Szkolenia BHP Chorzów

Szkolenia BHP w Chorzowie i okolicach

Świadczymy kompleksowe usługi szkoleniowe BHP dla zakładów pracy działających w Chorzowie i okolicznych miejscowościach. Poszukujesz certyfikowanych inspektorów, którzy zorganizują w Twojej firmie szkolenia wstępne i okresowe? Interesuje Cię podnoszenie kwalifikacji pracowników w drodze kursów specjalistycznych, takich jak szkolenia dla operatorów maszyn czy szkolenia wysokościowe? Nasza oferta obejmuje zarówno zajęcia stacjonarne, jak i samokształcenie w formie online oraz e-learningu.

Sela BHP - szkolenia wstępne BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Sela BHP - szkolenia wstępne BHP
Szkolenia podstawowe

Dlaczego okresowe szkolenia BHP są tak ważne?

Okresowe szkolenia BHP służą aktualizacji wiedzy na temat standardów bezpiecznego wykonywania pracy, którą pozyskuje się podczas szkoleń wstępnych. Ich regularna organizacja jest niebywale istotna, gdyż pozwala informować pracowników o bieżących zmianach w regulacjach prawnych. Każde szkolenie okresowe kończy się wydaniem odpowiedniego zaświadczenia, które zostaje później zamieszczone w aktach osobowych pracownika.

Jako firma szkoleniowa z wieloletnim doświadczeniem dbamy o atrakcyjną formę realizowanych kursów. W trakcie warsztatów koncentrujemy się nie tylko na prezentacji zagadnień teoretycznych, ale także na ukazywaniu praktycznego zastosowania proponowanych rozwiązań. Podczas spotkań nasi pracownicy omawiają case study, poznając przy tym realne korzyści z zarządzania procedurami bezpieczeństwa w miejscu pracy. 

Zapoznamy Twoich pracowników z najbardziej aktualnymi regulacjami prawnymi i rekomendacjami w kwestii bezpieczeństwa i higieny pracy czy ochrony przeciwpożarowej. Z nami możesz mieć pewność, że czas szkoleń zaowocuje odpowiednim przygotowaniem Twojego zespołu.

Szkolenia specjalistyczne i nowe technologie

Alkogogle – jakie mogą mieć zastosowanie w szkoleniach BHP?

Alkogogle to zyskujący na popularności symulator stanu odurzenia, który w szkoleniach BHP jest ceniony przede wszystkim na wysoką wartość edukacyjną i prewencyjną. Pozwalają doświadczyć typowych dla upojenia alkoholowego trudności z koordynacją wzrokowo-ruchową. Podczas eksperymentu użytkownicy alkogogli mierzą się z problemami, takimi jak:

  • zniekształcenie obrazu i zawężenie pola widzenia,
  • obniżenie koncentracji,
  • podwójne widzenie,
  • spowolnienie czasu reakcji na bodźce,
  • trudność z oceną rzeczywistej odległości przedmiotów.

Alkogogle bywają także wykorzystywane do symulowania ograniczeń, z jakimi zmagają się kierowcy podczas jazdy w warunkach nocnych. 

Interesują Cię niekonwencjonalne szkolenia specjalistyczne? Nie zwlekaj i już teraz skontaktuj się z firmą Sela w celu zapoznania się z kompleksową ofertą. Specjalizujemy się w organizacji Dni Bezpieczeństwa i eventów dla firm z dodatkowymi atrakcjami o znaczeniu edukacyjnym np. symulatorami wypadków komunikacyjnych (dachowania, zderzenia czołowego). Zapewniamy, że prócz rozrywki dostarczą one Twoim pracownikom niezapomnianych doświadczeń i skłonią ich do refleksji na temat zasad bezpieczeństwa.

Sela BHP - szkolenia
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Interesują Cię szkolenia BHP w innym mieście? Zapewniamy najwyższy standard usług szkoleniowych klientom w całej Polsce! Sprawdź mapkę i wybierz dogodną lokalizację.

| Skup się na rozwoju firmy, a jej bezpieczeństwo pozostaw w naszych rękach!

Sela BHP - mapa Polski
Doskonała
Na podstawie 27 opinii
Grzegorz Sadza
Grzegorz Sadza
09/01/2023
Szukałem firmy, która faktycznie pomoże mi zrealizować zakładane cele, bo dotychczasowe doświadczenie ze służbą BHP było negatywne. Krótko, załatwiali papierki, ale nic dla pracowników się nie zmieniało. Wątpliwości jak zawsze. Początki współpracy z firmą Sela były optymistyczne. Nie zawsze rozumieli moje standardy, jednak otwartość na zrozumienie i faktyczne umiejętności operacyjne inspektorów Sela, pozwoliły nam na wdrożenie potrzebnych zmian, które rzeczywiście poprawiły warunki pracy i pozwoliły spełnić wymagania prawne. Współpraca z nową firmą to zawsze niewiadoma i obawy, ale i także szansa na lepsze. Jeśli obawiasz się, jak i ja przed, to wiedz, że z Selą możesz tylko wygrać!
Edyta Zajkowska
Edyta Zajkowska
17/07/2022
Szkolenie z pierwszej pomocy i ppoż- rewelacja. Teoria wyłożona bez przynudzania, a ćwiczenia- to była wisienka na torcie. Krzychu, Stasiu -świetna robota panowie. Dziękujemy. Firma ZED.
Kattemarin Cratibis
Kattemarin Cratibis
04/07/2022
Pełen profesjonalizm i bardzo ciekawe, zróżnicowane zajęcia
Justyna Łogwiniuk
Justyna Łogwiniuk
04/07/2022
Super szkolenie, dużo przydatnej wiedzy!
Dawid Lorenz
Dawid Lorenz
13/04/2022
Współpracę z firmą Sela nawiązałem w roku 2020, krótko po ogłoszeniu pandemii covid. Człowiek obsługujący wcześniej tematy BHP/PPOŻ w mojej firmie uznał, że w związku z covid nie muszę robić w firmie nic szczególnego. Właściwie to olał temat. Poczułem, że coś tu nie gra i poprosiłem o wsparcie Selę. Błyskawicznie zorganizowany audyt BHP/PPOŻ/covid w siedzibie firmy wykazał, że nie tylko powinienem wdrożyć szereg zmian w związku z obostrzeniami covid, ale także w samej dokumentacji BHP/PPOŻ istniało kilka "niedociągnięć", że tak to delikatnie wyrażę. Podjąłem zatem decyzję o nawiązaniu stałej współpracy z Selą. Od tamtego czasu pełną dokumentację BHP/PPOŻ mam z pedantyczną wręcz precyzją poukładaną i regularnie uzupełnianą w dedykowanym segregatorze, szkolenia obowiązkowe i okresowe BHP ogarnięte na jeden mail/telefon, a o tym, że kończy mi się data przeglądu gaśnicy dowiedziałem się od specjalisty PPOŻ z Seli, który któregoś dnia zadzwonił do mnie z pytaniem kiedy może przyjechać i to załatwić. I tak powinno być w każdym banku! Krótko mówiąc - polecam. :)
Karolina Przytuła
Karolina Przytuła
11/04/2022
Bardzo dobra i profesjonalna obsługa!
Rozwijamy się dzięki współpracy z takimi Firmami jak...
Niezależnie od wielkości, czy branży - każda jest wyjątkowa. Na każdą mamy plan.
Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Sela BHP - logo kolor czarny napis
Sela Sp. z o.o.
Szybki kontakt
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Scroll to Top