznaniu musi zawierać w sobie dwa elementy:

  • Instruktaż Ogólny – dotyczy każdego pracownika, niezależnie od jego stanowiska. To właśnie my zajmujemy się jego przeprowadzeniem, tłumacząc wszystkie ważne informacje dotyczące bezpieczeństwa i higieny pracy.
  • Instruktażu Stanowiskowego – jest to zadanie zatrudniającej pracownika firmy. Pomoże nie tylko w poznaniu dodatkowych zasad bezpieczeństwa dotyczących stanowiska pracy, ale również samą istotę danej posady.
Sela BHP - szkolenia wstępne
Sela BHP - szkolenia

Okresowe szkolenia BHP Poznań

Kluczem do zachowania bezpieczeństwa jest regularne powtarzanie wiedzy zdobytej podczas szkolenia wstępnego. Właśnie z tego powodu przeprowadzamy dokładne i rzetelne okresowe szkolenia BHP w Poznaniu, aby upewnić się, że każdy pracownik doskonale wie, jakie zasady go obowiązują. Dokładnie analizujemy wiedzę zatrudnionych osób i w razie potrzeby dopowiadamy informacje zapomniane.

We wszystkim tym używamy wielu multimedialnych pomocy edukacyjnych, przez co proces zapamiętywania jest prostszy. Szkolenia te są dostępne zarówno w firmie klienta, jak i naszej placówce.

Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Przewiń do góry