Szkolenia

Szkolenia BHP

Dobre szkolenie jest zawsze warte swojej ceny!
Naszym założeniem jest odejść od powszechnego myślenia o nudnych i ciągle powtarzających te same treści szkoleniach BHP. To wcale nie musi tak wyglądać – w naszym niestandardowym podejściu nie ma czegoś takiego.

Lubimy dostosowywać się do potrzeb klientów, układać programy i dopasowywać metody, techniki i narzędzia do oczekiwań grupy. A dzięki doskonałym fachowcom – merytorykom i praktykom w jednym – potrafimy zaskakiwać!

Organizujemy szkolenia z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy w szerokim zakresie – od wstępnych i okresowych BHP, PPOŻ., I Pomoc Przedmedyczną przez wysokościowe, wózki widłowe, po RODO i coaching szeroko pojęty.

Pamiętaj, że możesz skorzystać z naszych szkoleń poprzez Bazę Usług Rozwojowych z dofinansowaniem z UE.

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania zapraszamy do kontaktu – przygotujemy Ci najlepszą ofertę.

Sela BHP - szkolenia

Formy szkoleń

Sela BHP - usługi
Stacjonarna

Szkolenia w formie stacjonarnej są najbardziej tradycyjną formą przekazywania wiedzy i bezpośredniego spotkania z trenerem, czyli Specjalistą ds. BHP. Szkolenia w takiej formie organizujemy zarówno w siedzibie naszej firmy, jak i u klienta. Jesteśmy elastyczni zarówno w kwestii lokalizacji, jak i terminów spotkań.

Sela BHP - usługi
On-line

Polegają one na spotkaniu z trenerem w czasie rzeczywistym ale za pomocą różnego rodzaju urządzeń mobilnych z dostępem do internetu. Prowadzący omawia zagadnienia za pomocą prezentacji i filmików, podczas gdy uczestnicy mają możliwość aktywnego uczestniczenia (wyrażania opinii, zadawania pytań czy podawania przykładów z własnego doświadczenia).

Sela BHP - usługi
E-learning

Najczęściej wybierana opcja szkoleń w dobie COVID-19. Całkowicie bezpieczna! Polega na zalogowaniu się do systemu (w dogodnym dla siebie miejscu i czasie) i przejściu szkolenia zgodnie ze wskazówkami. Wskaźnikiem zdobytej wiedzy jest test końcowy, którego wynik pozytywny jest niezbędny do wystawienia zaświadczenia z ukończonego kursu. Zapraszamy do skorzystania z naszej autorskiej platformy - znamBHP.pl, gdzie stworzyliśmy szkolenia dla każdej grupy zawodowej. Zapraszamy!

Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Jak wyglądają nasze szkolenia

Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Wybierz usługę BHP, która Cię interesuje

Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Sela BHP - logo kolor czarny napis
Sela Sp. z o.o.
Szybki kontakt
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Scroll to Top