Ergonomia pracy

Ergonomia pracy

Warsztaty z ergonomii pracy – jako niezbędnik postpandemicznej formy pracy. Nasze szkolenia odpowiadają zarówno na potrzeby pracowników administracyjnych (i to pracujących w biurach jak i zdalnie) oraz wielu innych stanowisk, o których często nie wspomina się w kontekście ergonomii. Chodzi tu o wszystkich pracowników, którzy mogą wykonywać swoje zadania w niekoniecznie odpowiedniej pozycji czy warunkach, które w konsekwencji mogą rzutować na różnego rodzaju choroby zawodowe z tego wynikające. W grupie tej znajdują się osoby, które przez dłuższy czas w pracy znajdują się w jednej pozycji.

Na naszych warsztatach podkreślamy jak ważne jest bezpieczne miejsce pracy, odpowiednia pozycja i ułożenie ciała, oświetlenie, hałas oraz przerwa. Często nie zdajemy sobie sprawy z tego, jakie mogą być konsekwencje zdrowotne z nieprzestrzegania powyższych kwestii w przestrzeni długofalowej.

Organizujemy warsztaty, pokazy, ćwiczenia i to zarówno na żywo jak i w wersji on-line. Współpracujemy ze specjalistami z zakresu rehabilitacji, medycyny czy różnego rodzaju ćwiczeń relaksacyjnych, np. jogi czy tai chi. Odpowiadamy na indywidualne zapotrzebowanie i problemy klienta, układając tematykę oraz program zajęć bezpośrednio pod niego oczekiwania.

Sela BHP - ergonomia pracy
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Sela BHP - logo kolor czarny napis
Sela Sp. z o.o.
Szybki kontakt
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Scroll to Top