Bezpieczna praca na wysokości

Bezpieczna praca na wysokości

Bezpieczna praca na wysokości – szkolenie to dedykowane jest wszystkim pracownikom, którzy na co dzień pracują lub dopiero będą pracować na wysokości z wykorzystaniem różnego rodzaju zabezpieczeń. Szereg zagadnień jaki temu towarzyszy, począwszy od warunków atmosferycznych, poprzez dedykowany osprzęt, posiadaną wiedzę, zdobyte już doświadczenie, respektowanie wymogów stosowania środków ochrony indywidualnej (ŚOI) to tylko nieliczne aspekty poruszane podczas warsztatów. Analizy przypadków, badanie zagrożeń oraz przewidywanie konsekwencji, to podstawowe aspekty, na które zwracamy uwagę.

Warsztaty prowadzą doświadczeni praktycy, którzy na wysokościach spędzają większą część swojego życia. Są na bieżąco z nowinkami technicznymi, które pojawiają się regularnie na rynku. Można tu zatem skorzystać z ich wiedzy i sugestii co do wyboru odpowiedniego zabezpieczenia dla swoich pracowników.

Warsztaty w dużej mierze skupiają się na praktyce z możliwością osobistego wypróbowania, zarówno technik jak i narzędzi, pod okiem najlepszych specjalistów.

Zapraszamy serdecznie na jedne z najlepszych naszych szkoleń. Prowadzą je charyzmatyczni trenerzy pozostawiając uczestników z dużą wiedzą i satysfakcją z ogromu przyswojonej wiedzy i praktyki.

Sela BHP - praca na wysokości
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Sela BHP - logo kolor czarny napis
Sela Sp. z o.o.
Szybki kontakt
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Scroll to Top