Szkolenia z ewakuacji z wysokości

Szkolenia z ewakuacji z wysokości

Umiejętność prawidłowego reagowania i podejmowanie szybkich decyzji w sytuacjach niezwykle stresujących, to podstawowe założenia tego szkolenia. Wyrobienie odpowiednich nawyków wśród pracowników może okazać się kluczowe w przypadku ratowania życia ludzkiego. Mamy dosłownie minuty…

W tym module pracownicy usłyszą o większości zagrożeń, jakie czekają na nich podczas pracy na wysokości. Dowiedzą się jak prawidłowo korzystać ze sprzętu przeznaczonego do takich prac oraz jak najlepiej być przygotowanym do ewentualnej ewakuacji poszkodowanego po upadku i zawiśnięciu na wysokości.

Sela BHP - szkolenia z ewakuacji z wysokości

Prowadzimy również instruktaż odpowiedniego dopasowania szelek oraz indywidualnej inspekcji sprzętu, której należy dokonywać za każdym razem przed rozpoczęciem pracy. Zależy nam na tym, by każdy miał okazję wzięcia udziału w symulacji zawiśnięcia po hipotetycznym upadku z wysokości (podczepienie w szelkach na żurawiku). Pozwala to zobrazować odczucia oraz zbadać wytrzymałość w tej mało komfortowej pozycji, która może okazać się niezwykle niebezpieczna dla zdrowia i życia poszkodowanego.

Nasza wyspecjalizowana kadra trenerska ma bogate doświadczenie zawodowe i swoje programy szkoleniowe zawsze dostosowuje do określonych potrzeb Klienta. Kursy obejmują zagadnienia związane z bezpieczną pracą na wysokości, techniki ratunkowe, przestrzeń zamkniętą, korzystanie z ŚOI, zgodność z przepisami i wiele innych kwestii związanych z zapobieganiem tego typu zagrożeń w miejscu pracy.

Szkolenie przeznaczone jest dla wszystkich tych, którzy jako swoje docelowe miejsce pracy mają: rusztowania, rampy, turbiny wiatrowe, słupy, wysokie platformy, dachy, schody, konstrukcje, prace w pionowym podwieszeniu, prace w przestrzeni zamkniętej, w centrach logistycznych lub obiektach transportowych itd. To właśnie ich przeszkolenie i uświadomienie zagrożeń jest podstawowym środkiem zapobiegawczym wszelkim niechcianym skutkom wypadków.

Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Sela BHP - logo kolor czarny napis
Sela Sp. z o.o.
Szybki kontakt
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Scroll to Top