Szkolenia BHP Toruń

Szkolenia BHP w Toruniu i okolicach

Specjalizujemy się kompleksowych szkoleniach BHP dla zakładów pracy z Torunia i okolicznych miejscowości. Zapewniamy profesjonalne wsparcie w zakresie szkoleń wstępnych dla nowo przyjętych pracowników, praktykantów i stażystów, a także dbamy o aktualizację uprawnień podczas szkoleń okresowych. Nasz rozbudowany wachlarz usług dodatkowych zadowoli pracodawców, którzy poszukują nowatorskich metod zarządzania ryzykiem w środowisku pracy. Swoim mottem czynimy najwyższy standard obsługi klienta, zarówno podczas szkoleń stacjonarnych, jak i w trakcie zajęć z wykorzystaniem e-learningu. 

Sela BHP - szkolenia wstępne BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Sela BHP - szkolenia wstępne BHP
Szkolenia podstawowe

Czy pracodawca może przeprowadzać wstępne szkolenie BHP?

Zgodnie z polskim prawem pracodawca może przeprowadzać szkolenia wstępne dla swoich pracowników. Musi jednak spełnić kilka kryteriów, a mianowicie:

  • wykonywać zadania służby BHP (warunkiem jest ukończenie szkolenia);
  • zatrudniać mniej niż 10 pracowników (jest to możliwe też dla pracodawców zatrudniających do 20 osób, pod warunkiem, że prowadzona działalność ma nie wyższy od trzeciego stopień ryzyka);
  • mieć certyfikat ukończenia szkolenia.

Nie są to jedyne wymagania. Jeśli pracodawca zdecyduje się na samodzielne prowadzenie szkoleń wstępnych, musi opracować program dostosowany do każdego stanowiska pracy. Powinien zadbać również o odpowiednie wyposażenie lokalowe i dydaktyczne. 

Przytłacza Cię ilość obowiązków pracodawcy w zakresie organizacji szkoleń wstępnych? Specjaliści firmy Sela zapewnią Ci profesjonalne usługi szkoleniowe. Przeprowadzimy instruktaż ogólny i zadbamy o regularne szkolenia okresowe Twoich pracowników. Zanalizujemy też potrzeby szkoleniowe i przedstawimy propozycję szkoleń specjalistycznych. Z nami możesz mieć pewność, że szkolenia BHP w Twojej firmie są „dopięte na ostatni guzik”!

Szkolenia specjalistyczne i nowe technologie

Prace na wysokości w szkoleniach BHP

Praca na wysokości generuje szereg zagrożeń dla zdrowia i życia. Wymaga więc odpowiedniego przeszkolenia pracowników i rozwinięcia w nich poczucia odpowiedzialności za bezpieczeństwo w miejscu zatrudnienia. Szkolenia wysokościowe są zaadresowane przede wszystkim do pracowników z branż: budowalnej, energetycznej czy telekomunikacyjnej. Są wymagane również w przypadku personelu pracującego w magazynach wysokiego składowania. Szkolenia wysokościowe to konieczność dla wszystkich osób, które rozpoczynają pracę na wysokości bądź odczuwają potrzebę usystematyzowania wiedzy z zakresu BHP.

Jakie zagadnienia najczęściej porusza się w programie tych szkoleń?

  • ramy prawne wykonywania pracy na wysokościach,
  • najważniejsze czynniki ryzyka,
  • środki ochrony indywidualnej,
  • standardy budowy stanowisk roboczych i asekuracyjnych (wraz z nauką poruszania się po nich),
  • standardy postępowania podczas wypadku.

Jeśli interesuje Cię wspomniany moduł szkoleń problemowych, skontaktuj się z naszą firmą. Zapewnimy Ci profesjonalne doradztwo i pomożemy zadbać o bezpieczne warunki pracy na wysokości!

Sela BHP - praca na wysokości
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Interesują Cię szkolenia BHP w innym mieście? Zapewniamy najwyższy standard usług szkoleniowych klientom w całej Polsce! Sprawdź mapkę i wybierz dogodną lokalizację.

| Skup się na rozwoju firmy, a jej bezpieczeństwo pozostaw w naszych rękach!

Sela BHP - mapa Polski
Doskonała
Na podstawie 27 opinii
Grzegorz Sadza
Grzegorz Sadza
09/01/2023
Szukałem firmy, która faktycznie pomoże mi zrealizować zakładane cele, bo dotychczasowe doświadczenie ze służbą BHP było negatywne. Krótko, załatwiali papierki, ale nic dla pracowników się nie zmieniało. Wątpliwości jak zawsze. Początki współpracy z firmą Sela były optymistyczne. Nie zawsze rozumieli moje standardy, jednak otwartość na zrozumienie i faktyczne umiejętności operacyjne inspektorów Sela, pozwoliły nam na wdrożenie potrzebnych zmian, które rzeczywiście poprawiły warunki pracy i pozwoliły spełnić wymagania prawne. Współpraca z nową firmą to zawsze niewiadoma i obawy, ale i także szansa na lepsze. Jeśli obawiasz się, jak i ja przed, to wiedz, że z Selą możesz tylko wygrać!
Edyta Zajkowska
Edyta Zajkowska
17/07/2022
Szkolenie z pierwszej pomocy i ppoż- rewelacja. Teoria wyłożona bez przynudzania, a ćwiczenia- to była wisienka na torcie. Krzychu, Stasiu -świetna robota panowie. Dziękujemy. Firma ZED.
Kattemarin Cratibis
Kattemarin Cratibis
04/07/2022
Pełen profesjonalizm i bardzo ciekawe, zróżnicowane zajęcia
Justyna Łogwiniuk
Justyna Łogwiniuk
04/07/2022
Super szkolenie, dużo przydatnej wiedzy!
Dawid Lorenz
Dawid Lorenz
13/04/2022
Współpracę z firmą Sela nawiązałem w roku 2020, krótko po ogłoszeniu pandemii covid. Człowiek obsługujący wcześniej tematy BHP/PPOŻ w mojej firmie uznał, że w związku z covid nie muszę robić w firmie nic szczególnego. Właściwie to olał temat. Poczułem, że coś tu nie gra i poprosiłem o wsparcie Selę. Błyskawicznie zorganizowany audyt BHP/PPOŻ/covid w siedzibie firmy wykazał, że nie tylko powinienem wdrożyć szereg zmian w związku z obostrzeniami covid, ale także w samej dokumentacji BHP/PPOŻ istniało kilka "niedociągnięć", że tak to delikatnie wyrażę. Podjąłem zatem decyzję o nawiązaniu stałej współpracy z Selą. Od tamtego czasu pełną dokumentację BHP/PPOŻ mam z pedantyczną wręcz precyzją poukładaną i regularnie uzupełnianą w dedykowanym segregatorze, szkolenia obowiązkowe i okresowe BHP ogarnięte na jeden mail/telefon, a o tym, że kończy mi się data przeglądu gaśnicy dowiedziałem się od specjalisty PPOŻ z Seli, który któregoś dnia zadzwonił do mnie z pytaniem kiedy może przyjechać i to załatwić. I tak powinno być w każdym banku! Krótko mówiąc - polecam. :)
Karolina Przytuła
Karolina Przytuła
11/04/2022
Bardzo dobra i profesjonalna obsługa!
Rozwijamy się dzięki współpracy z takimi Firmami jak...
Niezależnie od wielkości, czy branży - każda jest wyjątkowa. Na każdą mamy plan.
Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Sela BHP - logo kolor czarny napis
Sela Sp. z o.o.
Szybki kontakt
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Scroll to Top