Szkolenia

Szkolenia BHP

Dobre szkolenie jest zawsze warte swojej ceny!
Naszym założeniem jest odejść od powszechnego myślenia o nudnych i ciągle powtarzających te same treści szkoleniach BHP. To wcale nie musi tak wyglądać – w naszym niestandardowym podejściu nie ma czegoś takiego.

Lubimy dostosowywać się do potrzeb klientów, układać programy i dopasowywać metody, techniki i narzędzia do oczekiwań grupy. A dzięki doskonałym fachowcom – merytorykom i praktykom w jednym – potrafimy zaskakiwać!

Organizujemy szkolenia z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy w szerokim zakresie – od wstępnych i okresowych BHP, PPOŻ., I Pomoc Przedmedyczną przez wysokościowe, wózki widłowe, po RODO i coaching szeroko pojęty.

Pamiętaj, że możesz skorzystać z naszych szkoleń poprzez Bazę Usług Rozwojowych z dofinansowaniem z UE.

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania zapraszamy do kontaktu – przygotujemy Ci najlepszą ofertę.

Sela BHP - szkolenia

Formy szkoleń

Sela BHP - usługi
Stacjonarna

Szkolenia w formie stacjonarnej są najbardziej tradycyjną formą przekazywania wiedzy i bezpośredniego spotkania z trenerem, czyli Specjalistą ds. BHP. Szkolenia w takiej formie organizujemy zarówno w siedzibie naszej firmy, jak i u klienta. Jesteśmy elastyczni zarówno w kwestii lokalizacji, jak i terminów spotkań.

Sela BHP - usługi
On-line

Polegają one na spotkaniu z trenerem w czasie rzeczywistym ale za pomocą różnego rodzaju urządzeń mobilnych z dostępem do internetu. Prowadzący omawia zagadnienia za pomocą prezentacji i filmików, podczas gdy uczestnicy mają możliwość aktywnego uczestniczenia (wyrażania opinii, zadawania pytań czy podawania przykładów z własnego doświadczenia).

Sela BHP - usługi
E-learning

Najczęściej wybierana opcja szkoleń w dobie COVID-19. Całkowicie bezpieczna! Polega na zalogowaniu się do systemu (w dogodnym dla siebie miejscu i czasie) i przejściu szkolenia zgodnie ze wskazówkami. Wskaźnikiem zdobytej wiedzy jest test końcowy, którego wynik pozytywny jest niezbędny do wystawienia zaświadczenia z ukończonego kursu. Zapraszamy do skorzystania z naszej autorskiej platformy - znamBHP.pl, gdzie stworzyliśmy szkolenia dla każdej grupy zawodowej. Zapraszamy!

Jak wyglądają nasze szkolenia

Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Wybierz usługę BHP, która Cię interesuje

Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Przewiń do góry