Szkolenia BHP Bielsko-Biała

Szkolenia BHP Bielsko-Biała

Wciąż infrastrukturalnie i gospodarczo rozwijana, Bielsko-Biała to miejsce, gdzie wielu przedsiębiorców i inwestorów rozwija swoje pomysły. Z każdą ideą potrzeba również kogoś, kto zadba o bezpieczeństwo jego stworzenia – tutaj do akcji wkraczamy właśnie my. Przekazujemy swoje doświadczenie i wiedzę teoretyczną każdemu, kto jej potrzebuje. Naszym celem jest wyszkolenie pracowników tak, aby sami podtrzymywali oni politykę bezpieczeństwa – to prosta droga do pracy bez wypadków.

Sela BHP - szkolenia
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Sela BHP - szkolenia

Szkolenia BHP w Bielsko-Białej

Nasze podejście nie przypomina klasycznych perspektyw – szkolenia BHP w Bielsko-Białej pod naszym przewodnictwem nie są monotonnym procesem, przy którym mało kto słucha ważnych informacji. Staramy się, aby cała wiedza została przekazana w ciekawy i zapraszający sposób. Skupienie uwagi to pierwszy krok do zapamiętania, a my doskonale zdajemy sobie z tego sprawę. Właśnie dlatego zatrudniamy wyłącznie profesjonalistów, którzy posiadają nie tylko wiedzę i doświadczenie, ale również umiejętności ich przekazywania. Jednocześnie korzystamy z szerokiej gamy pomocy multimedialnych, aby angażować na różne sposoby.

Szkolenia, które oferujemy, mogą zostać przeprowadzone w aż trzech formach:

  • stacjonarnie – tutaj sami przychodzimy do firmy klienta lub zapraszamy go i jego pracowników do naszej placówki,
  • online – to możliwość bezpośredniego kontaktu i zadawania pytań, która obywa się bez potrzeby fizycznej obecności,
  • e-learning – to dogodny sposób dla pracowników, którzy nie mogą znaleźć się w tym samym momencie wspólnie – każdy sam sprawdza swoją wiedzę przez testy online.

W naszej ofercie są zarówno szkolenia z tematów BHP, PPOŻ., wózków widłowych, jak i Pomocy Przedmedycznej. Oczywiście nie zabraknie również podstawowych szkoleń wstępnych i koniecznych szkoleń okresowych.

Szkolenia wstępne BHP

Prowadzimy szeroko zakrojone wstępne szkolenia BHP w Bielsko-Białej, których celem jest przekazanie wiedzy każdemu nowemu pracownikowi danego przedsiębiorstwa. Nasi specjaliści sprawnie wytłumaczą wszystkie zasady bezpieczeństwa i zapoznają pracowników z zagrożeniami występującymi na danych stanowiskach pracy. Odpowiadamy za szkolenia z zakresu Instruktażu Ogólnego – część poświęcona Instruktażowi Stanowiskowemu zostawiamy pracodawcy, którego zadaniem jest przekazanie rzetelnej wiedzy dotyczącej formy zatrudnienia.

Szkolenia te przeprowadzamy dla każdej grupy pracowników – dostępni jesteśmy zarówno w firmie klienta, jak i naszych placówkach. Staramy się od początku budować kulturę bezpieczeństwa. Naszym zdaniem BHP to nie sposób na straszenie pracownika – to pomoc, aby zachował pełnię zdrowia podczas pracy.

Sela BHP - szkolenia wstępne
Sela BHP - szkolenia okresowe

Szkolenia okresowe BHP w Bielsko-Białej

Oferujemy również profesjonalne okresowe szkolenia BHP w Bielsko-Białej, których zadaniem jest przypomnienie wszystkich ważnych informacji z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Zawsze staramy się, aby przekazywać najnowsze zmiany i aktualizacje, dzięki czemu każdy pracownik jest zaznajomiony z nowościami.

Nasi specjaliści sprawnie i przejrzyście przekazują wiedzę, opierając swoją pracę na dialogu – każdy, kto pragnie się wyrazić, ma do tego prawo, a my do tego zachęcamy. Oferujemy również szeroką gamę środków multimedialnych, a w tym nawet gogle VR, które pomogą zrozumieć wagę bezpieczeństwa w pracy.

Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Przewiń do góry