Szkolenia BHP Gliwice

Szkolenia BHP w Gliwicach i okolicach

Dzięki rozbudowanemu systemowi szkoleń BHP dbamy o bezpieczeństwo firm działających w Gliwicach i okolicach. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam elastycznie reagować na oczekiwania klientów oraz implementować rozwiązania dostosowane do ewoluujących potrzeb ich zespołu. Nasi pracownicy to eksperci, którzy zapewnią Twoim pracownikom szkolenie wstępne i okresowe, uwzględniając specyfikę stanowiska pracy. Szeroki wachlarz kursów specjalistycznych powoli zaś podnieść kwalifikacje zawodowe personelu.

Sela BHP - outsourcing PPOŻ.
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Szkolenia podstawowe

Kurs pomocy przedmedycznej w ramach szkoleń BHP

Kurs pomocy przedmedycznej jest częścią szkoleń BHP. Jego celem jest przekazanie wiedzy, a także doskonalenie praktycznych umiejętności udzielania pomocy i przywracania funkcji życiowych osobom poszkodowanym do czasu przybycia służb ratunkowych. 

Jesteś zainteresowany kursem z pomocy przedmedycznej? Firma Sela zatrudnia specjalistów z wysokimi kwalifikacjami i wieloletnim doświadczeniem szkoleniowym. Prowadzimy kursy w siedzibie naszej firmy bądź w lokalizacji wyznaczonej przez klienta. Uczymy kursantów zasad prawidłowego postępowania w różnych stanach zagrożenia zdrowia lub życia, takich jak:

  • utrata przytomności,
  • zawał serca,
  • udar mózgu, 
  • zakrztuszenie,
  • silne krwotoki, 
  • wstrząs anafilaktyczny w przebiegu silnej reakcji alergicznej.

Nasi instruktorzy dbają o atrakcyjną formę szkoleń, zachęcając w ten sposób kursantów do aktywnego uczestnictwa.

Pod czujnym okiem instruktorów kursanci przeprowadzają próbę defibrylacji przy użyciu sprzętu AED oraz wykonują resuscytację krążeniowo-oddechową na fantomie szkoleniowym. Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą w celu zapoznania się z pełną ofertą szkoleń podstawowych i specjalistycznych, które pozwolą wnieść BHP w Twoim zakładzie pracy na wyższy poziom!

Sela BHP - szkolenia BHP, e-learning
Szkolenia specjalistyczne i nowe technologie

E-learning – kto może skorzystać z takiej formy szkolenia BHP?

Szkolenie BHP z wykorzystaniem platformy e-learningowej coraz bardziej zyskuje na popularności, stając się doskonałą alternatywą dla szkoleń stacjonarnych. Decyduje o tym zapewne długa lista zalet: oszczędność czasu, brak ograniczeń przestrzennych czy redukcja kosztów. Z możliwości samokształcenia kierowanego przy pomocy platformy e-learningowej mogą skorzystać:

  • pracodawcy,
  • kierownicy,
  • pracownicy administracyjno-biurowi,
  • pracownicy inżynieryjno-techniczni.

E-learning BHP to korzystna oferta niemal dla każdej grupy pracowników. Wyjątkiem są pracownicy na stanowisku robotniczym, którzy – z uwagi na praktyczny wymiar obowiązków – powinni dokształcać się w trybie stacjonarnym. 

Zastanawiasz się, czy e-learning byłby dobrym rozwiązaniem dla Twojej firmy? Już teraz zapoznaj się z naszą platformą znamBHP.pl.

Całodobowy dostęp do materiałów szkoleniowych pozwoli pracownikom na elastyczne samokształcenie. To doskonałe rozwiązanie dla Twojego biznesu! Dzięki naszej platformie zredukujesz koszty i zwiększysz efektywność szkoleń – bez zmartwień o konieczność organizacji spotkań szkoleniowych w siedzibie firmy.

Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Interesują Cię szkolenia BHP w innym mieście? Zapewniamy najwyższy standard usług szkoleniowych klientom w całej Polsce! Sprawdź mapkę i wybierz dogodną lokalizację.

| Skup się na rozwoju firmy, a jej bezpieczeństwo pozostaw w naszych rękach!

Sela BHP - mapa Polski
Doskonała
Na podstawie 27 opinii
Grzegorz Sadza
Grzegorz Sadza
09/01/2023
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Szukałem firmy, która faktycznie pomoże mi zrealizować zakładane cele, bo dotychczasowe doświadczenie ze służbą BHP było negatywne. Krótko, załatwiali papierki, ale nic dla pracowników się nie zmieniało. Wątpliwości jak zawsze. Początki współpracy z firmą Sela były optymistyczne. Nie zawsze rozumieli moje standardy, jednak otwartość na zrozumienie i faktyczne umiejętności operacyjne inspektorów Sela, pozwoliły nam na wdrożenie potrzebnych zmian, które rzeczywiście poprawiły warunki pracy i pozwoliły spełnić wymagania prawne. Współpraca z nową firmą to zawsze niewiadoma i obawy, ale i także szansa na lepsze. Jeśli obawiasz się, jak i ja przed, to wiedz, że z Selą możesz tylko wygrać!
Edyta Zajkowska
Edyta Zajkowska
17/07/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Szkolenie z pierwszej pomocy i ppoż- rewelacja. Teoria wyłożona bez przynudzania, a ćwiczenia- to była wisienka na torcie. Krzychu, Stasiu -świetna robota panowie. Dziękujemy. Firma ZED.
Kattemarin Cratibis
Kattemarin Cratibis
04/07/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Pełen profesjonalizm i bardzo ciekawe, zróżnicowane zajęcia
Justyna Łogwiniuk
Justyna Łogwiniuk
04/07/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Super szkolenie, dużo przydatnej wiedzy!
Dawid Lorenz
Dawid Lorenz
13/04/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Współpracę z firmą Sela nawiązałem w roku 2020, krótko po ogłoszeniu pandemii covid. Człowiek obsługujący wcześniej tematy BHP/PPOŻ w mojej firmie uznał, że w związku z covid nie muszę robić w firmie nic szczególnego. Właściwie to olał temat. Poczułem, że coś tu nie gra i poprosiłem o wsparcie Selę. Błyskawicznie zorganizowany audyt BHP/PPOŻ/covid w siedzibie firmy wykazał, że nie tylko powinienem wdrożyć szereg zmian w związku z obostrzeniami covid, ale także w samej dokumentacji BHP/PPOŻ istniało kilka "niedociągnięć", że tak to delikatnie wyrażę. Podjąłem zatem decyzję o nawiązaniu stałej współpracy z Selą. Od tamtego czasu pełną dokumentację BHP/PPOŻ mam z pedantyczną wręcz precyzją poukładaną i regularnie uzupełnianą w dedykowanym segregatorze, szkolenia obowiązkowe i okresowe BHP ogarnięte na jeden mail/telefon, a o tym, że kończy mi się data przeglądu gaśnicy dowiedziałem się od specjalisty PPOŻ z Seli, który któregoś dnia zadzwonił do mnie z pytaniem kiedy może przyjechać i to załatwić. I tak powinno być w każdym banku! Krótko mówiąc - polecam. :)
Karolina Przytuła
Karolina Przytuła
11/04/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Bardzo dobra i profesjonalna obsługa!
Rozwijamy się dzięki współpracy z takimi Firmami jak...
Niezależnie od wielkości, czy branży - każda jest wyjątkowa. Na każdą mamy plan.
Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Sela BHP - logo kolor czarny napis
Sela Sp. z o.o.
Szybki kontakt
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Scroll to Top