Szkolenia BHP Zielona Góra

Szkolenia BHP w Zielonej Górze i okolicach

Specjalizujemy się w organizacji szkoleń BHP dla zakładów pracy w Zielonej Górze i okolicznych miejscowościach. Jeśli prowadzisz firmę w tej lokalizacji i potrzebujesz profesjonalnych szkoleń wstępnych i okresowych dla swoich pracowników, zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się ze szczegółami oferty. Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym potrzebom naszych klientów, rozbudowaliśmy ją o pakiet szkoleń specjalistycznych, które są dostosowane do czynników ryzyka występujących na różnych stanowiskach. Zgłoś się do nas, jeśli interesuje Cię szkolenie wysokościowe, szkolenie z ewakuacji na wysokości czy szkolenie z ergonomii pracy bądź potrzebujesz przeszkolenia pracowników zatrudnionych w strefach zagrożenia wybuchem.

Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Sela BHP - szkolenia wstępne BHP
Szkolenia podstawowe

Szkolenie BHP na stanowisku kierowniczym

Szkolenia BHP dla pracowników na stanowiskach kierowniczych są zaadresowane do osób sprawujących nadzór nad pracownikami. Do tej grupy zalicza się zarówno prywatnych i państwowych pracodawców, kierowników urzędów i firm czy dyrektorów.

Szkolenia umożliwiają kierownictwu zapoznanie się z zagadnieniami, takimi jak: 

 • ramy prawne bezpiecznej i higienicznej pracy;
 • czynniki ryzyka typowe dla poszczególnych stanowisk pracy;
 • nadzór i kontrola warunków pracy;
 • opieka zdrowotna nad pracownikami, a także sposoby ochrony młodocianych pracowników, kobiet ciężarnych czy karmiących piersią.

Oferta szkoleń BHP dla kadry kierowniczej wzbudziła Twoją ciekawość? Skontaktuj się z naszą firmą. Przedstaw profil swojej działalności, który pozwoli nam na przygotowanie indywidualnej oferty szkoleniowej dla zatrudnionych w niej pracowników. Nasi instruktorzy to profesjonaliści, którzy zadbają o przekazanie im teoretycznej wiedzy i uczynią praktyczne zajęcia atrakcją dla wszystkich uczestników.

Szkolenia specjalistyczne i nowe technologie

Platforma e-learningowa – nowe możliwości w szkoleniu BHP

Nowe technologie na dobre zagościły w naszym życiu, rewolucjonizując również system szkoleń BHP. Samokształcenie kierowane z wykorzystaniem platformy e-learningowej niesie ze sobą szereg korzyści, wśród których można wymienić:

 • oszczędność czasu – e-learning pozwala na szkolenie wielu pracowników w tym samym czasie;
 • zmniejszenie wydatków na organizację szkoleń stacjonarnych – zaleta kluczowa z perspektywy pracodawców;
 • atrakcyjność kształcenia – platformy e-learningowe pozwalają na zamieszczanie różnorodnych treści szkoleniowych, od publikacji, po filmy instruktażowe czy prezentacje multimedialne. Atrakcyjne materiały przyspieszają proces przyswajania treści;
 • elastyczność – to kursant decyduje, kiedy chce skorzystać z platformy. Jesteś rannym ptaszkiem i chcesz uczyć się rano czy preferujesz kształcenie w nocy? Całodobowy dostęp do treści pozwoli Ci na wybór czasu szkolenia i dostosowanie go do swoich planów!

Zastanawiasz się, do kogo adresowana jest oferta szkoleń BHP z wykorzystaniem platformy e-learningowej?

 • kadra inżynieryjno-techniczna,
 • pracownicy administracyjno-biurowi,
 • prawodawcy i kadra kierownicza.

Skorzystaj z naszych profesjonalnych usług i wybierz formę kształcenia dostosowaną do potrzeb Twojego zakładu pracy.

Sela BHP - szkolenia BHP, e-learning
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Interesują Cię szkolenia BHP w innym mieście? Zapewniamy najwyższy standard usług szkoleniowych klientom w całej Polsce! Sprawdź mapkę i wybierz dogodną lokalizację.

| Skup się na rozwoju firmy, a jej bezpieczeństwo pozostaw w naszych rękach!

Sela BHP - mapa Polski
Doskonała
Na podstawie 27 opinii
Grzegorz Sadza
Grzegorz Sadza
09/01/2023
Szukałem firmy, która faktycznie pomoże mi zrealizować zakładane cele, bo dotychczasowe doświadczenie ze służbą BHP było negatywne. Krótko, załatwiali papierki, ale nic dla pracowników się nie zmieniało. Wątpliwości jak zawsze. Początki współpracy z firmą Sela były optymistyczne. Nie zawsze rozumieli moje standardy, jednak otwartość na zrozumienie i faktyczne umiejętności operacyjne inspektorów Sela, pozwoliły nam na wdrożenie potrzebnych zmian, które rzeczywiście poprawiły warunki pracy i pozwoliły spełnić wymagania prawne. Współpraca z nową firmą to zawsze niewiadoma i obawy, ale i także szansa na lepsze. Jeśli obawiasz się, jak i ja przed, to wiedz, że z Selą możesz tylko wygrać!
Edyta Zajkowska
Edyta Zajkowska
17/07/2022
Szkolenie z pierwszej pomocy i ppoż- rewelacja. Teoria wyłożona bez przynudzania, a ćwiczenia- to była wisienka na torcie. Krzychu, Stasiu -świetna robota panowie. Dziękujemy. Firma ZED.
Kattemarin Cratibis
Kattemarin Cratibis
04/07/2022
Pełen profesjonalizm i bardzo ciekawe, zróżnicowane zajęcia
Justyna Łogwiniuk
Justyna Łogwiniuk
04/07/2022
Super szkolenie, dużo przydatnej wiedzy!
Dawid Lorenz
Dawid Lorenz
13/04/2022
Współpracę z firmą Sela nawiązałem w roku 2020, krótko po ogłoszeniu pandemii covid. Człowiek obsługujący wcześniej tematy BHP/PPOŻ w mojej firmie uznał, że w związku z covid nie muszę robić w firmie nic szczególnego. Właściwie to olał temat. Poczułem, że coś tu nie gra i poprosiłem o wsparcie Selę. Błyskawicznie zorganizowany audyt BHP/PPOŻ/covid w siedzibie firmy wykazał, że nie tylko powinienem wdrożyć szereg zmian w związku z obostrzeniami covid, ale także w samej dokumentacji BHP/PPOŻ istniało kilka "niedociągnięć", że tak to delikatnie wyrażę. Podjąłem zatem decyzję o nawiązaniu stałej współpracy z Selą. Od tamtego czasu pełną dokumentację BHP/PPOŻ mam z pedantyczną wręcz precyzją poukładaną i regularnie uzupełnianą w dedykowanym segregatorze, szkolenia obowiązkowe i okresowe BHP ogarnięte na jeden mail/telefon, a o tym, że kończy mi się data przeglądu gaśnicy dowiedziałem się od specjalisty PPOŻ z Seli, który któregoś dnia zadzwonił do mnie z pytaniem kiedy może przyjechać i to załatwić. I tak powinno być w każdym banku! Krótko mówiąc - polecam. :)
Karolina Przytuła
Karolina Przytuła
11/04/2022
Bardzo dobra i profesjonalna obsługa!
Rozwijamy się dzięki współpracy z takimi Firmami jak...
Niezależnie od wielkości, czy branży - każda jest wyjątkowa. Na każdą mamy plan.
Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Sela BHP - logo kolor czarny napis
Sela Sp. z o.o.
Szybki kontakt
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Scroll to Top