Szkolenia BHP Warszawa

Szkolenia BHP w Warszawie i okolicach

Oferujemy szkolenia BHP dla pracodawców prowadzących firmę na terenie Warszawy lub w okolicznych lokalizacjach. Dbamy o atrakcyjną organizację szkoleń wstępnych dla nowo zatrudnionych pracowników oraz aktualizację dotychczasowej wiedzy podczas szkoleń okresowych. Wspieramy pracodawców w ustawicznym podnoszeniu kompetencji ich personelu, oferując moduł szkoleń problemowych, wśród których warto wymienić choćby kursy z pracy na wysokości czy szkolenia z obsługi maszyn. Naszym priorytetem jest budowanie kultury bezpieczeństwa, która uwzględnia potrzeby wszystkich pracowników Twojej firmy.

Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Sela BHP - nadzory BHP
Szkolenia podstawowe

Ile trwa wstępne i okresowe szkolenie BHP?

Wedle przyjętej praktyki czas trwania instruktażu ogólnego, prowadzonego w ramach szkolenia wstępnego, powinien oscylować wokół 3 godzin lekcyjnych (3×45 minut). Instruktaż stanowiskowy jest znacznie dłuższy i trwa zazwyczaj do 8 godzin lekcyjnych. Wyjątkiem są tu pracownicy zatrudnieni na stanowisku administracyjno-biurowym, u których czas ten może być krótszy.

Zdecydowanie większe zróżnicowanie występuje w przypadku szkolenia okresowego. Czas jego trwania wykazuje ścisłą zależność od stanowiska pracy i wynosi odpowiednio:

  • 32 godziny lekcyjne dla pracowników służby BHP;
  • 16 godzin lekcyjnych dla pracodawców, kierownictwa oraz osób zatrudnionych na stanowiskach inżynieryjno-technicznych;
  • 8 godzin lekcyjnych dla pracowników administracyjno-biurowych i zatrudnionych na stanowisku robotniczym.
Szkolenia specjalistyczne i nowe technologie

E-learning, czyli nowy wymiar szkoleń BHP

Szkolenia BHP z wykorzystaniem platformy e-learningowej są doskonałą alternatywą dla tradycyjnych kursów realizowanych w formie stacjonarnej. Ta – budząca początkowo sceptycyzm – postać szkoleń na stałe zagościła w kształceniu z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy.

Z zaciekawieniem obserwujemy aktualne trendy i chętnie implementujemy nowe rozwiązania do naszej oferty szkoleniowej. W odpowiedzi na sukcesywnie ewoluujące oczekiwania pracodawców oraz ich pracowników wzbogaciliśmy nasze usługi o szkolenia BHP w formie e-learningu. Nasza autorska platforma znamBHP.pl cieszy się coraz większą popularnością wśród klientów, którzy cenią ją przede wszystkim za elastyczność i możliwość zdalnego kształcenia pracowników

Co wyróżnia naszą platformę na tle konkurencyjnych ofert?

  • profesjonalne wsparcie obsługi technicznej, zarówno telefoniczne, jak i online;
  • brak konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania;
  • aż 30 dni na przyswojenie wiedzy i przeprowadzenie szkolenia;
  • powiadomienie o upływającym terminie ukończenia szkolenia;
  • oszczędność czasu i preferencyjny koszt.

Interesują Cię szczegółowe informacje na temat szkolenia BHP z wykorzystaniem platformy e-learningowej? Skontaktuj się z nami i kształć swoich pracowników w zgodzie z duchem czasu!

Sela BHP - szkolenia BHP, e-learning
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Interesują Cię szkolenia BHP w innym mieście? Zapewniamy najwyższy standard usług szkoleniowych klientom w całej Polsce! Sprawdź mapkę i wybierz dogodną lokalizację.

| Skup się na rozwoju firmy, a jej bezpieczeństwo pozostaw w naszych rękach!

Sela BHP - mapa Polski
Doskonała
Na podstawie 27 opinii
Grzegorz Sadza
Grzegorz Sadza
09/01/2023
Szukałem firmy, która faktycznie pomoże mi zrealizować zakładane cele, bo dotychczasowe doświadczenie ze służbą BHP było negatywne. Krótko, załatwiali papierki, ale nic dla pracowników się nie zmieniało. Wątpliwości jak zawsze. Początki współpracy z firmą Sela były optymistyczne. Nie zawsze rozumieli moje standardy, jednak otwartość na zrozumienie i faktyczne umiejętności operacyjne inspektorów Sela, pozwoliły nam na wdrożenie potrzebnych zmian, które rzeczywiście poprawiły warunki pracy i pozwoliły spełnić wymagania prawne. Współpraca z nową firmą to zawsze niewiadoma i obawy, ale i także szansa na lepsze. Jeśli obawiasz się, jak i ja przed, to wiedz, że z Selą możesz tylko wygrać!
Edyta Zajkowska
Edyta Zajkowska
17/07/2022
Szkolenie z pierwszej pomocy i ppoż- rewelacja. Teoria wyłożona bez przynudzania, a ćwiczenia- to była wisienka na torcie. Krzychu, Stasiu -świetna robota panowie. Dziękujemy. Firma ZED.
Kattemarin Cratibis
Kattemarin Cratibis
04/07/2022
Pełen profesjonalizm i bardzo ciekawe, zróżnicowane zajęcia
Justyna Łogwiniuk
Justyna Łogwiniuk
04/07/2022
Super szkolenie, dużo przydatnej wiedzy!
Dawid Lorenz
Dawid Lorenz
13/04/2022
Współpracę z firmą Sela nawiązałem w roku 2020, krótko po ogłoszeniu pandemii covid. Człowiek obsługujący wcześniej tematy BHP/PPOŻ w mojej firmie uznał, że w związku z covid nie muszę robić w firmie nic szczególnego. Właściwie to olał temat. Poczułem, że coś tu nie gra i poprosiłem o wsparcie Selę. Błyskawicznie zorganizowany audyt BHP/PPOŻ/covid w siedzibie firmy wykazał, że nie tylko powinienem wdrożyć szereg zmian w związku z obostrzeniami covid, ale także w samej dokumentacji BHP/PPOŻ istniało kilka "niedociągnięć", że tak to delikatnie wyrażę. Podjąłem zatem decyzję o nawiązaniu stałej współpracy z Selą. Od tamtego czasu pełną dokumentację BHP/PPOŻ mam z pedantyczną wręcz precyzją poukładaną i regularnie uzupełnianą w dedykowanym segregatorze, szkolenia obowiązkowe i okresowe BHP ogarnięte na jeden mail/telefon, a o tym, że kończy mi się data przeglądu gaśnicy dowiedziałem się od specjalisty PPOŻ z Seli, który któregoś dnia zadzwonił do mnie z pytaniem kiedy może przyjechać i to załatwić. I tak powinno być w każdym banku! Krótko mówiąc - polecam. :)
Karolina Przytuła
Karolina Przytuła
11/04/2022
Bardzo dobra i profesjonalna obsługa!
Rozwijamy się dzięki współpracy z takimi Firmami jak...
Niezależnie od wielkości, czy branży - każda jest wyjątkowa. Na każdą mamy plan.
Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Sela BHP - logo kolor czarny napis
Sela Sp. z o.o.
Szybki kontakt
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Scroll to Top