Szkolenia BHP Wrocław

Szkolenia BHP we Wrocławiu i okolicach

Oferujemy rozbudowany pakiet szkoleń BHP dla zakładów pracy działających we Wrocławiu i okolicach. W spectrum naszych usług mieszczą się zarówno wstępne szkolenia dla nowo zatrudnionych pracowników, stażystów i praktykantów, jak i szkolenia okresowe, które pozwalają na sukcesywną aktualizację przygotowania do świadczenia obowiązków zawodowych w zgodzie z rekomendacjami BHP. Specjalizujemy się również w organizacji szkoleń problemowych, które uwzględniają zagrożenia bezpieczeństwa na konkretnych stanowiskach pracy. Kształcimy nie tylko stacjonarnie, ale także zdalnie, wykorzystując do tego autorską platformę e-learningową – znamBHP.pl. Zapraszamy do współpracy pracodawców, którzy poszukują dla swojego zespołu profesjonalnych kursów doszkalających m.in. w zakresie ergonomii czy prac wysokościowych.

Sela BHP - szkolenia wstępne BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Sela BHP - szkolenia wstępne BHP
Szkolenia podstawowe

Brak szkolenia BHP – konsekwencje dla pracownika

Szkolenia BHP w miejscu pracy są obligatoryjne. Ich zaniechanie niesie ze sobą ryzyko konsekwencji nie tylko dla pracodawcy, ale także dla pracownika. Jednorazowa absencja na wyznaczonym szkoleniu może być wynikiem wyjątkowych okoliczności i jako taka bywa zwykle usprawiedliwiana. 

Pracodawca może wyciągnąć konsekwencje, gdy pracownik notorycznie odmawia odbycia szkolenia. Warto pamiętać, że szkolenia BHP odbywają się w czasie pracy, a więc ich regularne unikanie może być rozpatrywane jako niechęć do podejmowania obowiązków zawodowych wynikających ze stosunku pracy. W tej sytuacji pracodawca może pociągnąć pracownika do odpowiedzialności, podejmując kroki, takie jak:

  • upomnienie lub nagana,
  • kara finansowa, 
  • odsunięcie od stanowiska pracy.

Chcesz zadbać o poprawę jakości szkoleń BHP w Twoim zakładzie pracy? Sprawdź rozbudowaną ofertę naszych usług szkoleniowych! Zapoznamy się ze specyfiką Twojej działalności i przedstawimy propozycję, która będzie adekwatna do potrzeb szkoleniowych całego zespołu.

Szkolenia specjalistyczne i nowe technologie

Symulator odczuć starczych – jakie może mieć zastosowanie w szkoleniach BHP?

Symulator odczuć starczych to technologia VR, która pozwala doświadczyć ograniczeń sensomotorycznych typowych dla wieku starczego. Są to:

  • zaburzenia widzenia,
  • pogorszenie słuchu,
  • ograniczenie ruchomości głowy,
  • zesztywnienie układu szkieletowego,
  • utrata siły mięśniowej.

Nie ulega wątpliwości, że symulator odczuć starczych jest intrygującą nowinką technologiczną, która przybliża problemy seniorów w wirtualnej rzeczywistości. Może więc stanowić bardzo użyteczne narzędzie w rozbudowanych i zaawansowanych programach szkoleń BHP. Wykorzystanie symulatora odczuć starczych wydaje się zasadne zwłaszcza w modułach szkoleniowych zaadresowanych do osób pracujących z seniorami np. pracowników domów pomocy społecznej czy kadry medycznej.

Ciekawi Cię zastosowanie symulatora odczuć starczych? Skontaktuj się z naszą firmą i zadbaj o nowy wymiar szkoleń w Twoim zakładzie pracy!

Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Interesują Cię szkolenia BHP w innym mieście? Zapewniamy najwyższy standard usług szkoleniowych klientom w całej Polsce! Sprawdź mapkę i wybierz dogodną lokalizację.

| Skup się na rozwoju firmy, a jej bezpieczeństwo pozostaw w naszych rękach!

Sela BHP - mapa Polski
Doskonała
Na podstawie 27 opinii
Grzegorz Sadza
Grzegorz Sadza
09/01/2023
Szukałem firmy, która faktycznie pomoże mi zrealizować zakładane cele, bo dotychczasowe doświadczenie ze służbą BHP było negatywne. Krótko, załatwiali papierki, ale nic dla pracowników się nie zmieniało. Wątpliwości jak zawsze. Początki współpracy z firmą Sela były optymistyczne. Nie zawsze rozumieli moje standardy, jednak otwartość na zrozumienie i faktyczne umiejętności operacyjne inspektorów Sela, pozwoliły nam na wdrożenie potrzebnych zmian, które rzeczywiście poprawiły warunki pracy i pozwoliły spełnić wymagania prawne. Współpraca z nową firmą to zawsze niewiadoma i obawy, ale i także szansa na lepsze. Jeśli obawiasz się, jak i ja przed, to wiedz, że z Selą możesz tylko wygrać!
Edyta Zajkowska
Edyta Zajkowska
17/07/2022
Szkolenie z pierwszej pomocy i ppoż- rewelacja. Teoria wyłożona bez przynudzania, a ćwiczenia- to była wisienka na torcie. Krzychu, Stasiu -świetna robota panowie. Dziękujemy. Firma ZED.
Kattemarin Cratibis
Kattemarin Cratibis
04/07/2022
Pełen profesjonalizm i bardzo ciekawe, zróżnicowane zajęcia
Justyna Łogwiniuk
Justyna Łogwiniuk
04/07/2022
Super szkolenie, dużo przydatnej wiedzy!
Dawid Lorenz
Dawid Lorenz
13/04/2022
Współpracę z firmą Sela nawiązałem w roku 2020, krótko po ogłoszeniu pandemii covid. Człowiek obsługujący wcześniej tematy BHP/PPOŻ w mojej firmie uznał, że w związku z covid nie muszę robić w firmie nic szczególnego. Właściwie to olał temat. Poczułem, że coś tu nie gra i poprosiłem o wsparcie Selę. Błyskawicznie zorganizowany audyt BHP/PPOŻ/covid w siedzibie firmy wykazał, że nie tylko powinienem wdrożyć szereg zmian w związku z obostrzeniami covid, ale także w samej dokumentacji BHP/PPOŻ istniało kilka "niedociągnięć", że tak to delikatnie wyrażę. Podjąłem zatem decyzję o nawiązaniu stałej współpracy z Selą. Od tamtego czasu pełną dokumentację BHP/PPOŻ mam z pedantyczną wręcz precyzją poukładaną i regularnie uzupełnianą w dedykowanym segregatorze, szkolenia obowiązkowe i okresowe BHP ogarnięte na jeden mail/telefon, a o tym, że kończy mi się data przeglądu gaśnicy dowiedziałem się od specjalisty PPOŻ z Seli, który któregoś dnia zadzwonił do mnie z pytaniem kiedy może przyjechać i to załatwić. I tak powinno być w każdym banku! Krótko mówiąc - polecam. :)
Karolina Przytuła
Karolina Przytuła
11/04/2022
Bardzo dobra i profesjonalna obsługa!
Rozwijamy się dzięki współpracy z takimi Firmami jak...
Niezależnie od wielkości, czy branży - każda jest wyjątkowa. Na każdą mamy plan.
Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Sela BHP - logo kolor czarny napis
Sela Sp. z o.o.
Szybki kontakt
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Scroll to Top