Szkolenia BHP Kraków

Szkolenia BHP w Krakowie i okolicach

Specjalizujemy się w organizacji szkoleń BHP na najwyższym poziomie! Jeśli prowadzisz zakład pracy w Krakowie lub w okolicznych miejscowościach, zapoznaj się z naszą szczegółową ofertą. Możemy Ci zaproponować atrakcyjne szkolenia wstępne i okresowe. Dbając o komfort i pełną satysfakcję klientów, proces kształcenia prowadzimy w trybie stacjonarnym bądź w formie samokształcenia kierowanego. Do dyspozycji uczestników szkoleń zdalnych oddajemy autorską platformę znamBHP.pl. Zgłoś się do nas, jeśli potrzebujesz specjalistycznych szkoleń problemowych, które pozwolą budować kulturę bezpieczeństwa w Twojej firmie.

Sela BHP - szkolenia wstępne BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Sela BHP - nadzory BHP
Szkolenia podstawowe

Instruktaż stanowiskowy podczas szkolenia BHP – czym jest i kto go przeprowadza?

Instruktaż stanowiskowy jest drugim – po instruktażu ogólnym – elementem wstępnego szkolenia BHP. To obligatoryjna część dla wszystkich nowo zatrudnionych pracowników, stażystów czy uczniów odbywających praktykę. Jego uczestnik zapoznaje się z następującymi zagadnieniami:

  • organizacja pracy na danym stanowisku,
  • ryzyko zawodowe i jego źródła,
  • metody bezpiecznej pracy.

Warto pamiętać, że jeśli pracownik jest przypisany do kilku stanowisk pracy, musi odbyć instruktaż stanowiskowy adekwatny dla każdego z nich. Szkolenie to przeprowadza pracodawca lub wyznaczona przez niego osoba, która ma wymagane kwalifikacje i przygotowanie w tym zakresie.

Potrzebujesz porady w kwestii szkoleń stanowiskowych w Twojej firmie? 

Nasi specjaliści mogą poszczycić się dużym doświadczeniem w organizacji programów szkoleniowych dostosowanych do różnych profesji i stanowisk pracy. Doradzimy Ci nie tylko w kwestii szkoleń wstępnych, ale także okresowych i specjalistycznych, zapewniając najwyższy standard usług i pełną satysfakcję ze współpracy!

Szkolenia specjalistyczne i nowe technologie

Szkoła survivalu – atrakcyjne uzupełnienie szkoleń BHP

Szkoła survivalu służy kształceniu praktycznych umiejętności przetrwania w trudnych okolicznościach. Uczestnicy kursów survivalowych poznają efektywne techniki i taktykę radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych, odkrywając przy tym swoje mocne i słabe strony. Dzięki różnym wyzwaniom doskonalą zdolności adaptacji do niesprzyjających warunków. 

Chcesz sprawdzić się w ekstremalnych okolicznościach? Prowadzisz firmę i poszukujesz alternatywy dla tradycyjnych imprez integracyjnych, a może chcesz urozmaicić standardowe szkolenie BHP o dodatkowy moduł?

Zgłoś się do nas i poznaj ofertę szkoły survivalu prowadzonej przez instruktorów Seli. Jakie wyzwania mogą na Ciebie czekać?

  • pozyskiwanie i uzdatnianie wody,
  • wzniecanie ognia w prowizorycznych warunkach,
  • zdobywanie pożywienia,
  • budowanie schronienia,
  • przygotowywanie plecaka ucieczkowego,
  • orientacja w nieznanym terenie.

Rzucamy Ci wyzwanie! Podejmiesz je?

Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Interesują Cię szkolenia BHP w innym mieście? Zapewniamy najwyższy standard usług szkoleniowych klientom w całej Polsce! Sprawdź mapkę i wybierz dogodną lokalizację.

| Skup się na rozwoju firmy, a jej bezpieczeństwo pozostaw w naszych rękach!

Sela BHP - mapa Polski
Doskonała
Na podstawie 27 opinii
Grzegorz Sadza
Grzegorz Sadza
09/01/2023
Szukałem firmy, która faktycznie pomoże mi zrealizować zakładane cele, bo dotychczasowe doświadczenie ze służbą BHP było negatywne. Krótko, załatwiali papierki, ale nic dla pracowników się nie zmieniało. Wątpliwości jak zawsze. Początki współpracy z firmą Sela były optymistyczne. Nie zawsze rozumieli moje standardy, jednak otwartość na zrozumienie i faktyczne umiejętności operacyjne inspektorów Sela, pozwoliły nam na wdrożenie potrzebnych zmian, które rzeczywiście poprawiły warunki pracy i pozwoliły spełnić wymagania prawne. Współpraca z nową firmą to zawsze niewiadoma i obawy, ale i także szansa na lepsze. Jeśli obawiasz się, jak i ja przed, to wiedz, że z Selą możesz tylko wygrać!
Edyta Zajkowska
Edyta Zajkowska
17/07/2022
Szkolenie z pierwszej pomocy i ppoż- rewelacja. Teoria wyłożona bez przynudzania, a ćwiczenia- to była wisienka na torcie. Krzychu, Stasiu -świetna robota panowie. Dziękujemy. Firma ZED.
Kattemarin Cratibis
Kattemarin Cratibis
04/07/2022
Pełen profesjonalizm i bardzo ciekawe, zróżnicowane zajęcia
Justyna Łogwiniuk
Justyna Łogwiniuk
04/07/2022
Super szkolenie, dużo przydatnej wiedzy!
Dawid Lorenz
Dawid Lorenz
13/04/2022
Współpracę z firmą Sela nawiązałem w roku 2020, krótko po ogłoszeniu pandemii covid. Człowiek obsługujący wcześniej tematy BHP/PPOŻ w mojej firmie uznał, że w związku z covid nie muszę robić w firmie nic szczególnego. Właściwie to olał temat. Poczułem, że coś tu nie gra i poprosiłem o wsparcie Selę. Błyskawicznie zorganizowany audyt BHP/PPOŻ/covid w siedzibie firmy wykazał, że nie tylko powinienem wdrożyć szereg zmian w związku z obostrzeniami covid, ale także w samej dokumentacji BHP/PPOŻ istniało kilka "niedociągnięć", że tak to delikatnie wyrażę. Podjąłem zatem decyzję o nawiązaniu stałej współpracy z Selą. Od tamtego czasu pełną dokumentację BHP/PPOŻ mam z pedantyczną wręcz precyzją poukładaną i regularnie uzupełnianą w dedykowanym segregatorze, szkolenia obowiązkowe i okresowe BHP ogarnięte na jeden mail/telefon, a o tym, że kończy mi się data przeglądu gaśnicy dowiedziałem się od specjalisty PPOŻ z Seli, który któregoś dnia zadzwonił do mnie z pytaniem kiedy może przyjechać i to załatwić. I tak powinno być w każdym banku! Krótko mówiąc - polecam. :)
Karolina Przytuła
Karolina Przytuła
11/04/2022
Bardzo dobra i profesjonalna obsługa!
Rozwijamy się dzięki współpracy z takimi Firmami jak...
Niezależnie od wielkości, czy branży - każda jest wyjątkowa. Na każdą mamy plan.
Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Sela BHP - logo kolor czarny napis
Sela Sp. z o.o.
Szybki kontakt
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Scroll to Top