Szkolenia BHP Warszawa

Szkolenia BHP Warszawa

Stolica naszego państwa jest miastem nie tylko pięknym, ale wciąż się rozwijającym. Z myślą o zapewnieniu bezpieczeństwa podczas pracy, oferujemy szeroki zakres szkoleń BHP w Warszawie. Jesteśmy profesjonalistami, którzy do tego zadania podchodzą kompleksowo, jednocześnie nie zamykając się w utartych schematach. Pragniemy przekazać szczegółową wiedzę w sposób, który pozwoli na sprawne zapamiętanie najważniejszych informacji.

Sela BHP - szkolenia
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Sela BHP - szkolenia okresowe

Szkolenia BHP w Warszawie

Wiedząc, że wiedza potrzebuje dobrego medium, aby została przyswojona, zatrudniamy wyłącznie specjalistów, którzy wykazują wysokie umiejętności merytoryczne i komunikatywne. Jest to gwarancja zrozumienia materiału przez każdego pracownika biorącego udział w szkoleniu. Nie stronimy również od nowoczesnych technologii, stosując liczne prezentacje multimedialne – takie multisensoryczne podejście wspiera proces zdobywania kluczowej wiedzy.

W naszej ofercie znalazła się możliwość przeprowadzania szkoleń zarówno w formie stacjonarnej, online, jak i e-learning. W przypadku pierwszej z nich szkolenie odbyć może się zarówno w siedzibie klienta, jak i w naszych budynkach. Dwie pozostałe opcje polegają na kontakcie pośrednim, gdzie w pierwszym przypadku szkolenie jest prowadzone w czasie rzeczywistym, a w drugim każdy pracownik może je przejść wtedy, kiedy tego zapragnie.

Profesjonalnie przeprowadzamy zarówno szkolenia wstępne, okresowe, PPOŻ, jak i z zakresu szeroko pojętego coachingu. Dzięki temu każdy znajdzie coś, co będzie dla niego odpowiednie.

Wstępne szkolenia BHP Warszawa

Przyjęcie nowego pracownika łączy się z potrzebą przeprowadzenia wstępnych szkoleń BHP. W tym przypadku cały proces jest podzielony na dwie części. Pierwszą z nich jest Instruktaż Ogólny – to właśnie w nim specjalizują się nasi szkoleniowcy. Każdy pracownik dowie się tutaj, jakie zasady obowiązują go w miejscu pracy. Wiedza ta pozwoli na zachowanie bezpieczeństwa zarówno w codziennej pracy, jak i wyjątkowych sytuacjach. Całe szkolenie zawierać będzie nie tylko teoretyczną wiedzę, ale również praktyczne wykonanie zadań, które pomogą w zapamiętaniu kluczowych zasad.

Wstępne szkolenie BHP w Warszawie nie może zakończyć się bez Instruktażu Stanowiskowego. Przeprowadzenie go leży po stronie pracodawcy – to on musi wprowadzić pracownika do jego nowej funkcji. Warto wiedzieć, że oba te szkolenia muszą zostać przeprowadzone przed rozpoczęciem pracy – inaczej zatrudniony nie może pełnić swoich obowiązków.

Sela BHP - szkolenia wstępne
Sela BHP - szkolenia

Okresowe szkolenia BHP Warszawa

Informacje początkowo zapamiętane w trakcie pracy mogą ulec zapomnieniu – dzieje się tak często, gdy w pracy nie występuje wiele sytuacji zagrożenia. Nowe nawyki mogą być jednak groźne dla zdrowia i życia ludzi przebywających w danej firmie. Właśnie dlatego oferujemy regularne okresowe szkolenia BHP w Warszawie. Nasi specjaliści sprawnie przypomną wszystkie zasady, które obowiązują pracowników w ich miejscu pracy.

W naszej ofercie znajduje się możliwość przeprowadzania szkoleń zarówno w formie zdalnej, jak i stacjonarnej, gdzie ta ostatnia może mieć miejsce w naszej siedzibie lub placówce klienta.

Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Przewiń do góry