Szkolenia BHP Bydgoszcz

Szkolenia BHP w Bydgoszczy i okolicach

Dbamy o budowanie wysokiej kultury bezpieczeństwa w zakładach pracy w Bydgoszczy i okolicach, oferując profesjonalne szkolenia BHP. Klienci cenią naszą firmę przede wszystkim za nieszablonowe podejście oraz przystępność przekazywanej wiedzy. Wieloletnie doświadczenie instruktorów Seli pozwala na przeprowadzanie standardowych szkoleń BHP w atrakcyjnej formie, która uwzględnia nie tylko zagadnienia teoretyczne, ale również praktyczne rozwiązania. Proponujemy pracodawcom zarówno szkolenia stacjonarne, jak i samokształcenie kierowane z wykorzystaniem platformy e-learningowej. 

Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Sela BHP - audyty BHP
Szkolenia podstawowe

Szkolenia BHP a umowa zlecenie

Podczas gdy organizacja szkoleń BHP dla pracownika zatrudnionego na umowie o pracę jest oczywistością, w przypadku umów cywilnoprawnych budzi sporo wątpliwości. Przyjmuje się, że obowiązek ten jest w dużej mierze uzależniony od stanowiska i charakteru wykonywanej pracy. Pewne rozstrzygnięcia w tej kwestii przyniosły wyroki sądowe z ostatnich lat. Wskazano w nich, że pracodawca jest zobligowany do zapewnienia przeszkolenia BHP pracownikowi na umowie zlecenie, jeśli praca na konkretnym stanowisku jest obarczona dużym ryzykiem

Wielu pracodawców decyduje się na przeszkolenie pracowników zatrudnionych na umowach cywilnoprawnych w obawie przed potencjalnymi konsekwencjami. 

Jeśli zakres obowiązków pracodawcy wobec zleceniobiorcy nadal jest dla Ciebie niejasny i potrzebujesz więcej informacji, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie. Nasi specjaliści z chęcią odpowiedzą na Twoje zapytania, rozwieją wątpliwości i udzielą profesjonalnej porady. Skorzystaj z naszego bogatego doświadczenia i zadbaj o interesy swojej działalności!

Szkolenia specjalistyczne i nowe technologie

Jak wyglądają szkolenia BHP w formie e-learningu?

Obserwacja aktualnych trendów pozwala wnioskować, że szkolenia z wykorzystaniem technologii informatycznych są przyszłością BHP.

W odpowiedzi na zmieniające się oczekiwania klientów, rozszerzaliśmy naszą ofertę o możliwość samokształcenia kierowanego przy wykorzystaniu platformy e-learningowej znamBHP.pl. Przebieg tego szkolenia można zamknąć w pięciu krokach:

  1. Rejestracja – użytkownik przeprowadza samodzielną rejestrację lub wypełnia formularz dostępny na stronie.
  2. Wybór szkolenia – sprawdzenie zakresu tematycznego poszczególnych modułów i dostosowanie ich do własnych oczekiwań i potrzeb szkoleniowych.
  3. Płatność – po dopełnieniu formalności użytkownik otrzymuje login i hasło dostępowe do platformy.
  4. Szkolenie – na tym etapie kursant zapoznaje się z zamieszczonymi na platformie materiałami szkoleniowymi (publikacjami, instrukcjami). Podczas 30 dni ma nieograniczony i całodobowy dostęp do treści, co oznacza, że może wielokrotnie powracać do tych samych zagadnień i utrwalać wiedzę.
  5. Certyfikat – po rozwiązaniu testu wiedzy uczestnik otrzymuje zaświadczenie, które potwierdza ukończenie szkolenia.

Zapoznaj się z wersją demo naszej platformy e-learningowej i korzystaj z nowatorskich rozwiązań!

Sela BHP - szkolenia BHP, e-learning
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Interesują Cię szkolenia BHP w innym mieście? Zapewniamy najwyższy standard usług szkoleniowych klientom w całej Polsce! Sprawdź mapkę i wybierz dogodną lokalizację.

| Skup się na rozwoju firmy, a jej bezpieczeństwo pozostaw w naszych rękach!

Sela BHP - mapa Polski
Doskonała
Na podstawie 27 opinii
Grzegorz Sadza
Grzegorz Sadza
09/01/2023
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Szukałem firmy, która faktycznie pomoże mi zrealizować zakładane cele, bo dotychczasowe doświadczenie ze służbą BHP było negatywne. Krótko, załatwiali papierki, ale nic dla pracowników się nie zmieniało. Wątpliwości jak zawsze. Początki współpracy z firmą Sela były optymistyczne. Nie zawsze rozumieli moje standardy, jednak otwartość na zrozumienie i faktyczne umiejętności operacyjne inspektorów Sela, pozwoliły nam na wdrożenie potrzebnych zmian, które rzeczywiście poprawiły warunki pracy i pozwoliły spełnić wymagania prawne. Współpraca z nową firmą to zawsze niewiadoma i obawy, ale i także szansa na lepsze. Jeśli obawiasz się, jak i ja przed, to wiedz, że z Selą możesz tylko wygrać!
Edyta Zajkowska
Edyta Zajkowska
17/07/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Szkolenie z pierwszej pomocy i ppoż- rewelacja. Teoria wyłożona bez przynudzania, a ćwiczenia- to była wisienka na torcie. Krzychu, Stasiu -świetna robota panowie. Dziękujemy. Firma ZED.
Kattemarin Cratibis
Kattemarin Cratibis
04/07/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Pełen profesjonalizm i bardzo ciekawe, zróżnicowane zajęcia
Justyna Łogwiniuk
Justyna Łogwiniuk
04/07/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Super szkolenie, dużo przydatnej wiedzy!
Dawid Lorenz
Dawid Lorenz
13/04/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Współpracę z firmą Sela nawiązałem w roku 2020, krótko po ogłoszeniu pandemii covid. Człowiek obsługujący wcześniej tematy BHP/PPOŻ w mojej firmie uznał, że w związku z covid nie muszę robić w firmie nic szczególnego. Właściwie to olał temat. Poczułem, że coś tu nie gra i poprosiłem o wsparcie Selę. Błyskawicznie zorganizowany audyt BHP/PPOŻ/covid w siedzibie firmy wykazał, że nie tylko powinienem wdrożyć szereg zmian w związku z obostrzeniami covid, ale także w samej dokumentacji BHP/PPOŻ istniało kilka "niedociągnięć", że tak to delikatnie wyrażę. Podjąłem zatem decyzję o nawiązaniu stałej współpracy z Selą. Od tamtego czasu pełną dokumentację BHP/PPOŻ mam z pedantyczną wręcz precyzją poukładaną i regularnie uzupełnianą w dedykowanym segregatorze, szkolenia obowiązkowe i okresowe BHP ogarnięte na jeden mail/telefon, a o tym, że kończy mi się data przeglądu gaśnicy dowiedziałem się od specjalisty PPOŻ z Seli, który któregoś dnia zadzwonił do mnie z pytaniem kiedy może przyjechać i to załatwić. I tak powinno być w każdym banku! Krótko mówiąc - polecam. :)
Karolina Przytuła
Karolina Przytuła
11/04/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Bardzo dobra i profesjonalna obsługa!
Rozwijamy się dzięki współpracy z takimi Firmami jak...
Niezależnie od wielkości, czy branży - każda jest wyjątkowa. Na każdą mamy plan.
Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Sela BHP - logo kolor czarny napis
Sela Sp. z o.o.
Szybki kontakt
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Scroll to Top