Szkolenia BHP Chorzów

Szkolenia BHP Chorzów

Znajomość przepisów bezpieczeństwa obowiązuje każdego pracownika dowolnego zakładu pracy. Z drugiej strony, obowiązkiem każdego pracodawcy jest zapewnienie swoim podwładnym możliwości zdobycia koniecznej wiedzy. W tym celu, zarządzający kadrą personalną powinni zorganizować szkolenia BHP w Chorzowie.

Sela BHP - szkolenia
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Sela BHP - szkolenia

Pomożemy Twoim pracownikom w zdobyciu potrzebnej wiedzy

Szkolenia BHP Chorzów oferowane przez naszą firmę obejmują wszechstronny zakres zagadnień. Możemy zatem podjąć współpracę z różnymi przedsiębiorstwami, które działają w rozmaitych branżach. Ze swojej strony gwarantujemy możliwość współpracy z wykształconą kadrą, posiadającą rozbudowane kompetencje, odnoszące się do problematyki, z jaką stykają się w danej dziedzinie. Organizowane przez nas kursy obejmują m. in.:

  • pierwszą pomoc przedmedyczną
  • szkolenia przeciwpożarowe
  • efektywne gaszenie pożarów
  • szkolenia dla operatorów maszyn
  • ergonomię pracy
  • bezpieczną pracę na wysokości
  • szkolenia paramilitarne.

Ważnym aspektem naszej pracy jest możliwość prowadzenia zajęć zarówno w trybie stacjonarnym, jak i zdalnym (e-learning). Jest to komfortowe rozwiązanie pod względem organizacyjnym. Nie trzeba ściągać pracowników na szkolenie BHP, szczególnie jeśli w placówce przedsiębiorstwa panują ograniczenia związane z pandemią COVID-19. Zajęcia kameralne mogą odbyć się zarówno w siedzibie przedsiębiorstwa, jak i w naszej placówce.

Nauka również może być ciekawa!

Organizowane przez nas zajęcia nie ograniczają się wyłącznie do wykładów. Biorąc udział w naszych kursach, uczestnicy mogą odbyć również interesujące zajęcia praktyczne. Należą do nich np. korzystanie z symulatora zderzeń oraz dachowania, doświadczenia z wykorzystaniem alkogogli czy możliwość założenia kombinezonu będącego symulatorem odczuć osób starszych.

Nawet jeśli nie przyswajają wtedy wiedzy podręcznikowej, mogą na własnej skórze poczuć skutki niebezpiecznych sytuacji, do jakich może dojść w miejscu pracy. To stanowi lepszą motywację do przestrzegania względów bezpieczeństwa, aniżeli jakikolwiek wykład czy “pogadanka”. Zresztą, możliwość osobistego przeżycia ciekawych doświadczeń jest dobrą zachętą do aktywnego udziału w kursie!

Sela BHP - szkolenia
Sela BHP - szkolenia wstępne

Szkolenia wstępne BHP Chorzów - pomożemy wdrożyć Twoich podwładnych

Pracodawca, decydując się na podjęcie współpracy z naszą firmą, może sprawnie zlecać organizację świadczonych przez nas wstępnych szkoleń BHP Chorzów. Jesteśmy w stanie zorganizować zajęcia dla kursanta, który powinien odbyć tego typu zajęcia już na początku pracy w nowym miejscu zatrudnienia. Nasz specjalista ds. BHP może przeprowadzić instruktaż ogólny, natomiast instruktaż stanowiskowy musi przeprowadzić przełożony.

Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Szkolenia okresowe BHP Chorzów - podejmij z nami długoterminową współpracę

Szkolenia okresowe – jak sama nazwa wskazuje – pracownicy muszą odbywać co jakiś czas, który zazwyczaj określają przepisy. To oznacza, iż przedsiębiorca musi co jakiś czas starać się o organizację zajęć. W związku z tym, po co za każdym razem szukać nowej firmy, skoro można nawiązać współpracę z jednym podmiotem? 

Serdecznie zapraszamy do nas! Zobowiązujemy się do wykorzystywania pomocy dydaktycznych i prowadzenia zajęć idealnie dostosowanych do potrzeb danej grupy pracowników.

Sela BHP - szkolenia okresowe
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Przewiń do góry