Szkolenia BHP Sosnowiec

Szkolenia BHP w Sosnowcu i okolicach

Zapewniamy profesjonalne szkolenia BHP dla pracodawców działających na terenie Sosnowca i okolicznych miejscowości. Wieloletnia obecność w branży zagwarantowała nam bogate doświadczenie w organizacji standardowych szkoleń z zakresu BHP. Dbamy o wysoką jakość kursów adresowanych do nowo zatrudnionych pracowników oraz szkoleń okresowych. Cechuje nas elastyczność w reagowaniu na zmiany potrzeb szkoleniowych pracodawców i pracowników, czego efektem jest sukcesywne wzbogacanie oferty o szkolenia specjalistyczne zorientowane na podnoszenie kwalifikacji przez różne grupy zawodowe.

Sela BHP - szkolenia wstępne BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Sela BHP - outsourcing PPOŻ.
Szkolenia podstawowe

Instruktaż obsługi sprzętu gaśniczego w szkoleniach BHP

Zagrożenie pożarowe jest jednym z najczęściej występujących czynników ryzyka w środowisku pracy. Przeprowadzanie szkolenia przeciwpożarowego dla każdej osoby zatrudnionej w zakładzie pracy powinno być więc oczywistością. Pracownik musi być przygotowany nie tylko na potencjalne wystąpienie pożaru, ale także mieć odpowiednią wiedzę na temat niezbędnych działań ratunkowo-gaśniczych. 

Nasza firma dba o profesjonalny instruktaż obsługi sprzętu gaśniczego zarówno w teorii, jak i w praktyce. Zajęcia z efektywnego gaszenia pożarów to jeden z modułów szkolenia przeciwpożarowego, który budzi największe zaciekawienie wśród uczestników. Specjalnością Seli są zwłaszcza lekcje pokazowe, podczas których improwizujemy zadymienie budynków i uczymy kursantów praktycznej obsługi gaśnicy czy hydrantu. Celem tych działań jest „oswojenie” z sytuacją zagrożenia i przygotowanie do właściwego wykorzystania podręcznego sprzętu ochrony przeciwpożarowej.

Nie zwlekaj, zgłoś się do nas!

Szkolenia specjalistyczne i nowe technologie

Wstępne szkolenia BHP Sosnowiec

Wózek widłowy jest maszyną służącą do podnoszenia, przewożenia i składowania ładunków. Każdy obsługujący go pracownik powinien mieć odpowiednie kwalifikacje, które potwierdza pozytywny wynik egzaminu państwowego. Kurs dla operatorów wózków widłowych jest rekomendowany przede wszystkim pracownikom firm logistycznych bądź osobom zatrudnionym w magazynach przedsiębiorstw.

Moduł szkoleń specjalistycznych obejmuje następujące zagadnienia:

  • teoretyczne informacje na temat typów wózków widłowych oraz ich budowy;
  • zakres czynności operatora przed podjęciem pracy, podczas jej wykonywania i po zakończeniu;
  • teoretyczne wiadomości z ładunkoznawstwa np. standardy dotyczące przewożenia ładunków;
  • obsługa i konserwacja sprzętu, zasady postępowania w przypadku awarii.

Celem szkolenia jest przekazanie pracownikom teoretycznej wiedzy na temat zasad pracy ze sprzętem, a także doskonalenie umiejętności jego obsługi w zgodzie z obowiązującymi standardami BHP. Ukończenie kursu operatora wózków widłowych przygotuje uczestnika do egzaminu państwowego przed Urzędem Dozoru Technicznego.

Zainteresowała Cię oferta szkoleń dla operatorów wózków widłowych, a może potrzebujesz innych kursów specjalistycznych, które pozwolą na sukcesywne podnoszenie kompetencji zawodowych? Nie zwlekaj i skonsultuj się z naszymi przedstawicielami w Seli. Samodzielnie wybierz moduł kształcenia dopasowany do swoich potrzeb lub pozwól naszym pracowników na przedstawienie indywidualnej oferty.

Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Interesują Cię szkolenia BHP w innym mieście? Zapewniamy najwyższy standard usług szkoleniowych klientom w całej Polsce! Sprawdź mapkę i wybierz dogodną lokalizację.

| Skup się na rozwoju firmy, a jej bezpieczeństwo pozostaw w naszych rękach!

Sela BHP - mapa Polski
Doskonała
Na podstawie 27 opinii
Grzegorz Sadza
Grzegorz Sadza
09/01/2023
Szukałem firmy, która faktycznie pomoże mi zrealizować zakładane cele, bo dotychczasowe doświadczenie ze służbą BHP było negatywne. Krótko, załatwiali papierki, ale nic dla pracowników się nie zmieniało. Wątpliwości jak zawsze. Początki współpracy z firmą Sela były optymistyczne. Nie zawsze rozumieli moje standardy, jednak otwartość na zrozumienie i faktyczne umiejętności operacyjne inspektorów Sela, pozwoliły nam na wdrożenie potrzebnych zmian, które rzeczywiście poprawiły warunki pracy i pozwoliły spełnić wymagania prawne. Współpraca z nową firmą to zawsze niewiadoma i obawy, ale i także szansa na lepsze. Jeśli obawiasz się, jak i ja przed, to wiedz, że z Selą możesz tylko wygrać!
Edyta Zajkowska
Edyta Zajkowska
17/07/2022
Szkolenie z pierwszej pomocy i ppoż- rewelacja. Teoria wyłożona bez przynudzania, a ćwiczenia- to była wisienka na torcie. Krzychu, Stasiu -świetna robota panowie. Dziękujemy. Firma ZED.
Kattemarin Cratibis
Kattemarin Cratibis
04/07/2022
Pełen profesjonalizm i bardzo ciekawe, zróżnicowane zajęcia
Justyna Łogwiniuk
Justyna Łogwiniuk
04/07/2022
Super szkolenie, dużo przydatnej wiedzy!
Dawid Lorenz
Dawid Lorenz
13/04/2022
Współpracę z firmą Sela nawiązałem w roku 2020, krótko po ogłoszeniu pandemii covid. Człowiek obsługujący wcześniej tematy BHP/PPOŻ w mojej firmie uznał, że w związku z covid nie muszę robić w firmie nic szczególnego. Właściwie to olał temat. Poczułem, że coś tu nie gra i poprosiłem o wsparcie Selę. Błyskawicznie zorganizowany audyt BHP/PPOŻ/covid w siedzibie firmy wykazał, że nie tylko powinienem wdrożyć szereg zmian w związku z obostrzeniami covid, ale także w samej dokumentacji BHP/PPOŻ istniało kilka "niedociągnięć", że tak to delikatnie wyrażę. Podjąłem zatem decyzję o nawiązaniu stałej współpracy z Selą. Od tamtego czasu pełną dokumentację BHP/PPOŻ mam z pedantyczną wręcz precyzją poukładaną i regularnie uzupełnianą w dedykowanym segregatorze, szkolenia obowiązkowe i okresowe BHP ogarnięte na jeden mail/telefon, a o tym, że kończy mi się data przeglądu gaśnicy dowiedziałem się od specjalisty PPOŻ z Seli, który któregoś dnia zadzwonił do mnie z pytaniem kiedy może przyjechać i to załatwić. I tak powinno być w każdym banku! Krótko mówiąc - polecam. :)
Karolina Przytuła
Karolina Przytuła
11/04/2022
Bardzo dobra i profesjonalna obsługa!
Rozwijamy się dzięki współpracy z takimi Firmami jak...
Niezależnie od wielkości, czy branży - każda jest wyjątkowa. Na każdą mamy plan.
Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Sela BHP - logo kolor czarny napis
Sela Sp. z o.o.
Szybki kontakt
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Scroll to Top