Szkolenia BHP Radom

Szkolenia BHP Radom

Pamiętaj, że zgodnie z kodeksem pracy zobowiązany jesteś zapewnić swoim pracownikom przeszkolenie z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Jeśli zależy CI nie tylko na tym, by dopełnić formalności, ale na tym, by dostarczyć im solidną porcję praktycznej i niezbędnej wiedzy w atrakcyjnej cenie, wybierz ofertę Sela BHP – szkolenia BHP Radom.

Sela BHP - szkolenia
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Sela BHP - szkolenia wstępne

Wstępne szkolenie BHP

Zatrudniając w swojej firmie nowego pracownika, jesteś zobowiązany do przeszkolenia go z aktualnych przepisów BHP jeszcze zanim dopuścisz go do pracy. Temu właśnie służą wstępne szkolenia BHP Radom – pracownik posiądzie wiedzę o obowiązujących przepisach, ze szczególnym uwzględnieniem tych dotyczących jego stanowiska pracy. Dzięki profesjonalnemu szkoleniu oferowanemu przez SELA BHP, pracownik zapozna się z możliwymi zagrożeniami i pozna możliwości zapobiegania ich i techniki odpowiedniego reagowania, gdy już wystąpią.

W SELA BHP wstępne szkolenia BHP Radom mają formę zarówno teoretyczną, jak i praktyczną – masz więc pewność, że Twój pracownik rzeczywiście posiądzie wiedzę niezbędną do pracy na danym stanowisku. Do wyboru masz wiele form, w jakich odbędzie się szkolenie Twoich pracowników – bez trudności dobierzesz ją do swoich potrzeb.

Okresowe szkolenie BHP

Jednorazowe przyswojenie dawki wiedzy nie wystarcza, zwłaszcza, że przepisy dotyczące bezpieczeństwa i higieny pracy oraz pożarnictwa stale się zmieniają, a ze wszystkimi tymi zmianami koniecznie należy zapoznać pracowników. Służą temu okresowe szkolenia BHP Radom, które w interesujący oraz nowoczesny sposób pozwolą przekazać im aktualnie obowiązującą wiedzę i przepisy BHP. Pamiętaj, że również Ty, jako pracodawca, czy kierownik jesteś zobowiązany do odbycia takiego szkolenia raz na pięć lat.

Okresowe szkolenia BHP Radom oferowane przez SELA BHP korzystają z najnowszych rozwiązań (takich jak choćby google wirtualnej rzeczywistości) i treści multimedialnych, aby możliwie jak najbardziej przybliżyć uczestnikom aktualne zagadnienia związane z bezpieczeństwem i higieną pracy. Wszelkie dane i informacje przedstawione są w zrozumiałej i przystępnej formie, dzięki czemu uczestnicy szkoleń z łatwością je przyswajają.

Sela BHP - szkolenia okresowe
Sela BHP - szkolenia

Profesjonalne Szkolenia BHP

Nieważne, jakiego rodzaju szkolenia BHP Radom potrzebujesz i jaką branżą zajmuje się Twoja firma – SELA BHP skupia się na dostarczaniu kompleksowej i niezbędnej wiedzy w przystępny i nowoczesny sposób. Oprócz wyżej wymienionych szkoleń wstępnych oraz okresowych, w naszej ofercie znajdziesz także:

  • Szkolenia z pierwszej pomocy medycznej
  • Specjalistyczne szkolenia przeciwpożarowe
  • Szkolenia przy wykorzystaniu wirtualnej rzeczywistości

Szkolenia BHP Radom organizowane przez SELA BHP organizowane są z nawet 80% dofinansowaniem do ich kosztów – posiadamy bowiem certyfikat TGLS Quality Alliance umożliwiający nam pozyskiwanie środków z Unii Europejskiej. Zgłoś siebie i swoich pracowników już teraz i skorzystaj z profesjonalnych, nowoczesnych szkoleń BHP w cenie wynoszącej zaledwie niewielki ułamek ich wartości!

Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Przewiń do góry