Szkolenia BHP Katowice

Szkolenia BHP w Katowicach i okolicach

Świadczymy profesjonalne usługi szkoleniowe BHP dla pracodawców z Katowic i okolicznych miejscowości. Nasza oferta obejmuje nie tylko standardowe szkolenia z bezpiecznej i higienicznej pracy, ale także atrakcyjne kursy pomocy przedmedycznej oraz ochrony przeciwpożarowej. Na tle konkurencji wyróżnia nas niewątpliwie szeroki zakres usług dodatkowych: szkolenia specjalistyczne dla poszczególnych grup zawodowych oraz instruktaż z wykorzystaniem nowych technologii. Platforma e-learningowa, symulatory i inne nowinki technologiczne to nasi sprzymierzeńcy, którzy czynią naukę atrakcyjną i bardziej przyjazną dla odbiorcy.

Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Sela BHP - szkolenia wstępne BHP
Szkolenia podstawowe

Instruktaż ogólny w przebiegu szkolenia BHP – czym jest i kto go przeprowadza?

Instruktaż ogólny jest pierwszą częścią wstępnego szkolenia BHP, które przeprowadza się dla nowo zatrudnionego pracownika, osoby podejmującej staż bądź rozpoczynającej praktyki zawodowe. Podczas jego przebiegu pracownik zapoznaje się z uregulowanymi w Kodeksie pracy podstawowymi przepisami BHP. Pozyskuje także wiedzę na temat regulaminu obowiązującego w danym zakładzie pracy.

Instruktaż ogólny BHP może prowadzić:

  • pracownik służby BHP,
  • osoba wykonująca w danym zakładzie pracy obowiązki z zakresu BHP, 
  • pracodawca posiadający uprawnienia BHP,
  • wyznaczony przez pracodawcę pracownik, z zastrzeżeniem, że ma niezbędną wiedzę i certyfikat ukończenia szkolenia BHP.

Potrzebujesz specjalisty BHP, który przeprowadzi instruktaż ogólny w zgodzie z obowiązującymi rekomendacjami? Nasza firma organizuje szkolenia wstępne na najwyższym poziomie, zachowując dbałość o atrakcyjność i przystępność przekazywanej wiedzy.

Szkolenia specjalistyczne i nowe technologie

Zagrożenie hałasem w module szkoleń BHP

Hałas jest jednym z najczęściej występujących w środowisku pracy czynników ryzyka. Jego konsekwencje dla pracownika bywają zróżnicowane. Mogą mieć charakter krótko- i długoterminowy: od dyskomfortu i zaburzeń funkcjonowania, po przejściowe lub całkowite uszkodzenie słuchu. 

Skala tych skutków czyni zasadnym uwzględnienie w module szkoleń BHP zagadnień problemowych z zakresu zagrożeń hałasem. Powinny być one zaadresowane przede wszystkim do pracowników, którzy podczas codziennej pracy podlegają silnej ekspozycji na wysokie dźwięki czy wibracje.

Sela BHP - ochrona słuchu

Szkolenia problemowe obejmują prezentację najczęściej spotykanych źródeł hałasu i przegląd najefektywniejszych metod ochrony słuchu.

Jeśli hałas jest istotnym czynnikiem ryzyka w Twoim zakładzie pracy, zapraszamy do skorzystania z naszych szkoleń problemowych. Zajmiemy się diagnozą najważniejszych źródeł zagrożeń oraz zarekomendujemy rozwiązania, które zapewnią Twojemu personelowi bezpieczne i komfortowe warunki pracy. Oferujemy możliwość przeprowadzenia testów słuchawek dousznych i przeszkolenia kursantów w zakresie ich właściwego użytkowania. Bądź odpowiedzialnym pracodawcą i zadbaj o dobry słuch pracowników!

Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Interesują Cię szkolenia BHP w innym mieście? Zapewniamy najwyższy standard usług szkoleniowych klientom w całej Polsce! Sprawdź mapkę i wybierz dogodną lokalizację.

| Skup się na rozwoju firmy, a jej bezpieczeństwo pozostaw w naszych rękach!

Sela BHP - mapa Polski
Doskonała
Na podstawie 27 opinii
Grzegorz Sadza
Grzegorz Sadza
09/01/2023
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Szukałem firmy, która faktycznie pomoże mi zrealizować zakładane cele, bo dotychczasowe doświadczenie ze służbą BHP było negatywne. Krótko, załatwiali papierki, ale nic dla pracowników się nie zmieniało. Wątpliwości jak zawsze. Początki współpracy z firmą Sela były optymistyczne. Nie zawsze rozumieli moje standardy, jednak otwartość na zrozumienie i faktyczne umiejętności operacyjne inspektorów Sela, pozwoliły nam na wdrożenie potrzebnych zmian, które rzeczywiście poprawiły warunki pracy i pozwoliły spełnić wymagania prawne. Współpraca z nową firmą to zawsze niewiadoma i obawy, ale i także szansa na lepsze. Jeśli obawiasz się, jak i ja przed, to wiedz, że z Selą możesz tylko wygrać!
Edyta Zajkowska
Edyta Zajkowska
17/07/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Szkolenie z pierwszej pomocy i ppoż- rewelacja. Teoria wyłożona bez przynudzania, a ćwiczenia- to była wisienka na torcie. Krzychu, Stasiu -świetna robota panowie. Dziękujemy. Firma ZED.
Kattemarin Cratibis
Kattemarin Cratibis
04/07/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Pełen profesjonalizm i bardzo ciekawe, zróżnicowane zajęcia
Justyna Łogwiniuk
Justyna Łogwiniuk
04/07/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Super szkolenie, dużo przydatnej wiedzy!
Dawid Lorenz
Dawid Lorenz
13/04/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Współpracę z firmą Sela nawiązałem w roku 2020, krótko po ogłoszeniu pandemii covid. Człowiek obsługujący wcześniej tematy BHP/PPOŻ w mojej firmie uznał, że w związku z covid nie muszę robić w firmie nic szczególnego. Właściwie to olał temat. Poczułem, że coś tu nie gra i poprosiłem o wsparcie Selę. Błyskawicznie zorganizowany audyt BHP/PPOŻ/covid w siedzibie firmy wykazał, że nie tylko powinienem wdrożyć szereg zmian w związku z obostrzeniami covid, ale także w samej dokumentacji BHP/PPOŻ istniało kilka "niedociągnięć", że tak to delikatnie wyrażę. Podjąłem zatem decyzję o nawiązaniu stałej współpracy z Selą. Od tamtego czasu pełną dokumentację BHP/PPOŻ mam z pedantyczną wręcz precyzją poukładaną i regularnie uzupełnianą w dedykowanym segregatorze, szkolenia obowiązkowe i okresowe BHP ogarnięte na jeden mail/telefon, a o tym, że kończy mi się data przeglądu gaśnicy dowiedziałem się od specjalisty PPOŻ z Seli, który któregoś dnia zadzwonił do mnie z pytaniem kiedy może przyjechać i to załatwić. I tak powinno być w każdym banku! Krótko mówiąc - polecam. :)
Karolina Przytuła
Karolina Przytuła
11/04/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Bardzo dobra i profesjonalna obsługa!
Rozwijamy się dzięki współpracy z takimi Firmami jak...
Niezależnie od wielkości, czy branży - każda jest wyjątkowa. Na każdą mamy plan.
Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Sela BHP - logo kolor czarny napis
Sela Sp. z o.o.
Szybki kontakt
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Scroll to Top