O nas
Sela BHP - o nas

BHP to nasza pasja

Gdy się spotka grupa ludzi z wielką pasją i zaangażowaniem, która dąży do wspólnego celu, jakim jest troska o bezpieczeństwo i rozwijanie w ludziach poczucia współodpowiedzialności za siebie i innych, to powstaje taka energia, której nikt i nic nie jest w stanie zniszczyć.

Tą energią chcemy zarażać wszystkich, z którymi mamy przyjemność współpracować. Dlatego dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, szkolimy nowatorsko z wykorzystaniem najnowocześniejszych metod i technik.

Pokazujemy, że BHP jest ciekawe i ważne, i że jest w każdym z nas od najmłodszych lat.

Sela w liczbach

Liczba szkoleń rocznie:
0
Specjaliści w całej Polsce:
0
Lata obsługi:
0
Liczba Firm pod naszą opieką:
0

Poznaj nas

Sela BHP - o nas

Tacy My

Specjalizujemy się w...

Sela BHP - o nas
Outsourcingu BHP i PPOŻ.

Powierz nam bezpieczeństwo swojej firmy, a sam zajmij się jej rozwojem. Nasi specjaliści dopasują indywidualnie plan działania i wdrożenia tak, by w jak najkrótszym czasie osiągnąć zamierzone cele.

Będziesz na bieżąco informowany o efektach naszej pracy i zmianie w postawie swoich pracowników – a co najważniejsze – zapewnieniu im bezpiecznych warunków pracy. Pomożemy Ci zbudować kulturę bezpieczeństwa w firmie i rozwinąć poczucie odpowiedzialności.

Sela BHP - o nas
Szkoleniach - BHP i nie tylko

Otwórz się na nowe możliwości – szkolenia w naszej ofercie są prowadzone przez specjalistów, z wykorzystaniem techniki najwyższej jakości i z uwzględnieniem zagrożeń dostosowanych do Twojego miejsca pracy.

Nasza autorska platforma – znamBHP.pl ma w swojej ofercie szkolenia dla niemal każdej grupy zawodowej. Dzięki temu, że zdobyliśmy certyfikat TGLS Quality Alliance, możemy oferować szkolenia z dofinansowaniem nawet do 80%, poprzez Bazę Usług Rozwojowych.

Sela BHP - o nas
Organizacji Eventów

Organizacja nowatorskich szkoleń, warsztatów czy różnego rodzaju eventów z okazji Safety Days, to nasza specjalność. Stworzymy dla Ciebie indywidualny program, pomożemy w jego realizacji i finalnie dopilnujemy przebiegu całego wydarzenia.

Nie ma nic lepszego niż integracja zespołu połączona z zabawą i nauką jednocześnie. Pokaż swoim pracownikom, że są dla Ciebie ważni, a ich bezpieczeństwo jest dla Ciebie priorytetem! Zgłoś się do nas po ofertę, a zobaczysz jakie korzyści mogą z tego wyniknąć.

Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Sela BHP - logo kolor czarny napis
Sela Sp. z o.o.
Szybki kontakt
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Scroll to Top