Szkolenia BHP Radom

Szkolenia BHP w Radomiu i okolicach

Prowadzisz zakład pracy w Radomiu lub okolicach i potrzebujesz profesjonalnej firmy, która zrealizuje kompleksowe szkolenia BHP? Oferujemy Ci rozbudowany wachlarz usług szkoleniowych: od szkoleń wstępnych i okresowych, po kursy specjalistyczne, w których koncentrujemy się na konkretnych zagadnieniach problemowych dostosowanych do poszczególnych stanowisk pracy oraz związanych z nimi czynnikami ryzyka. Naszym priorytetem jest pełne zadowolenie partnerów biznesowych. Szkolenia prowadzimy więc zarówno w trybie stacjonarnym, jak i w formie samokształcenia kierowanego, wykorzystując do tego celu intuicyjną platformę e-learningową – znamBHP.pl

Sela BHP - szkolenia wstępne BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Sela BHP - audyty BHP
Szkolenia podstawowe

Naruszenie przepisów BHP – konsekwencje dla pracownika

Pracownik jest zobligowany do znajomości oraz przestrzegania zasad bezpieczeństwa i higieny pracy. Ich naruszenie jest rozpatrywane w kategoriach zaniedbania podstawowych obowiązków pracowniczych. Może więc skutkować różnymi implikacjami, do których zaliczają się:

  • kary porządkowe: upomnienie czy nagana;
  • kary pieniężne – w przypadku jednokrotnego wykroczenia przeciw obowiązkom BHP, wysokość kary nie powinna przekraczać dziennej stawki wynagrodzenia pracownika. Inaczej rzecz ma się w przypadku notorycznego naruszania przepisów, które upoważnia pracodawcę do nałożenia wyższych kar pieniężnych. Ich łączna wysokość nie powinna jednak przekraczać 10% dziennego wynagrodzenia podlegającego wypłacie.

Kwestie związane z bezpieczeństwem i higieną pracy bywają dla Ciebie problematyczne? Skorzystaj z fachowego doradztwa inspektorów z Seli! Zadbamy o szkolenia Twoich pracowników, przedstawiając im aktualne regulacje dotyczące ich praw oraz obowiązków. Świadczymy usługi szkoleniowe na najwyższym poziomie, dbając o atrakcyjność przekazywanych informacji, ich przystępność i zrozumienie.

Szkolenia specjalistyczne i nowe technologie

Ochrona dróg oddechowych – jakie ma znaczenie w szkoleniach BHP?

Ważnym elementem BHP jest zagadnienie szkodliwości warunków pracy dla właściwego funkcjonowania dróg oddechowych. 

Podczas szkoleń problemowych warto skoncentrować się na przeglądzie sprzętu ochrony dróg oddechowych oraz praktycznym doborze tych środków, w zależności od czynników ryzyka występujących w środowisku zatrudnienia. Brak odpowiedniego zabezpieczenia dróg oddechowych może stanowić realne zagrożenie dla zdrowia i życia pracownika.

Sela BHP - ochrona dróg oddechowych

Chcesz podnieść świadomość swojego zespołu na temat właściwej ochrony dróg oddechowych oraz konsekwencji zaniechań w tym zakresie? Zgłoś się do naszej firmy, a my zarekomendujemy Ci rozwiązania, które będą dostosowane do specyfiki Twojej działalności oraz związanych z nią zagrożeń.

Zapoznamy Twój zespół z najnowszymi rekomendacjami w kwestii ochrony dróg oddechowych i środków ochrony indywidualnej. Oferujemy również możliwość przeprowadzenia testów dopasowania półmasek. Zadbamy o prewencję wypadków i ogólny wzrost poziomu bezpieczeństwa w prowadzonym przez Ciebie zakładzie pracy.

Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Interesują Cię szkolenia BHP w innym mieście? Zapewniamy najwyższy standard usług szkoleniowych klientom w całej Polsce! Sprawdź mapkę i wybierz dogodną lokalizację.

| Skup się na rozwoju firmy, a jej bezpieczeństwo pozostaw w naszych rękach!

Sela BHP - mapa Polski
Doskonała
Na podstawie 27 opinii
Grzegorz Sadza
Grzegorz Sadza
09/01/2023
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Szukałem firmy, która faktycznie pomoże mi zrealizować zakładane cele, bo dotychczasowe doświadczenie ze służbą BHP było negatywne. Krótko, załatwiali papierki, ale nic dla pracowników się nie zmieniało. Wątpliwości jak zawsze. Początki współpracy z firmą Sela były optymistyczne. Nie zawsze rozumieli moje standardy, jednak otwartość na zrozumienie i faktyczne umiejętności operacyjne inspektorów Sela, pozwoliły nam na wdrożenie potrzebnych zmian, które rzeczywiście poprawiły warunki pracy i pozwoliły spełnić wymagania prawne. Współpraca z nową firmą to zawsze niewiadoma i obawy, ale i także szansa na lepsze. Jeśli obawiasz się, jak i ja przed, to wiedz, że z Selą możesz tylko wygrać!
Edyta Zajkowska
Edyta Zajkowska
17/07/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Szkolenie z pierwszej pomocy i ppoż- rewelacja. Teoria wyłożona bez przynudzania, a ćwiczenia- to była wisienka na torcie. Krzychu, Stasiu -świetna robota panowie. Dziękujemy. Firma ZED.
Kattemarin Cratibis
Kattemarin Cratibis
04/07/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Pełen profesjonalizm i bardzo ciekawe, zróżnicowane zajęcia
Justyna Łogwiniuk
Justyna Łogwiniuk
04/07/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Super szkolenie, dużo przydatnej wiedzy!
Dawid Lorenz
Dawid Lorenz
13/04/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Współpracę z firmą Sela nawiązałem w roku 2020, krótko po ogłoszeniu pandemii covid. Człowiek obsługujący wcześniej tematy BHP/PPOŻ w mojej firmie uznał, że w związku z covid nie muszę robić w firmie nic szczególnego. Właściwie to olał temat. Poczułem, że coś tu nie gra i poprosiłem o wsparcie Selę. Błyskawicznie zorganizowany audyt BHP/PPOŻ/covid w siedzibie firmy wykazał, że nie tylko powinienem wdrożyć szereg zmian w związku z obostrzeniami covid, ale także w samej dokumentacji BHP/PPOŻ istniało kilka "niedociągnięć", że tak to delikatnie wyrażę. Podjąłem zatem decyzję o nawiązaniu stałej współpracy z Selą. Od tamtego czasu pełną dokumentację BHP/PPOŻ mam z pedantyczną wręcz precyzją poukładaną i regularnie uzupełnianą w dedykowanym segregatorze, szkolenia obowiązkowe i okresowe BHP ogarnięte na jeden mail/telefon, a o tym, że kończy mi się data przeglądu gaśnicy dowiedziałem się od specjalisty PPOŻ z Seli, który któregoś dnia zadzwonił do mnie z pytaniem kiedy może przyjechać i to załatwić. I tak powinno być w każdym banku! Krótko mówiąc - polecam. :)
Karolina Przytuła
Karolina Przytuła
11/04/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Bardzo dobra i profesjonalna obsługa!
Rozwijamy się dzięki współpracy z takimi Firmami jak...
Niezależnie od wielkości, czy branży - każda jest wyjątkowa. Na każdą mamy plan.
Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Sela BHP - logo kolor czarny napis
Sela Sp. z o.o.
Szybki kontakt
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Scroll to Top