SEP G1/G2/G3

Szkolenia SEP G1/G2/G3

Szkolenia SEP prowadzone są przez specjalistów, którzy mają ogromne doświadczenie i wiedzę zarówno w zakresie praktyki jak i metodologii wykładanego tematu. 

Bazujemy na analizach przypadków, by zobrazować uczestnikom warsztatów, jak ważne jest przestrzeganie określonych standardów. Jest to niezwykle ważny aspekt w celu zachowania ich zdrowia i życia.

Sela BHP - szkolenia SEP

Uprawnienia SEP G1

Dla pracowników zajmujących się eksploatacją i dozorem sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych, w zakresie obsługi, konserwacji, remontów, montażu oraz kontrolno-pomiarowym. Wśród urządzeń wytwarzających, przetwarzających oraz przesyłających, do których obsługi uprawnia SEP G1 należą: sieci urządzeń i instalacje o napięciu do i powyżej 1kV, zespoły prądotwórcze, urządzenia elektrochemiczne oraz przeznaczone do elektrolizy, sieci trakcyjne i oświetlenie uliczne.

Uprawnienia SEP G2

Dla pracowników zajmujących się dozorem urządzeń, instalacji i sieci cieplnych. Na podstawie wiedzy i doświadczenia kursantów komisja przyznaje uprawnienia w zakresie obsługi, konserwacji, remontów, montażu lub uprawnienia kontrolno-pomiarowe. SEP G2 dotyczy obsługi kotłów parowych oraz wodnych, sieci i instalacji cieplnych, kotłów przemysłowych, sprężarek, itd.

Uprawnienia SEP G3

Szkolenia G3, czyli kurs gazowy, przeznaczony jest dla osób, które zajmują się eksploatacją lub nadzorem urządzeń, instalacji i sieci gazowych w zakresie obsługi, konserwacji, remontu. Skierowane są one do osób, które chcą uzyskać lub też odnowić uprawnienia gazowe. Szkolenia pozwalają na obsługę, m.in.: urządzeń do magazynowania paliw gazowych, urządzeń i instalacji gazowych, przemysłowych odbiorników paliw gazowych o mocy powyżej 50 kW oraz turbin gazowych.

Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Sela BHP - logo kolor czarny napis
Sela Sp. z o.o.
Szybki kontakt
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Scroll to Top