Szkolenia Dofinansowane

Szkolenia z dofinansowaniem

Dzięki temu, iż posiadamy certyfikat TGLS Quality Alliance, upoważniający nas do świadczenia usług poprzez Bazę Usług Rozwojowych z dofinansowaniem z Unii Europejskiej, jako jedni z nielicznych mamy możliwość w tym zakresie, zaproponować wszystkim zainteresowanym, szkolenia z dofinansowaniem do szkoleń w wysokości sięgającej nawet 80%. 

Jeśli zatem jesteś zainteresowany naszą ofertą szkoleń to zapraszamy do kontaktu. Chętnie wspomożemy Cię w przeprowadzeniu przez proces rejestracyjny i skierujemy do odpowiednich osób decyzyjnych po stronie BUR.

Sela BHP - szkolenia dofinansowane
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Jakie szkolenia mogą być dofinansowane?

Pamiętaj też, że oferta naszych szkoleń jest dużo szersza niż tylko BHP czy PPOŻ. Organizujemy kursy budujące kulturę bezpieczeństwa w bardzo szerokim zakresie. W naszej ofercie znajdują się m.in.:

  • szkolenia dla operatorów maszyn
  • szkolenia wysokościowe
  • szkolenia w zakresie RODO
  • szkolenia ze zdrowego trybu życia
  • coaching
  • i różnego rodzaju kompetencji miękkich.

Komu przysługuje wsparcie finansowe szkoleń?

Wsparcie finansowe możecie również otrzymać z KFS czy ZUS (na poprawę bezpiecznych warunków pracy), po spełnieniu określonych warunków (tzw. wyznaczników). Dzięki temu, że na bieżąco analizujemy wytyczne stawiane przez wymienione instytucje, wspieramy naszych Klientów w wypełnianiu różnego rodzaju wniosków, które są obligatoryjne jeśli chodzi o uzyskanie wsparcia.

Naszym wsparciem i opieką obejmujemy wszystkich, którzy zwracają się do nas z zapytaniem o możliwość organizacji danego szkolenia. Od początku rozmawiamy o przyczynach wynikających z potrzeby realizacji danego szkolenia, komu miało by być przeznaczone i jakich efektów końcowych oczekujemy. Wówczas dobieramy odpowiednią kadrę szkoleniową i rozpoczynamy działania. Jesteśmy do Waszej dyspozycji na każdym etapie projektu.

Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu z naszym biurem, gdzie nasi Specjaliści ds. projektów odpowiedzą na wszystkie pytania i rozwieją wszelkie wątpliwości.

Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Wybierz usługę BHP, która Cię interesuje

Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Sela BHP - logo kolor czarny napis
Sela Sp. z o.o.
Szybki kontakt
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Scroll to Top