Szkolenia BHP Toruń

Szkolenia BHP Toruń

Naszym głównym celem jest to, aby uczestnicy szkolenia BHP Toruń zostali zapoznani z przepisami bezpieczeństwa i higieny pracy w sposób dla nich przystępny i ciekawy. Wciąż się rozwijamy i kładziemy nacisk na ulepszanie naszych szkoleń, dzięki czemu nauka z nami staje się ciekawa i niepowtarzalna.

Kurs BHP nie jest jednorazowy i dlatego każdy pracownik musi odbyć takie szkolenie w określonych przez pracodawcę terminach. Zgodnie z tym zapotrzebowaniem oferujemy kompleksowo wszystko, co jest związane z tym zagadnieniem i wychodząc naprzeciw klientom, organizujemy szkolenia BHP Toruń zarówno wstępne, jak i okresowe. Jesteśmy także otwarci na różne formy szkoleń i w zależności od potrzeb mogą odbywać się stacjonarnie, on-line czy też przez e-learning.

Sela BHP - szkolenia
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Sela BHP - szkolenia wstępne

Dla kogo są wstępne szkolenia BHP Toruń?

Bardzo ważnym obowiązkiem pracodawcy jest przeprowadzenie wstępnego szkolenia BHP Toruń każdemu nowemu pracownikowi. Zapoznanie się z przepisami BHP musi zostać wykonane przed przystąpieniem takiej osoby do pracy. Ważne, aby osoba szkoląca, przekazując informacje o zachowaniu bezpieczeństwa w firmie i na stanowisku pracy, zrobiła to w jasny i zrozumiały sposób.

Nasi pracownicy są obdarzeni pasją do dziedziny, jaką jest bezpieczeństwo i higiena pracy, dlatego powierzając nam pracowników, można być pewnym, że wstępne szkolenia BHP w Toruniu przyniosą w przyszłości efekty, które przełożą się na bezpieczną pracę ludzi na ich stanowiskach.

Oczywiście, ponieważ jesteśmy profesjonalni w tym co robimy, rozumiemy, że nowy pracownik musi dostać na początku zetknięcia się z nowym miejscem zasób takich informacji, dzięki którym będzie wiedział, że firma dba o zdrowie i bezpieczeństwo swojej załogi.

Okresowe szkolenia BHP Toruń — czy są potrzebne?

Naszym atutem jest umiejętność zaskakiwania klientów podejściem i pokazaniem tak trudnego tematu, jakim jest BHP, w sposób zrozumiały i z wykorzystaniem coraz nowszych technik. Proponujemy także korzystanie z naszych kursów, do których należą okresowe szkolenia BHP Toruń. Na życzenie, taki kurs możemy przeprowadzić w firmie u klienta.

Wykorzystując już nabytą wiedzę i doświadczenie pracowników, dostosowujemy zajęcia specjalnie do nich. Pracownicy korzystający z naszych szkoleń okresowo nie będą się nudzić, ponieważ nasze prezentacje multimedialne tworzymy specjalnie dla nich, więc za każdym razem, oprócz utrwalenia swojej wiedzy, mają dostarczane wszystko, co się zmieniło w przepisach i mogą to wykorzystać w swojej pracy. Każdy pracodawca powinien pamiętać, że ma obowiązek kierować swoich pracowników na okresowe szkolenia BHP, zgodnie z częstotliwością określoną przepisami prawa.

Zarówno szkolenia wstępne, jak i okresowe są obowiązkowe. U nas każdy otrzymuje po zakończeniu kursu zaświadczenie o jego ukończeniu, które jest także dowodem o pozytywnym przejściu testu lub egzaminu końcowego. Nasze profesjonalne podejście gwarantuje, że każdy kursant potrafi przełożyć przekazaną mu wiedzę na odpowiedzialną, bezpieczną i zgodną z zasadami bezpieczeństwa i higieny pracę.

Sela BHP - szkolenia okresowe
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Przewiń do góry