Szkolenia BHP Kielce

Szkolenia BHP Kielce

Każdy pracodawca powinien zadbać o to, by jego pracownicy byli świadomi zasad bezpieczeństwa i higieny pracy. Bez względu na to, w jakiej branży pracują. Właśnie dlatego szkolenia BHP Kielce są tak ważne. I warto je regularnie organizować we własnej firmie

Nasz zespół może poprowadzić taki kurs zarówno dla nowego pracownika, jak i w ramach przypomnienia wiadomości. Robimy to zawsze w ciekawy sposób, gdyż nuda i monotonia nigdy nie szły z nami w parze.

Sela BHP - szkolenia
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Sela BHP - szkolenia okresowe

Twoi pracownicy zdobędą niezbędną wiedzę

Oferujemy okresowe szkolenia BHP Kielce, dzięki którym Twoi pracownicy zyskają wiedzę z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Podejmujemy się współpracy z różnymi branżami i gwarantujemy współpracę z doświadczonym zespołem. Nasi specjaliści są wykształceni, mają wysokie kompetencje i potrafią dostosować szkolenie do potrzeb i wymagań naszego klienta.

W trakcie kursu poruszamy wiele tematów. Skupiamy się przede wszystkim na zasadach BHP, PPOŻ, kursie udzielania pierwszej pomocy. Możemy jednak poprowadzić szkolenia dla operatorów maszyn np. wózków widłowych, przedstawić jak powinna wyglądać praca na wysokości, jak dobrze przystosować stanowisko pracy, a nawet przeprowadzić szkolenia paramilitarne.

Szkolenia możemy przeprowadzić w dogodnej dla Ciebie formie: stacjonarnej, online lub e-learning na naszej platformie. Zajęcia możemy przeprowadzić zarówno w naszej siedzibie, jak i w Twojej firmie.

Wiedza nie musi być nudna

Nawet wstępne szkolenia BHP Kielce w naszym wykonaniu są fantastycznym doświadczeniem. Nie ograniczamy się bowiem do samych wykładów. Teoria jest ważna, jednak my stawiamy głównie na praktykę.

Dbamy o to, by zajęcia były ciekawe i pouczające dla naszych uczestników. Korzystamy z zaawansowanej technologii, nowoczesnych narzędzi i niecodziennych metod, by pozbyć się nudy i monotonii za naszych szkoleń

Dajemy też możliwość bezpiecznego doświadczenia konsekwencji wypadków w pracy. Uznajemy, że doświadczenie odniesie o wiele lepszy skutek niż najciekawszy wykład. Dlatego niezbędne są u nas takie narzędzia jak symulator dachowania, alkogogle czy kombinezon, który symuluje odczucia starszych osób.

Sela BHP - szkolenia wstępne
Sela BHP - szkolenia

Wstępne szkolenia BHP Kielce

Każdy nowy pracownik powinien zostać przeszkolony w kwestii tego, jakie zasady BHP obowiązują w firmie. Przeważnie jest to obowiązek pracodawcy, by wprowadzić nowozatrudnionego w świat branży. Jednak możemy Cię w tym częściowo wyręczyć.

Możemy zorganizować indywidualne szkolenie na początek pracy. Jednakże jedynie instruktaż ogólny może być wykonany przez nas, natomiast instruktaż stanowiskowy musi zostać przeprowadzony przez przełożonego.

Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Okresowe szkolenia BHP Kielce

Każdy pracownik regularnie powinien odbywać szkolenia BHP. Nie musisz jednak skazywać go na nudne przypominanie sobie tych samych wiadomości. Z naszą pomocą przeprowadzisz ciekawe szkolenia, dzięki którym pracownicy zdobędą wiedzę w nietuzinkowy sposób.

Zadbamy o to, by czas spędzony na szkoleniu w Kielcach nie był stracony. Zawsze indywidualnie dostosowujemy nasze kursy do potrzeb klienta.

Sela BHP - szkolenia
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Przewiń do góry