Szkolenia BHP Katowice

Szkolenia BHP Katowice

Dobre szkolenia BHP Katowice to takie, które uczestnik zapamięta na dłużej. Nasz zespół nie przepada za nudą i monotonią. Ciągłe powtarzanie tych samych informacji aż do znudzenia nie jest dla nas niczym atrakcyjnym. I sądzimy, że dla Ciebie też.

Dlatego właśnie uznaliśmy, że pora zmienić sposób podejście do szkoleń. Wolimy tworzyć ciekawe techniki, korzystać z innowacyjnych narzędzi i układać programy odpowiednie dla naszego klienta. Dzięki naszym specjalistom to wszystko jest możliwe. Jesteśmy w stanie stworzyć takie okresowe szkolenia BHP Katowice, że Cię miło zaskoczą. A dla Twoich pracowników będą dobrze spędzonym czasem.

W ramach naszych szkoleń prezentujemy wiedzę z zakresu BHP, PPOŻ, udzielania pierwszej pomocy, a także kursy na wózki widłowe, RODO i coaching.

Sela BHP - szkolenia
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Sela BHP - szkolenia okresowe

Formy naszych szkoleń

Zależnie od potrzeb Twoich i Twoich pracowników możemy dostosować odpowiednio rodzaj szkoleń. Przeważnie oferujemy trzy formy:

Stacjonarnie

Jest to podstawowa wersją przekazywania wiedzy. Dzięki temu uczestnicy mają bezpośredni kontakt z trenerem. Całe szkolenie może odbywać się w siedzibie naszej firmy, ale równie dobrze możemy je zorganizować w Twojej firmie. Dostosujemy się zarówno do miejsca, jak i czasu organizowania spotkań.

Online

W tym przypadku uczestnicy spotykają się z trenerem w czasie rzeczywistym za pośrednictwem urządzeń mobilnych z dostępem do internetu. W czasie takiego spotkania prowadzący przedstawia prezentacje, filmy, a uczestnicy mogą aktywnie uczestniczyć poprzez zadanie pytań, rozmowę itd.

E-learning

Ta forma polega na skorzystaniu z materiałów, które są udostępnione na naszej platformie. Na początek przechodzi się przez szkolenie, a potem rozwiązuje test. Pozytywny wynik wpłynie na zaliczenie kursu.

Wstępne szkolenia BHP Katowice

Jesteśmy otwarci na prowadzenie wstępnych szkoleń BHP w Katowicach. Możemy je poprowadzić dla każdej grupy pracowników z różnych branż. Szkolenie przygotowujemy odpowiednio pod potrzeby danego klienta. Dzięki temu treści są bardziej zrozumiałe i przydatne dla użytkowników.

Takie szkolenie zawsze przeprowadza się w pierwszym dniu pracy nowo zatrudnionego pracownika.

Sela BHP - szkolenia wstępne
Sela BHP - szkolenia

Szkolenia okresowe BHP Katowice

Istotne są nie tylko wstępne szkolenia BHP Katowice. Wiedzę z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy należy regularnie odświeżać. Dzięki temu pracownik będzie wiedział, jak zachować się w konkretnej sytuacji, która może zagrażać jego zdrowiu lub życia.

Nasze szkolenia zawsze bazują na doświadczeniu, które posiada już pracownik. analizujemy jego nawyki, praktyki i dobieramy odpowiednią wiedzę. Zawsze podczas przygotowania szkolenia korzystamy z wszelkich dostępnych materiałów, dzięki czemu jesteśmy w stanie stworzyć ciekawsze i bardziej przydatne kursy.

Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Dlaczego warto skorzystać z naszych szkoleń okresowych?

Warto z nami współpracować, ponieważ:

  • Korzystamy z najnowszych technologii np. wirtualnej rzeczywistości
  • Wykorzystujemy różnego rodzaju pomoce naukowe
  • Nasze kursy zawsze są przygotowywane w sposób zrozumiały dla uczestników
  • Wykorzystujemy nowoczesnej techniki multimedialne
Sela BHP - szkolenia
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Przewiń do góry