Szkolenia BHP Częstochowa

Szkolenia BHP Częstochowa

Prowadzą Państwo firmę w Częstochowie? Zatem mają Państwo prawny obowiązek zapewnienia swoim pracownikom stosownego poziomu bezpieczeństwa i higieny pracy. Z poniższej treści poznają Państwo specyfikę i zalety szkoleń BHP Częstochowa w Sela BHP.

Sela BHP - szkolenia
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Sela BHP - szkolenia okresowe

Dlaczego Sela BHP?

Przede wszystkim jesteśmy profesjonalistami z wieloletnim stażem działalności na rynku. W ciągu osiemnastu lat swojego istnienia przeprowadziliśmy tysiące szkoleń, audytów oraz outsourcingów dla Klientów z każdej branży. W naszym zespole zatrudniamy jedynie fachowców o kierunkowym wykształceniu i stosownym stażu pracy. Dzięki temu świadczone przez nas usługi są w stanie sprostać oczekiwaniom nawet bardzo wymagających Klientów.

Wstępne szkolenia BHP Częstochowa - dla kogo?

Szkolenie BHP jest konieczną dla pracownika, który dopiero uzyskał zatrudnienie w nowej firmie. Jest ono niezbędnym warunkiem dopuszczenia go do pracy. Bez jego zaliczenia nie można mieć pewności, że pracownik będzie w stanie wykonywać swoje zadania w sposób bezpieczny dla siebie i innych. W Sela BHP prowadzimy pierwszy etap wstępnego szkolenia BHP Częstochowa. Jest nim Instruktaż Ogólny, prowadzony przez naszego wysokiej klasy specjalistę. Gwarantujemy, że Państwa pracownik otrzyma jedno z najlepszych przeszkoleń na rynku. Drugi etap, to jest Instruktaż Stanowiskowy jest obowiązkiem przełożonego.

Instruktaż Ogólny w Sela BHP spełnia wszystkie przewidziane polskim prawem wymagana. Trwa nie krócej, niż 2 godziny 15 minut. Obejmuje rozmowy wstępne, przekazanie informacji, a także demonstrację czynności i ich próbne wykonanie przez szkolonego pracownika. W ramach naszego szkolenia BHP Częstochowa posługujemy się także najnowszymi zdobyczami technologii, np. goglami VR.

Sela BHP - szkolenia wstępne
Sela BHP - szkolenia

Okresowe szkolenia BHP Częstochowa - dla kogo?

Szkolenia okresowe przeznaczone są dla tych pracowników, którzy pracują już na danym stanowisku. Przepisy przewidują różną częstotliwość dla każdego zawodu. Może to być okres co pięć lat, ale także co rok czy trzy lata. W Sela BHP posiadamy bardzo szeroką ofertę adresowaną dla każdej branży. W dogodnej formie zapewnimy Państwa specjalistom wszelką wymaganą wiedzę. W zależności od Państwa preferencji nasi fachowcy mogą uczyć online lub stacjonarnie. Druga forma może być realizowana zarówno w Państwa zakładzie pracy, jak i w naszej siedzibie. Nasze okresowe szkolenia BHP Częstochowa prowadzimy tak, by maksymalnie zainteresować i zaangażować pracownika.

Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Szkolenia BHP Częstochowa - jakie jeszcze można uzyskać w Sela BHP?

Jesteśmy firmą oferującą Państwu wszechstronne wyszkolenie Państwa pracowników. Poza wyżej wspomnianymi szkoleniami uczymy także pierwszej pomocy. Możemy zapewnić także edukację w zakresie bezpieczeństwa pożarowego. W ramach naszych szkoleń specjalistycznych w nowoczesny i fachowy sposób przekazujemy umiejętności z zakresu ewakuacji z wysokości, gaszenia pożarów, ochrony dróg oddechowych czy bezpiecznej pracy na wysokościach.

Posiadamy w swojej ofercie szkolenia niezwiązane z samym BHP. Organizujemy od niedawna Szkołę Survivalu czy szkolenia paramilitarne. Są one prowadzone w celu integracji pracowników. Może ona wspomóc codzienną współpracę w Państwa firmie. Jednak umiejętna praca zespołowa przyda się także w działaniach BHP.

Sela BHP - szkolenia
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Przewiń do góry