Szkolenia BHP Częstochowa

Szkolenia BHP w Częstochowie i okolicach

Świadczymy usługi szkoleniowe z zakresu BHP, adresując tę ofertę do zakładów pracy w Częstochowie lub okolicach. Poszukujesz przedstawicieli służby BHP, którzy przeprowadzą szkolenia w zgodzie z obowiązującymi rekomendacjami? Zapewniamy najwyższy standard usług nie tylko na etapie szkolenia wstępnego i okresowego, ale także podczas szkoleń specjalistycznych. Nasza oferta ma charakter indywidualny. Każdorazowo uwzględniamy w niej profil działalności klientów oraz potrzeby szkoleniowe ich pracowników. Prowadzimy kształcenie w trybie stacjonarnym i zdalnym, wykorzystując do tego autorską platformę e-learningową znamBHP.pl.

Sela BHP - szkolenia wstępne BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Sela BHP - outsourcing PPOŻ.
Szkolenia podstawowe

Obowiązki pracodawcy w zakresie ochrony przeciwpożarowej

Ustawodawca nakłada na pracodawcę szereg obowiązków w zakresie ochrony przeciwpożarowej w zakładzie pracy. Zgodnie z literą prawa jest on zobligowany do:

  • dostosowania budynku do przeciwpożarowych standardów techniczno-budowalnych, instalacyjnych oraz technologicznych;
  • umieszczenia w budynku urządzeń przeciwpożarowych, zapewnienia im regularnych przeglądów i konserwacji;
  • przygotowania budynku do przeprowadzenia (w razie konieczności) akcji ratunkowej np. wyznaczenia dróg ewakuacji;
  • zapoznania pracowników z aktualnymi przepisami dotyczącymi ochrony przeciwpożarowej;
  • opracowania standardów postępowania na wypadek wystąpienia zagrożenia.

Zakres obowiązków pracodawcy w dziedzinie ppoż. budzi Twoje wątpliwości? Rozwiejemy je! Skontaktuj się z naszą firmą, a my ocenimy Twoje przygotowanie i zarekomendujemy odpowiednie rozwiązania.

Doświadczenie naszej kadry jest gwarancją bezpieczeństwa przeciwpożarowego dla wielu firm w całej Polsce. Deklarujemy, że z pełnym zaangażowaniem zadbamy również o odpowiednią ochronę przeciwpożarową w Twoim zakładzie pracy.

Szkolenia specjalistyczne i nowe technologie

Szkolenia paramilitarne – wsparcie szkoleń BHP w trudnych czasach

Niepewna sytuacja geopolityczna przyczyniła się do popularyzacji treningów strzeleckich. Ich niewątpliwą zaletą jest nie tylko możliwość oswojenia się z bronią różnego rodzaju, ale także opanowanie technik i taktyki posługiwania się nią w zgodzie ze standardami bezpieczeństwa. Szkolenia paramilitarne polecane są zarówno adeptom służb mundurowych, jak i wszystkim chętnym, którzy fascynują się tymi zagadnieniami i chcą zadbać o własne bezpieczeństwo.

W odpowiedzi na ewoluujące potrzeby i oczekiwania klientów, oferta firmy Sela została wzbogacona o następujące szkolenia paramilitarne:

  • laser TAG – alternatywa dla tradycyjnej zabawy paintball, która polega na trafianiu przeciwnika wiązką podczerwieni. W przeciwieństwie do powszechnie znanej wersji, laser TAG minimalizuje dyskomfort bólowy powodowany trafieniem;
  • archery TAG – zmodyfikowana zabawa „w zbijaka”, w której wykorzystuje się łucznictwo;
  • ASG, czyli nauka obsługi replik broni palnej – karabinów i pistoletów.

Chcesz zapewnić swoim pracownikom niecodzienną rozrywkę ze sporą dawką adrenaliny? Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą! Zaproponujemy Ci różne dostępne rozwiązania i przedstawimy ofertę skrojoną na miarę potrzeb Twojego zespołu.

Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Interesują Cię szkolenia BHP w innym mieście? Zapewniamy najwyższy standard usług szkoleniowych klientom w całej Polsce! Sprawdź mapkę i wybierz dogodną lokalizację.

| Skup się na rozwoju firmy, a jej bezpieczeństwo pozostaw w naszych rękach!

Sela BHP - mapa Polski
Doskonała
Na podstawie 27 opinii
Grzegorz Sadza
Grzegorz Sadza
09/01/2023
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Szukałem firmy, która faktycznie pomoże mi zrealizować zakładane cele, bo dotychczasowe doświadczenie ze służbą BHP było negatywne. Krótko, załatwiali papierki, ale nic dla pracowników się nie zmieniało. Wątpliwości jak zawsze. Początki współpracy z firmą Sela były optymistyczne. Nie zawsze rozumieli moje standardy, jednak otwartość na zrozumienie i faktyczne umiejętności operacyjne inspektorów Sela, pozwoliły nam na wdrożenie potrzebnych zmian, które rzeczywiście poprawiły warunki pracy i pozwoliły spełnić wymagania prawne. Współpraca z nową firmą to zawsze niewiadoma i obawy, ale i także szansa na lepsze. Jeśli obawiasz się, jak i ja przed, to wiedz, że z Selą możesz tylko wygrać!
Edyta Zajkowska
Edyta Zajkowska
17/07/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Szkolenie z pierwszej pomocy i ppoż- rewelacja. Teoria wyłożona bez przynudzania, a ćwiczenia- to była wisienka na torcie. Krzychu, Stasiu -świetna robota panowie. Dziękujemy. Firma ZED.
Kattemarin Cratibis
Kattemarin Cratibis
04/07/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Pełen profesjonalizm i bardzo ciekawe, zróżnicowane zajęcia
Justyna Łogwiniuk
Justyna Łogwiniuk
04/07/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Super szkolenie, dużo przydatnej wiedzy!
Dawid Lorenz
Dawid Lorenz
13/04/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Współpracę z firmą Sela nawiązałem w roku 2020, krótko po ogłoszeniu pandemii covid. Człowiek obsługujący wcześniej tematy BHP/PPOŻ w mojej firmie uznał, że w związku z covid nie muszę robić w firmie nic szczególnego. Właściwie to olał temat. Poczułem, że coś tu nie gra i poprosiłem o wsparcie Selę. Błyskawicznie zorganizowany audyt BHP/PPOŻ/covid w siedzibie firmy wykazał, że nie tylko powinienem wdrożyć szereg zmian w związku z obostrzeniami covid, ale także w samej dokumentacji BHP/PPOŻ istniało kilka "niedociągnięć", że tak to delikatnie wyrażę. Podjąłem zatem decyzję o nawiązaniu stałej współpracy z Selą. Od tamtego czasu pełną dokumentację BHP/PPOŻ mam z pedantyczną wręcz precyzją poukładaną i regularnie uzupełnianą w dedykowanym segregatorze, szkolenia obowiązkowe i okresowe BHP ogarnięte na jeden mail/telefon, a o tym, że kończy mi się data przeglądu gaśnicy dowiedziałem się od specjalisty PPOŻ z Seli, który któregoś dnia zadzwonił do mnie z pytaniem kiedy może przyjechać i to załatwić. I tak powinno być w każdym banku! Krótko mówiąc - polecam. :)
Karolina Przytuła
Karolina Przytuła
11/04/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Bardzo dobra i profesjonalna obsługa!
Rozwijamy się dzięki współpracy z takimi Firmami jak...
Niezależnie od wielkości, czy branży - każda jest wyjątkowa. Na każdą mamy plan.
Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Sela BHP - logo kolor czarny napis
Sela Sp. z o.o.
Szybki kontakt
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Scroll to Top