Szkolenia BHP Gdynia

Szkolenia BHP Gdynia

Szukasz profesjonalnego zespołu który zagwarantuje szkolenia w twojej firmie? Sprawdź nas!

Dysponujemy wyspecjalizowaną kadrą doświadczonych fachowców w zakresie szkoleń BHP, na swoim koncie mamy setki udanych szkoleń zarówno wstępnych jak i przypominających. Szkolenia BHP Gdynia w firmie są nie tylko obowiązkiem który pracodawca winien spełnić ale też systemem zapobiegania wypadkom. Wypadki w pracy to zdarzenia nie korzystne dla żadnej ze stron dlatego też dobre rzetelnie poprowadzone szkolenia to podstawa. Dzięki naszej specjalistycznej kadrze szkoleniowej twoi pracownicy na nowo przypomną sobie wszystkie ważne aspekty bezpieczeństwa i higieny pracy

Sela BHP - szkolenia
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Sela BHP - szkolenia wstępne

Szkolenia wstępne z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy

Szkolenia wstępne to bardzo ważna kwestia dotycząca nowych pracowników, którą powinien zapewnić pracodawca. Szkolenia BHP pomagają w ograniczaniu ryzyka wystąpienia nieszczęśliwych wypadków wynikających z niezrozumienia i braku znajomości przepisów. Mniejsze ryzyko wypadków przyczynia się do większego komfortu pracowników i pracodawcy.

Odpowiednio przeprowadzone szkolenia zminimalizują ilość przypadków naruszeń przepisów BHP i zapewnią bezpieczeństwo w zakresie pracy całego zakładu. Zaufaj profesjonalistom i powierz nam szkolenia swoich pracowników. Działamy na terenie wielu miast w Polsce, prowadzimy m.in. szkolenia bhp w Gdyni.

Wstępne szkolenia BHP Gdynia

Oferujemy rzetelność, profesjonalizm, wyspecjalizowaną kadrę i przystępność przekazywanych informacji. Jeżeli prowadzisz firmę i chcesz przeprowadzić wstępne szkolenia swoim pracownikom, zgłoś się do nas.

Sela BHP - szkolenia
Sela BHP - szkolenia okresowe

Szkolenia okresowe - dlaczego warto?

Podobnie jak w przypadku szkoleń wstępnych są one obowiązkowe jednak nie muszą być wykonywane często. Częstotliwość szkoleń okresowych określa ustawa i w zależności od branży mogą być one wykonywane co roku, lub nawet raz na 6 lat. Okres wykonywania tego typu uzależniony jest od ryzyka występującego w zakładzie pracy jak i w samym zawodzie. Warto pamiętać że szkolenia BHP kojarzone są przez pracowników z nudną koniecznością więc warto zaufać firmie posiadającej innowacyjne podejście z zakresu BHP.

Nasi specjaliści z zakresu BHP w różnych branżach posiadają ogromne doświadczenie którym dzielą się na szkoleniach. Praktyczne przykłady z życia i szkolenia bezpośrednio w docelowym miejscu pracy to coś bardzo ważnego oczekiwanego przez współczesnego pracownika który chce pracować bezpiecznie nawet w zawodach które wiążą się z pewnym ryzykiem.

Okresowe szkolenia BHP obowiązkowe są co określoną liczbę lat, jednak warto realizować je częściej. Jeżeli nasza firma realizuje prace których wykonywanie przez pracowników obarczone jest wysokim ryzykiem, zorganizowanie dodatkowych szkoleń będzie motywacyjne dla samych zainteresowanych.

Szkolenia podnoszą świadomość i zapewniają bezpieczeństwo, przekładając się na ostrożność pracowników w wykonywaniu swoich prac. Większa świadomość pracowników to mniejsza liczba wypadków a tym samym mniejsze kłopoty dla samego pracodawcy. Zainteresuj się nami okresowe szkolenia BHP w Gdyni.

Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Przewiń do góry