Szkolenia BHP Szczecin

Szkolenia BHP w Szczecinie i okolicach

Prowadzisz działalność na terenie Szczecina lub w jego okolicach i potrzebujesz szkoleń BHP na najwyższym poziomie? Oferujemy naszym klientom profesjonalne usługi szkoleniowe, które są dostosowane do profilu firmy i potrzeb jej personelu. Przeprowadzimy instruktaż ogólny i doradzimy w kwestii organizacji szkolenia stanowiskowego. Rozwiniemy umiejętności Twojego zespołu z zakresu pomocy przedmedycznej i ochrony przeciwpożarowej. Zadbamy równocześnie o pełną satysfakcję ze szkoleń specjalistycznych, wykorzystując różne nowinki technologiczne np. symulatory. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom pracodawców, realizując szkolenia stacjonarne w ich zakładach pracy lub w siedzibie naszej firmy. Koncentrujemy się również na doskonaleniu zdalnych form kształcenia, przekazując do dyspozycji klientów platformę e-learningową – znamBHP.pl.

Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Sela BHP - szkolenia wstępne BHP
Szkolenia podstawowe

Okres ważności wstępnego szkolenia BHP

Okres ważności wstępnego szkolenia BHP cechuje się pewnym zróżnicowaniem w zależności od stanowiska pracy. Wynosi odpowiednio:

  • 6 miesięcy – w przypadku pracowników na stanowiskach kierowniczych,
  • 12 miesięcy dla wszystkich pozostałych grup zatrudnionych

Po upływie tego czasu pracodawca kieruje pracownika na odbycie obligatoryjnych szkoleń okresowych, które pozwalają na zaktualizowanie wiedzy i przedłużenie uprawnień. 

Potrzebujesz rzetelnej firmy, która zadba o aktualizację szkoleń okresowych w Twoim zakładzie pracy? Wykwalifikowana kadra Seli zapewni Ci usługi szkoleniowe na najwyższym poziomie! Zajmiemy się kształceniem wszystkich grup pracowników: kierownictwa, pracowników inżynieryjno-technicznych i administracyjno-biurowych, pracowników służby BHP, personelu narażonego na czynniki niebezpieczne, a także osób na stanowiskach robotniczych. Pod naszym czujnym okiem Twój zespół wzbogaci dotychczasową wiedzę oraz zdobędzie nowe umiejętności, które poprawią poziom bezpieczeństwa w Waszym miejscu pracy.

Szkolenia specjalistyczne i nowe technologie

Samokształcenie kierowane w szkoleniu BHP

Mianem samokształcenia kierowanego w BHP określa się formę szkoleń, podczas której pracownik samodzielnie pozyskuje, aktualizuje lub uzupełnia wiedzę z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Warto nadmienić, że kształcenie to przebiega w oparciu o materiały dostarczone przez organizatora szkoleń. Kursant powinien mieć jednak zapewnioną możliwość konsultacji z osobami pełniącymi funkcję wykładowców, które rozwieją pojawiające się wątpliwości bądź wyjaśnią niezrozumiałe kwestie. 

Coraz bardziej popularną formą samokształcenia kierowanego jest e-learning, który polega na szkoleniu pracownika przy wykorzystaniu technologii informatycznych. Wraz z dostępem do platformy e-learningowej kursant uzyskuje wiele materiałów pomocniczych i multimediów, które pozwalają na realizację szkolenia zgodnie z przyjętym programem.

Jeśli ciekawi Cię opcja samokształcenia kierowanego w szkoleniu BHP, zachęcamy do kontaktu. Zapoznaj się ze szczegółami oferty!

Sela BHP - szkolenia BHP, e-learning
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Interesują Cię szkolenia BHP w innym mieście? Zapewniamy najwyższy standard usług szkoleniowych klientom w całej Polsce! Sprawdź mapkę i wybierz dogodną lokalizację.

| Skup się na rozwoju firmy, a jej bezpieczeństwo pozostaw w naszych rękach!

Sela BHP - mapa Polski
Doskonała
Na podstawie 27 opinii
Grzegorz Sadza
Grzegorz Sadza
09/01/2023
Szukałem firmy, która faktycznie pomoże mi zrealizować zakładane cele, bo dotychczasowe doświadczenie ze służbą BHP było negatywne. Krótko, załatwiali papierki, ale nic dla pracowników się nie zmieniało. Wątpliwości jak zawsze. Początki współpracy z firmą Sela były optymistyczne. Nie zawsze rozumieli moje standardy, jednak otwartość na zrozumienie i faktyczne umiejętności operacyjne inspektorów Sela, pozwoliły nam na wdrożenie potrzebnych zmian, które rzeczywiście poprawiły warunki pracy i pozwoliły spełnić wymagania prawne. Współpraca z nową firmą to zawsze niewiadoma i obawy, ale i także szansa na lepsze. Jeśli obawiasz się, jak i ja przed, to wiedz, że z Selą możesz tylko wygrać!
Edyta Zajkowska
Edyta Zajkowska
17/07/2022
Szkolenie z pierwszej pomocy i ppoż- rewelacja. Teoria wyłożona bez przynudzania, a ćwiczenia- to była wisienka na torcie. Krzychu, Stasiu -świetna robota panowie. Dziękujemy. Firma ZED.
Kattemarin Cratibis
Kattemarin Cratibis
04/07/2022
Pełen profesjonalizm i bardzo ciekawe, zróżnicowane zajęcia
Justyna Łogwiniuk
Justyna Łogwiniuk
04/07/2022
Super szkolenie, dużo przydatnej wiedzy!
Dawid Lorenz
Dawid Lorenz
13/04/2022
Współpracę z firmą Sela nawiązałem w roku 2020, krótko po ogłoszeniu pandemii covid. Człowiek obsługujący wcześniej tematy BHP/PPOŻ w mojej firmie uznał, że w związku z covid nie muszę robić w firmie nic szczególnego. Właściwie to olał temat. Poczułem, że coś tu nie gra i poprosiłem o wsparcie Selę. Błyskawicznie zorganizowany audyt BHP/PPOŻ/covid w siedzibie firmy wykazał, że nie tylko powinienem wdrożyć szereg zmian w związku z obostrzeniami covid, ale także w samej dokumentacji BHP/PPOŻ istniało kilka "niedociągnięć", że tak to delikatnie wyrażę. Podjąłem zatem decyzję o nawiązaniu stałej współpracy z Selą. Od tamtego czasu pełną dokumentację BHP/PPOŻ mam z pedantyczną wręcz precyzją poukładaną i regularnie uzupełnianą w dedykowanym segregatorze, szkolenia obowiązkowe i okresowe BHP ogarnięte na jeden mail/telefon, a o tym, że kończy mi się data przeglądu gaśnicy dowiedziałem się od specjalisty PPOŻ z Seli, który któregoś dnia zadzwonił do mnie z pytaniem kiedy może przyjechać i to załatwić. I tak powinno być w każdym banku! Krótko mówiąc - polecam. :)
Karolina Przytuła
Karolina Przytuła
11/04/2022
Bardzo dobra i profesjonalna obsługa!
Rozwijamy się dzięki współpracy z takimi Firmami jak...
Niezależnie od wielkości, czy branży - każda jest wyjątkowa. Na każdą mamy plan.
Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Sela BHP - logo kolor czarny napis
Sela Sp. z o.o.
Szybki kontakt
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Scroll to Top