Szkolenia BHP Bydgoszcz

Szkolenia BHP Bydgoszcz

Zależy Ci na kompleksowym przeszkoleniu pracowników i przygotowaniu ich do bezpiecznego wykonywania obowiązków służbowych? Chcesz uniknąć monotonnego powtarzania nieaktualnych wiadomości? Skorzystaj z usług naszej firmy!

Oferujemy interesujące szkolenia BHP w mieście Bydgoszcz w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, przepisów przeciwpożarowych oraz pierwszej pomocy przedmedycznej. Ponadto organizujemy kursy na obsługę wózków widłowych, RODO oraz treningi, z tak ważnego w dzisiejszych czasach, coachingu. Sposób prezentowanych treści jest przy tym dostosowywany do grupy odbiorców, przy uwzględnieniu wykonywanego przez nich zawodu.

Przeprowadzamy zarówno tradycyjne stacjonarne szkolenia w siedzibie firmy, jak i kursy online w czasie rzeczywistym przygotowywane przez doświadczonego trenera. Doskonałą alternatywą, która pozwoli na podwyższenie kwalifikacji Twoich pracowników, są wygodne e-learningi przygotowane do samodzielnego opracowania. Jest to jednocześnie najbezpieczniejsza i najchętniej wykorzystywana forma treningu w czasach zagrożenia epidemiologicznego.

Sela BHP - szkolenia
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Sela BHP - szkolenia wstępne

Wstępne szkolenia BHP w ofercie firmy SELA Bydgoszcz

Każdy pracodawca ma obowiązek odpowiedniego przygotowania nowych pracowników zatrudnionych w oparciu o umowę o prace, umowę prawa cywilnego, uczniów oraz praktykantów. Jednym z najważniejszych elementów wdrożenia pozostają wstępne szkolenia BHP Bydgoszcz.

Głównym celem kursu jest zapoznanie się z zasadami bezpieczeństwa i higieny pracy oraz specyfiką konkretnego stanowiska. Pierwszy etap spotkania obejmuje przekazanie podstawowych przepisów prawa oraz reguł obowiązujących w danej firmie. W tym momencie kursanci zapoznają się także z zasadami udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

Następnie trenerzy przechodzą do przedstawiania specyfiki pracy oraz ewentualnych zagrożeń i możliwych sposobów ochrony. Spotkanie powinno odbyć się przed przystąpieniem pracownika do wykonywania obowiązków. W zależności od rodzaju wykonywanej pracy może być ważne 12 lub 6 miesięcy.

Jak często należy przeprowadzać okresowe szkolenia BHP?

Okresowe szkolenia BHP Bydgoszcz w naszej ofercie pozwalają na skuteczne i systematyczne aktualizowanie wiedzy pracowników. Jako eksperci w dziedzinie wykorzystujemy nowoczesne formy przekazywania informacji. Wierzymy, że atrakcyjne wizualnie prezentacje i pomoce dydaktyczne pozwalają na pełne zaangażowanie odbiorców.

Częstotliwość przeprowadzania spotkań zależy przede wszystkim od charakteru wykonywanej pracy. W przypadku pracowników biurowych i administracyjnych należy przeprowadzić kurs raz na 6 lat. Natomiast robotnicy zobowiązani są do powtarzania szkolenia raz na 3 lata. Roczne odnawianie uprawnień konieczne jest w przypadku pracowników na stanowiskach robotniczych, którzy wykonują szczególnie niebezpieczne zadania.

Każde seminarium zwieńczone jest egzaminem, sprawdzającym poziom przyswojenia wiedzy. Po otrzymaniu pozytywnego wyniku uczestnik dostaje zaświadczenie, które powinno zostać odnotowane w kadrowych aktach osobowych.

Sela BHP - szkolenia okresowe
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Przewiń do góry