Efektywne gaszenie pożarów

Efektywne gaszenie pożarów

Szkolenie PPOŻ. w zakresie praktycznego używania gaśnic i efektywnego gaszenia pożarów – to jedno z najbardziej widowiskowych szkoleń, które mamy w naszej ofercie. Kontrolowane wybuchy różnego pochodzenia, zadymiony namiot (a nawet cały budynek firmy) i obsługa gaśnicy czy też hydrantu, to podstawowe działania podejmowane przy tej tematyce. Zderzenie z prawdziwym ogniem i wypracowanie prawidłowych odruchów w danej sytuacji jest kluczowym elementem tego szkolenia. Wyrobienie odpowiednich nawyków, które daje nam szanse na przeżycie i pokazanie jak ważne jest natychmiastowe reagowanie by nie tracić cennego czasu, to nasze główne założenia.

Warsztaty składają się z części teoretycznej, w której prowadzący omawia i analizuje pożary różnego pochodzenia, a następnie dopasowuje do nich odpowiedni rodzaj gaśnicy. Przypomina podstawowe zasady fizyki i chemii, które warunkują powstawanie pożarów i umożliwiają nam podjęcie odpowiedniej decyzji, co do wyboru odpowiedniego środka gaśniczego, z uwzględnieniem najważniejszej zasady – własnego bezpieczeństwa jako wartości nadrzędnej. Następnie wszyscy uczestnicy mają możliwość sprawdzić się w roli strażaka i ugasić ognisko pożaru, a to wszystko pod najwyższą kontrolą specjalistów.

Nasze szkolenia prowadzone są w swobodnej atmosferze, sprzyjającej przyswajaniu wiedzy jak i otwarciu na podejmowanie działań praktycznych przez uczestników. Rozmawiamy, analizujemy i działamy!

Sela BHP - efektywne gaszenie pożarów
Sela BHP - efektywne gaszenie pożarów
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Sela BHP - logo kolor czarny napis
Sela Sp. z o.o.
Szybki kontakt
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Scroll to Top