Szkolenia BHP Zielona Góra

Szkolenia BHP Zielona Góra

Zielona Góra jest dobrze rozwijającym się miastem, szczególnie w kwestii infrastruktury. Coraz większa ilość firm sprawia, że konieczne są szkolenia BHP Zielona Góra. Dzięki nim można przygotować odpowiednio swoich pracowników do pracy na danym stanowisku.

Nasza firma prowadzi kompleksowe szkolenia dla firm. Dbamy o indywidualne podejście do klienta, oferujemy dobrze dopasowane, ciekawe kursy, które są prowadzone przez wyszkolony zespół.

Sela BHP - szkolenia
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Sela BHP - szkolenia okresowe

Szkolenia BHP w Zielonej Górze

Wiele firm, które prowadzą szkolenia BHP, stawia na powtarzanie wciąż tej samej wiedzy. My postanowiliśmy podejść do tematu nieco inaczej. Zrezygnowaliśmy całkowicie z powtarzalnych treści i zastąpiliśmy je innowacyjnym tokiem szkolenia. Korzystamy przy tym z nowoczesnych technik, dzięki którym przekazywanie wiedzy wchodzi na zupełnie inny poziom.

Zawsze staramy się dopasować szkolenia do potrzeb swojego klienta. Dopracowujemy tak schemat programu, wybieramy ciekawe rozwiązanie i metody, które zainteresują naszego klienta. Staramy się spełniać oczekiwania naszego klienta.

Nasi specjaliści posiadają rozległą wiedzę z zakresu BHP, PPOŻ, a także przeprowadzania pierwszej pomocy. Dzięki czemu łączą na szkoleniach wiedzę z praktyką i prowadzą interesujące zajęcia.

Wstępne szkolenia BHP w Zielonej Górze

Pracownik, zanim jeszcze rozpocznie pracę na danym stanowisku, musi przejść przez obowiązkowe wstępne szkolenie BHP Zielona Góra. Część musi być poprowadzona przez przełożonego, a cześć może być przeprowadzona przez nasz zespół.

Zadbamy o to, by przekazać wiedzę w jak najbardziej przystępny sposób. Dzięki temu pracownik z pewnością zapamięta najważniejsze informacje i będzie w stanie z nich skorzystać w praktyce. Zmniejsza to też szanse na wystąpienie wypadku w pracy.

Nasze wstępne szkolenia BHP Zielona Góra są przygotowane starannie i nowocześnie. Dostosowujemy je do branży i przeprowadzamy ciekawy Instruktaż Ogólny.

Szkolenie może odbyć się zarówno w siedzibie firmy, jak i w naszej siedzibie. Jesteśmy elastyczni, gdy chodzi o czas i miejsce przeprowadzenia kursu. Przeważnie oferujemy go w trzech formach:

  • Stacjonarnej bezpośrednio z trenerem
  • Online w czasie rzeczywistym z trenerem
  • E-learning na naszej platformie w dowolnym czasie
Sela BHP - szkolenia wstępne
Sela BHP - szkolenia okresowe

Okresowe szkolenia BHP w Zielonej Górze

Jednak gdy pracownik już jest w firmie, to także powinien przechodzić przez okresowe szkolenia BHP Zielona Góra. Są one tak skonstruowane, by w przystępny sposób przypominać pracownikowi, jak powinien postępować w miejscu pracy.

Dzięki temu sprawdzamy, jakie nawyki ma wyrobione pracownik. W razie potrzeby je korygujemy, co zmniejsza ryzyko wystąpienia wypadku na stanowisku pracy. Nasi specjaliści przeprowadzą konkretną analizę i pomogą wprowadzić konieczne zmiany.
Podczas szkolenia korzystamy z nowoczesnych rozwiązań jak np. wirtualne rzeczywistości. Pomaga to przeprowadzić ćwiczenia praktyczne i w bezpieczny sposób przedstawia pracownikom, jakie mogą być skutki niewłaściwego stosowanie się do zasad. Takie okresowe szkolenia są zatem konieczne dla każdego stanowiska.

Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Przewiń do góry