Szkolenia BHP Gdańsk

Szkolenia BHP w Gdańsku i okolicach

Zapewnimy obsługę szkoleniową z zakresu BHP w zakładach pracy w Gdańsku i okolicznych miejscowościach. Nasza wykwalifikowana kadra przeprowadza szkolenia wstępne i okresowe, dbając o przystępność i atrakcyjność przekazywanej wiedzy. Szczególnie dużym zainteresowaniem wśród klientów Seli cieszą się kursy pomocy przedmedycznej oraz specjalistyczne szkolenia, które odpowiadają zróżnicowanym potrzebom ich pracowników. W działalności szkoleniowej z chęcią sięgamy po zdobycze nowych technologii, takie jak symulatory wypadków komunikacyjnych czy alkogogle. Oferujemy również możliwość kształcenia zdalnego, popularyzując metodę e-learningu.

Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Sela BHP - outsourcing PPOŻ.
Szkolenia podstawowe

Jak często przeprowadza się szkolenia przeciwpożarowe w ramach szkoleń BHP?

Prawodawca nie sprecyzował wymagań dotyczących częstotliwości organizacji szkoleń przeciwpożarowych. Kwestię tę regulują poniekąd zapisy z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, w których figuruje informacja o konieczności przeprowadzenia takiego szkolenia w przeciągu 6 miesięcy od momentu zatrudnienia pracownika. Zgodnie z takim założeniem pracodawca jest zobligowany do jednorazowego przeszkolenia każdej nowo zatrudnionej osoby.

Czy to wystarczające? Nasze wieloletnie doświadczenie wskazuje, że warto w tym zakresie zachować pewną „nadgorliwość”. Rekomendujemy więc regularne szkolenia ppoż., które pozwolą na aktualizację wiedzy pracowników, przedstawianie im zmian w regulacjach prawnych, doskonalenie praktycznych umiejętności np. obsługi sprzętu przeciwpożarowego. Jesteśmy przekonani, że wyłącznie odpowiedzialna postawa pracodawcy gwarantuje pełne bezpieczeństwo jego firmie i zatrudnionemu personelowi.

Ciekawi Cię, jak wyglądają szkolenia przeciwpożarowe organizowane przez Selę? Podczas zajęć praktycznych przeprowadzimy symulację akcji gaśniczo-ratunkowej, uwzględniając specyfikę działalności Twojej firmy. Nauczymy pracowników obsługi sprzętu gaśniczego, a także wskażemy im drogi ewakuacyjne czy dojazd służb ratunkowych. Z nami możesz mieć pewność, że Twój zespół jest dobrze przygotowany do potencjalnego zagrożenia pożarowego! Skontaktuj się z nami w celu zapoznania się z pełną ofertą.

Szkolenia specjalistyczne i nowe technologie

Szkolenie dla operatorów podestów ruchomych

Kurs dla operatora podestów ruchomych zapewnia kwalifikacje niezbędne do obsługi platform wysokościowych – sprzętów używanych powszechnie w budownictwie czy przy pracach konserwacyjnych na dużych wysokościach.

Program szkolenia obejmuje następujące zagadnienia:

  • kwestie techniczne związane z konstrukcją mechaniczną i elektryczną,
  • bezpieczna obsługa sprzętu i obowiązujące normy bezpieczeństwa,
  • zasady konserwacji sprzętu,
  • metody postępowania w przypadku wystąpienia awarii bądź wypadku.

Odpowiednie przeszkolenie operatora podestu ruchomego minimalizuje ryzyko niepożądanych zdarzeń i poprawia bezpieczeństwo w miejscu pracy.

Poszukujesz szkolenia dla operatora podestów ruchomych, które pozwoli na podniesienie kwalifikacji zawodowych? Korzystając z naszej oferty, masz możliwość przeprowadzenia kursu w trybie całodziennym, popołudniowym lub weekendowym. Wysokie kompetencje naszych instruktorów są gwarancją teoretycznego i praktycznego przygotowania do egzaminu państwowego przed Urzędem Dozoru Technicznego.

 

Sela BHP - praca na wysokości
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Interesują Cię szkolenia BHP w innym mieście? Zapewniamy najwyższy standard usług szkoleniowych klientom w całej Polsce! Sprawdź mapkę i wybierz dogodną lokalizację.

| Skup się na rozwoju firmy, a jej bezpieczeństwo pozostaw w naszych rękach!

Sela BHP - mapa Polski
Doskonała
Na podstawie 27 opinii
Grzegorz Sadza
Grzegorz Sadza
09/01/2023
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Szukałem firmy, która faktycznie pomoże mi zrealizować zakładane cele, bo dotychczasowe doświadczenie ze służbą BHP było negatywne. Krótko, załatwiali papierki, ale nic dla pracowników się nie zmieniało. Wątpliwości jak zawsze. Początki współpracy z firmą Sela były optymistyczne. Nie zawsze rozumieli moje standardy, jednak otwartość na zrozumienie i faktyczne umiejętności operacyjne inspektorów Sela, pozwoliły nam na wdrożenie potrzebnych zmian, które rzeczywiście poprawiły warunki pracy i pozwoliły spełnić wymagania prawne. Współpraca z nową firmą to zawsze niewiadoma i obawy, ale i także szansa na lepsze. Jeśli obawiasz się, jak i ja przed, to wiedz, że z Selą możesz tylko wygrać!
Edyta Zajkowska
Edyta Zajkowska
17/07/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Szkolenie z pierwszej pomocy i ppoż- rewelacja. Teoria wyłożona bez przynudzania, a ćwiczenia- to była wisienka na torcie. Krzychu, Stasiu -świetna robota panowie. Dziękujemy. Firma ZED.
Kattemarin Cratibis
Kattemarin Cratibis
04/07/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Pełen profesjonalizm i bardzo ciekawe, zróżnicowane zajęcia
Justyna Łogwiniuk
Justyna Łogwiniuk
04/07/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Super szkolenie, dużo przydatnej wiedzy!
Dawid Lorenz
Dawid Lorenz
13/04/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Współpracę z firmą Sela nawiązałem w roku 2020, krótko po ogłoszeniu pandemii covid. Człowiek obsługujący wcześniej tematy BHP/PPOŻ w mojej firmie uznał, że w związku z covid nie muszę robić w firmie nic szczególnego. Właściwie to olał temat. Poczułem, że coś tu nie gra i poprosiłem o wsparcie Selę. Błyskawicznie zorganizowany audyt BHP/PPOŻ/covid w siedzibie firmy wykazał, że nie tylko powinienem wdrożyć szereg zmian w związku z obostrzeniami covid, ale także w samej dokumentacji BHP/PPOŻ istniało kilka "niedociągnięć", że tak to delikatnie wyrażę. Podjąłem zatem decyzję o nawiązaniu stałej współpracy z Selą. Od tamtego czasu pełną dokumentację BHP/PPOŻ mam z pedantyczną wręcz precyzją poukładaną i regularnie uzupełnianą w dedykowanym segregatorze, szkolenia obowiązkowe i okresowe BHP ogarnięte na jeden mail/telefon, a o tym, że kończy mi się data przeglądu gaśnicy dowiedziałem się od specjalisty PPOŻ z Seli, który któregoś dnia zadzwonił do mnie z pytaniem kiedy może przyjechać i to załatwić. I tak powinno być w każdym banku! Krótko mówiąc - polecam. :)
Karolina Przytuła
Karolina Przytuła
11/04/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Bardzo dobra i profesjonalna obsługa!
Rozwijamy się dzięki współpracy z takimi Firmami jak...
Niezależnie od wielkości, czy branży - każda jest wyjątkowa. Na każdą mamy plan.
Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Sela BHP - logo kolor czarny napis
Sela Sp. z o.o.
Szybki kontakt
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Scroll to Top