Szkolenia BHP Bielsko-Biała

Szkolenia BHP w Bielsku-Białej i okolicach

Nasza oferta obejmuje kompleksowe szkolenia BHP w Bielsku-Białej i okolicach. Jesteś pracodawcą i poszukujesz firmy, który przeszkoli Twoich pracowników z zasad bezpieczeństwa i higieny pracy? Zachęcamy do skorzystania z naszych usług! 

Organizujemy zarówno szkolenia wstępne, jak i okresowe, w ramach których aktualizujemy dotychczasową wiedzę oraz informujemy o zmianach prawnych. Zapraszamy do współpracy pracodawców, którzy chcą zaproponować swojemu personelowi udział w specjalistycznych kursach.

Sela BHP - szkolenia
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Sela BHP - szkolenia wstępne BHP
Szkolenia podstawowe

Czym jest wstępne szkolenie BHP?

Wstępne szkolenie BHP jest obligatoryjne dla nowo zatrudnionych pracowników, stażystów i praktykantów oraz uczniów rozpoczynających naukę zawodu. Obejmuje instruktaż ogólny i stanowiskowy, a jego celem jest przekazanie wiedzy o zasadach wykonywania obowiązków w zgodzie z przepisami BHP. 

Bardzo ważnym elementem szkolenia wstępnego jest zapoznanie pracownika z potencjalnymi zagrożeniami na danym stanowisku pracy. Wiedza o czynnikach ryzyka i sposobach zapobiegania ich wystąpieniu minimalizuje ryzyko wypadków i czyni pracę bezpieczniejszą. 

Prowadzisz zakład pracy w Bielsku-Białej i potrzebujesz specjalistycznych szkoleń wstępnych dla swojego zespołu? Skorzystaj z naszych profesjonalnych usług!

Przeprowadzimy instruktaż ogólny dla nowo zatrudnionych pracowników, przedstawiając im najnowsze rekomendacje i standardy BHP. Możemy również zająć się organizacją szkoleń okresowych, a także wzbogacić teoretyczną i praktyczną wiedzę Twojego personelu podczas kursów specjalistycznych, takich jak: szkolenia wysokościowe, szkolenia dla operatorów maszyn bądź szkolenia z ergonomii pracy i efektywnego gaszenia pożarów.

Szkolenia specjalistyczne i nowe technologie

E-learning w BHP – korzyści dla pracodawcy

Szkolenia BHP na platformie e-learningowej to szereg korzyści nie tylko dla pracownika, ale również dla pracodawcy. Jakie są najważniejsze zalety tego rozwiązania?

  • oszczędność czasu – dzięki szkoleniom BHP w wersji e-learningowej przeszkolisz cały zespół w tym samym czasie;
  • racjonalizacja wydatków – korzystając z platformy e-learningowej, nie musisz obawiać się o kwestie związane z organizacją szkolenia stacjonarnego, takie jak: zatrudnienie certyfikowanego instruktora BHP, wynajem sali audytoryjnej czy zapewnienie dodatkowych pomocy dydaktycznych;
  • duży wybór materiałów i ich atrakcyjność – możliwość dostosowania szkoleń do specyfiki stanowiska pracy i potrzeb szkoleniowych; 
  • koordynacja procesu szkolenia – platformy e-learningowe umożliwiają pracodawcy kontrolę przebiegu samokształcenia kierowanego.
Sela BHP - szkolenia BHP, e-learning

Zainteresowała Cię opcja szkoleń BHP z wykorzystaniem e-learningu? 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą autorską platformą znamBHP.pl. Łatwa i intuicyjna obsługa, atrakcyjna forma nauki z wykorzystaniem multimediów oraz specjalistyczne wsparcie techniczne – to tylko niektóre zalety naszej platformy. Sprawdź nowy wymiar szkoleń BHP!

Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Interesują Cię szkolenia BHP w innym mieście? Zapewniamy najwyższy standard usług szkoleniowych klientom w całej Polsce! Sprawdź mapkę i wybierz dogodną lokalizację.

| Skup się na rozwoju firmy, a jej bezpieczeństwo pozostaw w naszych rękach!

Sela BHP - mapa Polski
Doskonała
Na podstawie 27 opinii
Grzegorz Sadza
Grzegorz Sadza
09/01/2023
Szukałem firmy, która faktycznie pomoże mi zrealizować zakładane cele, bo dotychczasowe doświadczenie ze służbą BHP było negatywne. Krótko, załatwiali papierki, ale nic dla pracowników się nie zmieniało. Wątpliwości jak zawsze. Początki współpracy z firmą Sela były optymistyczne. Nie zawsze rozumieli moje standardy, jednak otwartość na zrozumienie i faktyczne umiejętności operacyjne inspektorów Sela, pozwoliły nam na wdrożenie potrzebnych zmian, które rzeczywiście poprawiły warunki pracy i pozwoliły spełnić wymagania prawne. Współpraca z nową firmą to zawsze niewiadoma i obawy, ale i także szansa na lepsze. Jeśli obawiasz się, jak i ja przed, to wiedz, że z Selą możesz tylko wygrać!
Edyta Zajkowska
Edyta Zajkowska
17/07/2022
Szkolenie z pierwszej pomocy i ppoż- rewelacja. Teoria wyłożona bez przynudzania, a ćwiczenia- to była wisienka na torcie. Krzychu, Stasiu -świetna robota panowie. Dziękujemy. Firma ZED.
Kattemarin Cratibis
Kattemarin Cratibis
04/07/2022
Pełen profesjonalizm i bardzo ciekawe, zróżnicowane zajęcia
Justyna Łogwiniuk
Justyna Łogwiniuk
04/07/2022
Super szkolenie, dużo przydatnej wiedzy!
Dawid Lorenz
Dawid Lorenz
13/04/2022
Współpracę z firmą Sela nawiązałem w roku 2020, krótko po ogłoszeniu pandemii covid. Człowiek obsługujący wcześniej tematy BHP/PPOŻ w mojej firmie uznał, że w związku z covid nie muszę robić w firmie nic szczególnego. Właściwie to olał temat. Poczułem, że coś tu nie gra i poprosiłem o wsparcie Selę. Błyskawicznie zorganizowany audyt BHP/PPOŻ/covid w siedzibie firmy wykazał, że nie tylko powinienem wdrożyć szereg zmian w związku z obostrzeniami covid, ale także w samej dokumentacji BHP/PPOŻ istniało kilka "niedociągnięć", że tak to delikatnie wyrażę. Podjąłem zatem decyzję o nawiązaniu stałej współpracy z Selą. Od tamtego czasu pełną dokumentację BHP/PPOŻ mam z pedantyczną wręcz precyzją poukładaną i regularnie uzupełnianą w dedykowanym segregatorze, szkolenia obowiązkowe i okresowe BHP ogarnięte na jeden mail/telefon, a o tym, że kończy mi się data przeglądu gaśnicy dowiedziałem się od specjalisty PPOŻ z Seli, który któregoś dnia zadzwonił do mnie z pytaniem kiedy może przyjechać i to załatwić. I tak powinno być w każdym banku! Krótko mówiąc - polecam. :)
Karolina Przytuła
Karolina Przytuła
11/04/2022
Bardzo dobra i profesjonalna obsługa!
Rozwijamy się dzięki współpracy z takimi Firmami jak...
Niezależnie od wielkości, czy branży - każda jest wyjątkowa. Na każdą mamy plan.
Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Sela BHP - logo kolor czarny napis
Sela Sp. z o.o.
Szybki kontakt
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Scroll to Top