Wsparcie zespołów BHP

Wsparcie zespołów BHP

To oferta skierowana dla dużych firm, które posiadają swoje Służby BHP, jednakże potrzebują dodatkowego wsparcia.

Rozwiązanie to sprawdza się doskonale w firmach, które cenią sobie wysoką kulturę pracy i kulturę BHP. Współpraca z doświadczonymi Specjalistami BHP SELA to konkretne wsparcie, przejęcie części obowiązków, wzbogacenie działań i dodatkowa wartość dla firmy Klienta.

Forma i zakres współpracy zależy od potrzeb. Mogą to być działania szkoleniowe, doradcze, audytowe, czy też pomoc w tworzeniu profesjonalnej dokumentacji.

Specjaliści BHP firm zewnętrznych cenią sobie naszą interdyscyplinarną wiedzę i doświadczenie zebrane z innych firm. Dzielimy się dobrymi praktykami, pokazujemy nowe rozwiązania, rozwijamy i uszczelniamy system bezpieczeństwa.

Sela BHP - wsparcie zespołów

Jak wygląda wsparcie zespołów BHP na co dzień?
Dedykowany Specjalista BHP może pracować dla Was w wymiarze części lub pełnego etatu. Różnica jest taka, iż to po stronie SELA jest zatrudnienie pracownika i wszystkie związane z tym przyjemności, czyt. formalności. 

Wasza firma zyskuje pełnoprawnego członka zespołu oraz gwarancję zastępstwa w przypadku absencji chorobowej. A najważniejsze – takie rozwiązanie jest po prostu tańsze. Działamy na zasadzie wsparcia zespołów BHP z nastawieniem na poprawę bezpieczeństwa i budowania kultury BHP w firmie stając się tym samym Waszym partnerem od bezpieczeństwa. 

Porozmawiaj z nami, wspólnie dobierzemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Sela BHP - logo kolor czarny napis
Sela Sp. z o.o.
Szybki kontakt
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Scroll to Top