Szkolenia BHP Gdańsk

Szkolenia BHP Gdańsk

Szkolenia BHP w Gdańsku są pozycjami obowiązkowymi do spełnienia zarówno dla pracowników, jak i pracodawców. Szkolenia wstępne organizowane są jako pierwsze, w momencie przyjęcia danej osoby do pracy, natomiast okresowe wykonywane są cyklicznie, w odpowiednim odstępie czasowym. Jeśli szukasz kompleksowej oferty szkoleniowej, to zdecydowanie dobrze trafiłeś!

Sela BHP - szkolenia
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Sela BHP - szkolenia z ewakuacji z wysokości

Szkolenia BHP Gdańsk - sprawdź naszą ofertę

Organizujemy szkolenia BHP w Gdańsku w szerokim zakresie, obejmujące zarówno ofertę w formie stacjonarnej, jak i również on-line oraz e-learningowej. Dzięki temu możesz wybrać najkorzystniejszą dla siebie formę. Nasza firma zajmuje się organizacją szkoleń z zakresu BHP w formie wstępnej i okresowej. Działamy na terenie całej Polski. Wybierz dla siebie dogodną lokalizację oraz skontaktuj się z nami, aby poznać więcej szczegółów.

Wstępne szkolenia BHP Gdańsk

Wstępne szkolenia BHP Gdańsk to obowiązkowy zakres dla każdego nowego pracownika, które dotyczący szeroko pojętego bezpieczeństwa i higieny pracy, przed dopuszczeniem do pełnionych obowiązków służbowych. Powinno ono odbyć się w pierwszym dniu pracy, wykonane w miejscu pracy na koszt pracodawcy. Ma ono kluczowe znaczenie dla zapewnienia bezpieczeństwa na stanowisku pracy. Szkolenie to pozwala dostarczyć niezbędnej wiedzy, oraz cennych umiejętności, które mają znaczenie podczas wykonywanej pracy, niezależnie od pełnionego stanowiska. Wstępne szkolenie BHP w Gdańsku dzieli się na Instruktaż Ogólny przeprowadzany przez specjalistę z zakresu BHP, oraz Instruktażu Stanowiskowego realizowanego przez pracodawcę.

Szkoleniom z tego zakresu podlegają wszyscy zatrudnieni w danym miejscu pracownicy, bez względu na rodzaj wykonywanej przez nich działalności, co dotyczy również pracowników zatrudnionych w firmie w celu przyuczenia do pracy, między innymi praktykantów podczas nauki zawodu. Obowiązek ich przeszkolenia spoczywa na barkach pracodawcy, który powinien zadbać o kompleksowe zrealizowanie szkoleń.

Sela BHP - szkolenia wstępne
Sela BHP - szkolenia

Okresowe szkolenia BHP Gdańsk

Okresowe szkolenia BHP w Gdańsku opierają się na już zdobytym doświadczeniu z zakresu właściwych praktyk i nawyków pracowniczych, zapewniając skuteczne przypomnienie oraz uzupełnienie niezbędnej wiedzy i przyswojenie nowych ważnych umiejętności. Wybierając naszą ofertę, możliwe jest przeprowadzenie szkolenia zarówno w siedzibie naszej firmy, jak i również w siedzibie klienta. Nasi specjaliści podczas swojej pracy wykorzystują wiele niezbędnych pomocy dydaktycznych, opracowując niezbędne prezentacje w formie multimedialnej, które mają wpływ na lepsze przyswojenie wartościowej wiedzy niezbędnej na danym stanowisku pracy.

Naszym głównym celem jest kompleksowe zaznajomienie pracowników z istotnymi, jednak nieustannie zmiennymi przepisami prawnymi obowiązującymi w miejscu pracy oraz na stanowisku. To także skuteczny sposób na aktualizację niezbędnej wiedzy oraz umiejętności, które mogą mieć kluczowy wpływ na wykonywaną pracę oraz jej bezpieczeństwo.

Warto postawić na wieloletnie doświadczenie oraz profesjonalizm naszej kadry pracowniczej. Zagwarantujemy najlepszą ofertę doskonale dopasowaną do potrzeb klientów.

Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Przewiń do góry