Szkolenia BHP Kraków

Szkolenia BHP Kraków

Szkolenia BHP Kraków muszą odbyć się na terenie każdego zakładu pracy – bez względu na to, czy jest to biurowiec, czy też fabryka, każdy pracodawca jest prawnie zobowiązany do zorganizowania tego typu szkolenia. Pracownicy powinni znać plan ewakuacji budynku, wiedzieć, jak zachować się w przypadku pożaru czy innych nieplanowanych i niebezpiecznych sytuacji, a także w jaki sposób powinno się prawidłowo udzielać pierwszej pomocy.

Jako pracodawca, powinieneś podejść do sprawy w sposób odpowiedzialny – warto jest przeprowadzić szkolenie BHP Kraków z pomocą specjalistów. Prowadzisz firmę na terenie Krakowa lub okolic? Jeśli tak, to zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Sela BHP - szkolenia
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Sela BHP - szkolenia

Szkolenia BHP Kraków - czy jest to inwestycja warta swojej ceny?

Dobre szkolenie, które pomoże twoim pracownikom w razie niebezpieczeństwa, jest zawsze warte swojej ceny – w końcu mówimy tu o życiu ludzkim.

Założeniem naszej firmy jest przede wszystkim odejście od stereotypu nudnego szkolenia BHP, które za każdym razem wygląda identycznie, przez co wiele osób za nimi nie przepada. Szkolenia BHP nie muszą być długie i męczące – jako firma z doświadczeniem, wiemy, że nasze niestandardowe podejście do tematu jest znacznie lepszą opcją.

Jako zaufana firma dostosowujemy się do potrzeb naszych klientów – układamy programy, a także dopasowujemy metody, narzędzia i techniki przekazywania wiedzy do potrzeb, a także oczekiwań grupy. Z całą pewnością jako pracodawca, będziesz zadowolony z efektów pracy naszych fachowców, którzy są merytorykami i praktykami w jednym.

Jesteśmy profesjonalistami, oferujemy kompleksowo wszystkie prace związane z BHP. Zajmujemy się organizacją szkoleń z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy w bardzo szerokim zakresie – w ofercie mamy dostępne szkolenia wstępne oraz okresowe BHP, a także szkolenia przeciwpożarowe wysokościowe, pierwszą pomoc przedmedyczną, obsługę wózków widłowych, coaching i RODO.

Istotnym szczegółem jest fakt, że możesz skorzystać z oferowanych przez nas szkoleń poprzez Bazę Usług z dofinansowaniem z Unii Europejskiej.

W razie jakichkolwiek pytań – serdecznie zapraszamy do kontaktu – z pewnością przygotujemy dla ciebie jak najlepszą ofertę.

Sela BHP - szkolenia
Sela BHP - szkolenia wstępne

Wstępne szkolenia BHP Kraków - szkolenie, które musi odbyć się w pierwszym dniu pracy zatrudnionego przez ciebie pracownika

Profesjonalna firma nie boi się nowych wyzwań – przeprowadzimy szkolenie wstępne w każdej grupie pracowników.

Odbywa się ono w miejscu, w którym znajduje się zakład pracy, lub też w naszej siedzibie. Głównym celem szkolenia jest przekazanie pracownikom wiedzy, a także umiejętności, które niezbędne będą podczas sytuacji zagrożenia zdrowia, a nawet życia. Kurs dostosowywany jest do każdego pracownika, z uwzględnieniem stanowiska, jakie zajmuje.

Szkolenie podzielone jest na dwie części:

  • Instruktaż Ogólny – jest on przeprowadzony przez specjalistę do spraw BHP,
  • Instruktaż stanowiskowy – przeprowadzenie tej części leży w obowiązku przełożonego.
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Okresowe szkolenia BHP Kraków - klucz do ugruntowania zdobytej wcześniej wiedzy

Ten rodzaj szkoleń BHP oparty jest na wcześniej zdobytej przez pracownika wiedzy i doświadczeniu, a także na analizie jego zachowania, nawyków i dobrych praktyk. Tak jak w przypadku szkolenia wstępnego, miejscem przeprowadzenia kursu jest zakład pracy klienta, lub też nasza siedziba.

Aby twoi pracownicy lepiej przyswoili wiedzę z zakresu BHP, układamy dla nich specjalne pomoce dydaktyczne, jak na przykład prezentacje multimedialne, które pomogą ugruntować wiedzę dzięki wizualizacji.

Szkolenie obejmuje wszystkie stanowiska, jakie zajmują twoi pracownicy – zostanie dopasowane do ich potrzeb.

Szkolenia BHP Wrocław – zapraszamy wszystkie firmy z Krakowa do zapoznania się z naszą ofertą!

Zależy ci, aby szkolenie BHP w twojej firmie zostało przeprowadzone w jak najlepszy sposób? Zachęcamy do skontaktowania się z nami, a także zajrzenia na naszą stronę internetową – z całą pewnością dopasujemy się do twoich potrzeb.

Sela BHP - szkolenia okresowe
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Przewiń do góry