Szkolenia BHP Kielce

Szkolenia BHP w Kielcach i okolicach

Nasz rozbudowany pakiet szkoleń BHP jest dostosowany do zróżnicowanych potrzeb zakładów pracy z Kielc i okolic. Gwarantujemy najwyższy standard wstępnych i okresowych szkoleń BHP. Indywidualne podejście nie tylko pozwala nam na wnikliwą analizę oczekiwań klientów, ale także umożliwia ciągłe rozszerzanie oferty o dodatkowe kursy specjalistyczne. W trakcie szkoleń, prowadzonych przez wykwalifikowanych inspektorów, Twoi pracownicy zgromadzą wiedzę na temat najnowszych rekomendacji w kwestii bezpieczeństwa oraz zapoznają się z praktycznymi rozwiązaniami minimalizującymi ryzyko zawodowe.

Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Sela BHP - nadzory BHP
Szkolenia podstawowe

Obowiązki pracownika w zakresie BHP

Zgodnie z zapisami Kodeksu pracy pracownik jest zobligowany do zapoznania się z zasadami BHP oraz ich przestrzegania podczas wykonywania obowiązków zawodowych. Poza tym powinien:

  • uczestniczyć w szkoleniach okresowych służących aktualizacji wiedzy i wyrażać gotowość do udziału w egzaminach końcowych;
  • wykonywać obowiązki zawodowe, minimalizując przy tym ryzyko wystąpienia zagrożeń;
  • dbać o odpowiedni stan urządzeń i maszyn na stanowisku pracy;
  • stosować środki ochrony indywidualnej i zbiorowej;
  • informować przełożonych i współpracowników o wystąpieniu zagrożenia dla zdrowia lub życia.

Nurtują Cię pytania dotyczące zakresu obowiązków pracownika czy pracodawcy w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy? Potrzebujesz profesjonalnego doradztwa? Zachęcamy do konsultacji ze specjalistami Seli! Wysokie kompetencje oraz wieloletnie doświadczenie naszej kadry zapewniły bezpieczeństwo wielu firmom i ich pracownikom na terenie całej Polski. Już teraz skontaktuj się z nami i dołącz do grona zadowolonych klientów!

Szkolenia specjalistyczne i nowe technologie

E-learning w szkoleniach BHP – korzyści dla pracownika

Zaawansowane technologie telekomunikacyjne zrewolucjonizowały życia każdego człowieka. Przyniosły też duże zmiany w organizacji pracy, co poświadcza rosnąca popularność szkoleń BHP w formie e-learningu. Jakie są ich najważniejsze zalety z perspektywy pracownika?

  • możliwość samokształcenia z dowolnego zakątka świata;
  • dostępność materiałów 24/7 – kursant może zapoznać się z treścią szkolenia i powrócić do niej w każdej chwili;
  • atrakcyjna forma przekazu wiedzy – materiały na platformach e-learningowych zawierają często filmy instruktażowe czy inne interesujące treści audiowizualne;
  • certyfikat ukończenia szkolenia dostępny „od ręki” – pracownik otrzymuje zaświadczenie bez wychodzenia z domu.

Zaciekawiła Ci opcja szkoleń BHP w wersji e-learningowej? Dostrzegasz w niej potencjał dla swojej firmy?

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, firma Sela uruchomiła autorską platformę e-learningową. Już teraz wejdź na znamBHP.pl i sprawdź wersję demo. Przekonaj się, jak w prosty i intuicyjny sposób możesz przeszkolić swoich pracowników!

Sela BHP - szkolenia BHP, e-learning
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Interesują Cię szkolenia BHP w innym mieście? Zapewniamy najwyższy standard usług szkoleniowych klientom w całej Polsce! Sprawdź mapkę i wybierz dogodną lokalizację.

| Skup się na rozwoju firmy, a jej bezpieczeństwo pozostaw w naszych rękach!

Sela BHP - mapa Polski
Doskonała
Na podstawie 27 opinii
Grzegorz Sadza
Grzegorz Sadza
09/01/2023
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Szukałem firmy, która faktycznie pomoże mi zrealizować zakładane cele, bo dotychczasowe doświadczenie ze służbą BHP było negatywne. Krótko, załatwiali papierki, ale nic dla pracowników się nie zmieniało. Wątpliwości jak zawsze. Początki współpracy z firmą Sela były optymistyczne. Nie zawsze rozumieli moje standardy, jednak otwartość na zrozumienie i faktyczne umiejętności operacyjne inspektorów Sela, pozwoliły nam na wdrożenie potrzebnych zmian, które rzeczywiście poprawiły warunki pracy i pozwoliły spełnić wymagania prawne. Współpraca z nową firmą to zawsze niewiadoma i obawy, ale i także szansa na lepsze. Jeśli obawiasz się, jak i ja przed, to wiedz, że z Selą możesz tylko wygrać!
Edyta Zajkowska
Edyta Zajkowska
17/07/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Szkolenie z pierwszej pomocy i ppoż- rewelacja. Teoria wyłożona bez przynudzania, a ćwiczenia- to była wisienka na torcie. Krzychu, Stasiu -świetna robota panowie. Dziękujemy. Firma ZED.
Kattemarin Cratibis
Kattemarin Cratibis
04/07/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Pełen profesjonalizm i bardzo ciekawe, zróżnicowane zajęcia
Justyna Łogwiniuk
Justyna Łogwiniuk
04/07/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Super szkolenie, dużo przydatnej wiedzy!
Dawid Lorenz
Dawid Lorenz
13/04/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Współpracę z firmą Sela nawiązałem w roku 2020, krótko po ogłoszeniu pandemii covid. Człowiek obsługujący wcześniej tematy BHP/PPOŻ w mojej firmie uznał, że w związku z covid nie muszę robić w firmie nic szczególnego. Właściwie to olał temat. Poczułem, że coś tu nie gra i poprosiłem o wsparcie Selę. Błyskawicznie zorganizowany audyt BHP/PPOŻ/covid w siedzibie firmy wykazał, że nie tylko powinienem wdrożyć szereg zmian w związku z obostrzeniami covid, ale także w samej dokumentacji BHP/PPOŻ istniało kilka "niedociągnięć", że tak to delikatnie wyrażę. Podjąłem zatem decyzję o nawiązaniu stałej współpracy z Selą. Od tamtego czasu pełną dokumentację BHP/PPOŻ mam z pedantyczną wręcz precyzją poukładaną i regularnie uzupełnianą w dedykowanym segregatorze, szkolenia obowiązkowe i okresowe BHP ogarnięte na jeden mail/telefon, a o tym, że kończy mi się data przeglądu gaśnicy dowiedziałem się od specjalisty PPOŻ z Seli, który któregoś dnia zadzwonił do mnie z pytaniem kiedy może przyjechać i to załatwić. I tak powinno być w każdym banku! Krótko mówiąc - polecam. :)
Karolina Przytuła
Karolina Przytuła
11/04/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Bardzo dobra i profesjonalna obsługa!
Rozwijamy się dzięki współpracy z takimi Firmami jak...
Niezależnie od wielkości, czy branży - każda jest wyjątkowa. Na każdą mamy plan.
Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Sela BHP - logo kolor czarny napis
Sela Sp. z o.o.
Szybki kontakt
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Scroll to Top