Co mówią o nas
Sela BHP - co mówią o nas

Najbardziej Efektywna Firma 2021

7 maja 2021r. odebrałyśmy nagrodę w Konkursie Dobra Firma 2021 organizowanym przez Związek Przedsiębiorców i Pracodawców jako Najbardziej Efektywna Firma w kategorii małych firm.

Bardzo dziękujemy za to wyjątkowe wyróżnienie i cieszymy się niezmiernie, że z tak dużego grona prężnie działających firm, “Niedźwiedź” wpadł właśnie w nasze ręce. Jest to dla nas tym bardziej ogromny zaszczyt i powód do dumy, ale przede wszystkim niesamowity motywator do dalszego działania w zakresie rozwoju firmy i jej pracownikó

Ambasadorki Konkursu Biznes Wrażliwy Społecznie

wśród nich nasza Prezes Katarzyna Świtalska

To niezwykłe wyróżnienie zasiadać w tak wyjątkowym gronie i reprezentować firmę w tej szlachetnej inicjatywie.

Działalność w obrębie CSR jest nam bliska od samego początku funkcjonowania firmy, dlatego też angażujemy się często w różnego rodzaju akcje mające na celu wsparcie różnymi działaniami i środkami potrzebujących ludzi, zwierząt i inicjatyw społecznych. Okazuje się, że często wystarczy tak niewiele…

Sela BHP - co mówią o nas
Sela BHP - co mówią o nas

O bezpieczeństwie dzieci...

Akcja związana z szeroko pojętym bezpieczeństwem Twojego dziecka i to w różnych okolicznościach.

Agnieszka Adamczewska, Dyrektor działu BHP w Seli brała udział w webinarach poświęconych analizie sytuacji potencjalnie niebezpiecznych z udziałem najmłodszych. A wszystko to w związku książką zielonogórskiej autorki Joanny Turakiewicz-Pietras pt. “Ciocia Mati i tajemniczy mnich”, która powstała z myślą o rozbudzeniu zarówno u dorosłych, jak i dzieci świadomości na temat niebezpieczeństw występujących zarówno w domu, nad morzem, w górach czy na ulicy.

Książka do nabycia również w biurze Seli – gorąco zapraszamy!

Gazeta Lubuska
Sela BHP - co mówią o nas
Sela wśród laureatów Biznesu Wrażliwego Społecznie 2019 r.
Aktualności - Organizacja Pracodawców Ziemi Lubuskiej
Sela BHP - co mówią o nas
Informacja na temat naszego Informatora, który opisuje formy, metody techniki działań różnych firm i organizacji w dobie pandemii.
Biznes Lubuski
Sela BHP - co mówią o nas
Kilka słów o formie pomocy Seli dla naszych wschodnich sąsiadów w artykule pt.:”Serca firm w barwach Ukrainy”. Czytaj str. 8.
Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Sela BHP - logo kolor czarny napis
Sela Sp. z o.o.
Szybki kontakt
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Scroll to Top