Szkolenia BHP Szczecin

Szkolenia BHP Szczecin

Jak wiadomo dobre, a co najważniejsze skuteczne szkolenie BHP jest w obecnych czasach na wagę złota. Jednym z założeń z których wychodzi nasza firma jest odejście od standardowych, niczym nie wyróżniających się, a co najważniejsze nudnych szkoleń. Podstawą naszego działania zdecydowanie jest dostosowanie się do bieżących potrzeb naszego klienta. To w właśnie w oparciu o nie opracujemy program naszych szkoleń.

Cechuję nas fachowa kadra pracownicza, nie zatrudniamy byle kogo, oraz odpowiednie dopasowanie metod i narzędzi nauki do oczekiwań szkolonej grupy. Zajmujemy się organizacją szkoleń z zakresu bezpieczeństwa i higieny w pracy w bardzo szerokim zakresie. W naszej ofercie znajdą państwo 3 dostępne formy szkoleń BHP. Stacjonarną, on-line (spotkanie z trenerem w czasie rzeczywistym za pomocą środków masowego przekazu, takich jak internet), oraz E-learning (zalogowanie się o odpowiedniej dla siebie porze do specjalnego systemu w którym możemy przejść przez wszystkie etapy szkolenia w sposób w pełni zdalny, warto w tym miejscu podkreślić, iż posiadamy swoją własną platformę-znamBHP.pl).

Sela BHP - szkolenia
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Sela BHP - szkolenia wstępne

Szkolenia wstępne z BHP w Szczecinie

Jest to obowiązkowe dla każdego pracodawcy przeszkolenie nowo zatrudnionego pracownika z zakresu podchodzącego pod BHP które dopuszczenie go do pracy w bezpiecznych warunkach. Odbywa się ono zwykle już w pierwszym dniu pracy, na koszt pracodawcy w godzinach pracowniczych. Celem tego typu szkoleń jest dostarczenie pracownikowi niezbędnych do prawidłowego wykonywania obowiązków wiedzy i umiejętności. U nas są one podzielone na Instruktaż Ogólny, przeprowadzony przez specjalistę od BHP, a także Instruktaż Stanowiskowy, który leży już w obowiązku przełożonego.

Według Kodeksu Pracy pracodawcy pod żadnym pozorem nie można dopuścić do pracy pracownika w sytuacji gdy nie ma on wymaganych kwalifikacji, wiedzy, umiejętności, czy znajomości przepisów z dziedziny bezpieczeństwa i higieny pracy. Instruktaż Ogólny którego przeprowadzenie należałoby do obowiązków naszej firmy powinien trwać nie krócej niż 3 godziny lekcyjne. Mamy 3 wspomniane wcześniej formy przeprowadzenia tego typu szkoleń. Wyróżnia nas wysoka jakość naszych materiałów szkoleniowych, wysokie doświadczenie, dobre podejście do kursantów, czy wykwalifikowana, specjalistyczna kadra.

Szkolenia okresowe z BHP w Szczecinie

Organizowane przez naszą firmę szkolenia tego typu opierają się przede wszystkim na zdobytym przez kursantów doświadczeniu. Ich celem jest zaznajomienie kadry pracowniczej naszych klientów z nieustannie zmieniającymi się regulacjami prawnymi z dziedziny bezpieczeństwa i higieny w pracy. Przeprowadzamy je dla wszystkich możliwych rodzajów stanowisk.

Mamy 3 formy przeprowadzania szkoleń, stacjonarnie, online, lub za pośrednictwem E-learningu. Gwarancją naszych szkoleń jest korzystanie z praktycznych pomocy naukowych, poprawiających znacznie jakość i efekty szkoleń, ciekawy sposób prezentowania przekazywanych treści, dialog opierający się w znacznym stopniu na doświadczeniu zawodowym kursantów, czy wizualizacja przekazywanych treści za pomocą filmów i infografik, co ma spowodować utrwalenie przekazanych treści.

Sela BHP - szkolenia okresowe
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Przewiń do góry