Szkolenia BHP Poznań

Szkolenia BHP w Poznaniu i okolicach

Prowadzimy profesjonalne szkolenia BHP dla firm z Poznania i okolic. Nasza oferta obejmuje organizację obligatoryjnych szkoleń wstępnych i okresowych, które zapewniają pracownikom wiedzę i praktyczne umiejętności niezbędne do budowania bezpieczeństwa w miejscu pracy. Na tle konkurencji wyróżnia nas szeroki wachlarz szkoleń specjalistycznych, które uwzględniają moduły dotyczące różnych problemów bezpieczeństwa i higieny pracy. Podczas warsztatów prezentujemy uczestnikom dobre praktyki, ucząc ich minimalizować ryzyko wystąpienia zagrożenia w miejscu pracy. Zachowujemy dbałość o atrakcyjność szkoleń, sięgając po zdobycze nowych technologii: symulatory wirtualnej rzeczywistości (alkogogle, symulator odczuć starczych) oraz symulatory wypadków komunikacyjnych (dachowania, zderzenia czołowego).

Sela BHP - szkolenia wstępne BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Sela BHP - szkolenia wstępne BHP
Szkolenia podstawowe

Częstotliwość okresowych szkoleń BHP

Po upływie okresu ważności szkolenia wstępnego pracownik powinien przejść okresowe szkolenie BHP, które kończy się egzaminem potwierdzającym opanowanie materiału. Warto pamiętać, że okres ważności okresowych szkoleń BHP cechuje się sporym zróżnicowaniem i jest zależny od stanowiska pracy. Wynosi odpowiednio:

  • rok w przypadku pracowników zatrudnionych na stanowisku robotniczym, z zastrzeżeniem pracy w warunkach szkodliwych;
  • 3 lata dla pracowników zatrudnionych na pozostałych stanowiskach robotniczych;
  • 5 lat w przypadku pracodawców i kadry kierowniczej, pracowników inżynieryjno-technicznych, pracowników służby bezpieczeństwa lub osób wykonujących te obowiązki, jak również osób pracujących w warunkach uciążliwych i szkodliwych dla zdrowia;
  • 6 lat dla pracowników na stanowisku administracyjno-biurowym.

Okres ważności szkolenia BHP w Twoim zakładzie pracy dobiega końca? Poszukujesz firmy szkoleniowej, która zaktualizuje uprawnienia pracowników w atrakcyjnej formie? Zapraszamy do kontaktu z firmą Sela!

Szkolenia specjalistyczne i nowe technologie

Czy szkolenia BHP w trybie stacjonarnym i online są tak samo ważne?

Wiele osób ma wątpliwości co do możliwości odbywania szkoleń BHP przy wykorzystaniu Internetu. Obawy te są bezpodstawne, gdyż ustawodawca uznaje szkolenie stacjonarne i szkolenie online za formy równoważne. W obu przypadkach uczestnicy zostają zaznajomieni z najważniejszymi zagadnieniami z zakresu bezpieczeństwa i higieny. Warto przy tym pamiętać, że szkolenia online zyskują coraz większą popularność wśród pracodawców i pracowników. Ma to niewątpliwie związek z szeregiem korzyści: większą elastycznością kształcenia, redukcją kosztów i oszczędnością czasu.

Interesuje Cię szkolenie BHP z wykorzystaniem nowych technologii? Skorzystaj z naszej autorskiej platformy e-learningowej znamBHP.pl, która pozwala na przyswajanie wiedzy z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy w sposób ciekawy, wygodny oraz intuicyjny.

Sela BHP - szkolenia BHP, e-learning
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Interesują Cię szkolenia BHP w innym mieście? Zapewniamy najwyższy standard usług szkoleniowych klientom w całej Polsce! Sprawdź mapkę i wybierz dogodną lokalizację.

| Skup się na rozwoju firmy, a jej bezpieczeństwo pozostaw w naszych rękach!

Sela BHP - mapa Polski
Doskonała
Na podstawie 27 opinii
Grzegorz Sadza
Grzegorz Sadza
09/01/2023
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Szukałem firmy, która faktycznie pomoże mi zrealizować zakładane cele, bo dotychczasowe doświadczenie ze służbą BHP było negatywne. Krótko, załatwiali papierki, ale nic dla pracowników się nie zmieniało. Wątpliwości jak zawsze. Początki współpracy z firmą Sela były optymistyczne. Nie zawsze rozumieli moje standardy, jednak otwartość na zrozumienie i faktyczne umiejętności operacyjne inspektorów Sela, pozwoliły nam na wdrożenie potrzebnych zmian, które rzeczywiście poprawiły warunki pracy i pozwoliły spełnić wymagania prawne. Współpraca z nową firmą to zawsze niewiadoma i obawy, ale i także szansa na lepsze. Jeśli obawiasz się, jak i ja przed, to wiedz, że z Selą możesz tylko wygrać!
Edyta Zajkowska
Edyta Zajkowska
17/07/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Szkolenie z pierwszej pomocy i ppoż- rewelacja. Teoria wyłożona bez przynudzania, a ćwiczenia- to była wisienka na torcie. Krzychu, Stasiu -świetna robota panowie. Dziękujemy. Firma ZED.
Kattemarin Cratibis
Kattemarin Cratibis
04/07/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Pełen profesjonalizm i bardzo ciekawe, zróżnicowane zajęcia
Justyna Łogwiniuk
Justyna Łogwiniuk
04/07/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Super szkolenie, dużo przydatnej wiedzy!
Dawid Lorenz
Dawid Lorenz
13/04/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Współpracę z firmą Sela nawiązałem w roku 2020, krótko po ogłoszeniu pandemii covid. Człowiek obsługujący wcześniej tematy BHP/PPOŻ w mojej firmie uznał, że w związku z covid nie muszę robić w firmie nic szczególnego. Właściwie to olał temat. Poczułem, że coś tu nie gra i poprosiłem o wsparcie Selę. Błyskawicznie zorganizowany audyt BHP/PPOŻ/covid w siedzibie firmy wykazał, że nie tylko powinienem wdrożyć szereg zmian w związku z obostrzeniami covid, ale także w samej dokumentacji BHP/PPOŻ istniało kilka "niedociągnięć", że tak to delikatnie wyrażę. Podjąłem zatem decyzję o nawiązaniu stałej współpracy z Selą. Od tamtego czasu pełną dokumentację BHP/PPOŻ mam z pedantyczną wręcz precyzją poukładaną i regularnie uzupełnianą w dedykowanym segregatorze, szkolenia obowiązkowe i okresowe BHP ogarnięte na jeden mail/telefon, a o tym, że kończy mi się data przeglądu gaśnicy dowiedziałem się od specjalisty PPOŻ z Seli, który któregoś dnia zadzwonił do mnie z pytaniem kiedy może przyjechać i to załatwić. I tak powinno być w każdym banku! Krótko mówiąc - polecam. :)
Karolina Przytuła
Karolina Przytuła
11/04/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Bardzo dobra i profesjonalna obsługa!
Rozwijamy się dzięki współpracy z takimi Firmami jak...
Niezależnie od wielkości, czy branży - każda jest wyjątkowa. Na każdą mamy plan.
Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Sela BHP - logo kolor czarny napis
Sela Sp. z o.o.
Szybki kontakt
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Scroll to Top