Szkolenia BHP Łódź

Szkolenia BHP w Łodzi i okolicach

Jesteśmy centrum szkoleniowym z wieloletnim doświadczeniem w organizacji profesjonalnych szkoleń BHP dla firm w całej Polsce. Zachęcamy pracodawców z Łodzi i okolic do zapoznania się z pełnym zakresem naszych usług. Zadbamy o kompleksową obsługę szkoleń wstępnych i okresowych. Przeprowadzimy szkolenia specjalistyczne, koncentrując się na zagrożeniach dla poszczególnych stanowisk pracy. W naszej ofercie mieszczą się zarówno szkolenia z obsługi maszyn, jak i kursy dotyczące ergonomii pracy czy minimalizacji uciążliwości hałasu dla pracowników. Dążąc do pełnej satysfakcji klienta, umożliwiamy kształcenie w formie tradycyjnej (stacjonarnej) lub zdalnej, z wykorzystaniem autorskiej platformy e-learning.

Sela BHP - szkolenia wstępne BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Sela BHP - dokumentacja BHP
Szkolenia podstawowe

Kto może zostać zwolniony ze szkolenia BHP?

Wprawdzie szkolenia BHP są obligatoryjne, niemniej prawo dopuszcza możliwość wyłączenia pewnych grup pracowników. Zwolnieniu ze szkolenia okresowego podlegają osoby, które:

  • okażą aktualne zaświadczenie o odbyciu szkolenia okresowego u innego pracodawcy, z zastrzeżeniem okresu jego ważności;
  • odbyły szkolenie okresowe na innym stanowisku pracy, pod warunkiem że zakres tematyczny szkolenia odpowiada obecnemu programowi. 

Jeśli kwestie związane z BHP bywają dla Ciebie problematyczne, zgłoś się do firmy Sela. Szeroki wachlarz usług pozwala nam wspierać klientów na każdym etapie zarządzania bezpieczeństwem: od szkoleń, przez audyty, aż po nadzór i prowadzenie dokumentacji.

Szkolenia specjalistyczne i nowe technologie

Ergonomia pracy w module szkoleń BHP

Przyjęło się, że szkolenia z ergonomii pracy organizuje się dla pracowników administracyjno-biurowych z siedzącym trybem pracy. Nic bardziej mylnego! Rekomenduje się je także pracownikom fizycznym, których stanowisko wymaga długotrwałego przebywania w określonej pozycji np. operatorom maszyn. 

Celem szkoleń z ergonomii pracy jest profilaktyka chorób narządu ruchu u pracowników oraz ich edukacja w zakresie poprawnej organizacji stanowiska pracy. Program obejmuje zazwyczaj omówienie mechaniki pracy kręgosłupa, najczęstszych urazów i sposobów minimalizacji przeciążeń.

Twoi pracownicy narzekają na bóle głowy i kręgosłupa? Już teraz zgłoś się do naszej firmy, a my nauczymy ich poprawnej organizacji na konkretnych stanowiskach pracy! 

Sela BHP - ergonomia pracy

Przeprowadzimy szkolenie w teorii i praktyce – podczas warsztatów online lub atrakcyjnych zajęć pokazowych. Współpracujący z nami fizjoterapeuci, medycy czy instruktorzy pokażą im ćwiczenia odciążające i relaksacyjne, które można wykonywać podczas przerw w pracy. Zdobyta wiedza wpłynie korzystnie na zdrowie i samopoczucie Twoich pracowników, a Tobie przyniesie realne zyski w postaci wzrostu efektywności! Sprawdź naszą ofertę szkoleń specjalistycznych i wybierz usługę skrojoną na miarę potrzeb!

Jeśli poszukujesz innych szkoleń specjalistycznych, zachęcamy do kontaktu. Wspólnie znajdziemy rozwiązanie najlepsze dla Twojego biznesu!

Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Interesują Cię szkolenia BHP w innym mieście? Zapewniamy najwyższy standard usług szkoleniowych klientom w całej Polsce! Sprawdź mapkę i wybierz dogodną lokalizację.

| Skup się na rozwoju firmy, a jej bezpieczeństwo pozostaw w naszych rękach!

Sela BHP - mapa Polski
Doskonała
Na podstawie 27 opinii
Grzegorz Sadza
Grzegorz Sadza
09/01/2023
Szukałem firmy, która faktycznie pomoże mi zrealizować zakładane cele, bo dotychczasowe doświadczenie ze służbą BHP było negatywne. Krótko, załatwiali papierki, ale nic dla pracowników się nie zmieniało. Wątpliwości jak zawsze. Początki współpracy z firmą Sela były optymistyczne. Nie zawsze rozumieli moje standardy, jednak otwartość na zrozumienie i faktyczne umiejętności operacyjne inspektorów Sela, pozwoliły nam na wdrożenie potrzebnych zmian, które rzeczywiście poprawiły warunki pracy i pozwoliły spełnić wymagania prawne. Współpraca z nową firmą to zawsze niewiadoma i obawy, ale i także szansa na lepsze. Jeśli obawiasz się, jak i ja przed, to wiedz, że z Selą możesz tylko wygrać!
Edyta Zajkowska
Edyta Zajkowska
17/07/2022
Szkolenie z pierwszej pomocy i ppoż- rewelacja. Teoria wyłożona bez przynudzania, a ćwiczenia- to była wisienka na torcie. Krzychu, Stasiu -świetna robota panowie. Dziękujemy. Firma ZED.
Kattemarin Cratibis
Kattemarin Cratibis
04/07/2022
Pełen profesjonalizm i bardzo ciekawe, zróżnicowane zajęcia
Justyna Łogwiniuk
Justyna Łogwiniuk
04/07/2022
Super szkolenie, dużo przydatnej wiedzy!
Dawid Lorenz
Dawid Lorenz
13/04/2022
Współpracę z firmą Sela nawiązałem w roku 2020, krótko po ogłoszeniu pandemii covid. Człowiek obsługujący wcześniej tematy BHP/PPOŻ w mojej firmie uznał, że w związku z covid nie muszę robić w firmie nic szczególnego. Właściwie to olał temat. Poczułem, że coś tu nie gra i poprosiłem o wsparcie Selę. Błyskawicznie zorganizowany audyt BHP/PPOŻ/covid w siedzibie firmy wykazał, że nie tylko powinienem wdrożyć szereg zmian w związku z obostrzeniami covid, ale także w samej dokumentacji BHP/PPOŻ istniało kilka "niedociągnięć", że tak to delikatnie wyrażę. Podjąłem zatem decyzję o nawiązaniu stałej współpracy z Selą. Od tamtego czasu pełną dokumentację BHP/PPOŻ mam z pedantyczną wręcz precyzją poukładaną i regularnie uzupełnianą w dedykowanym segregatorze, szkolenia obowiązkowe i okresowe BHP ogarnięte na jeden mail/telefon, a o tym, że kończy mi się data przeglądu gaśnicy dowiedziałem się od specjalisty PPOŻ z Seli, który któregoś dnia zadzwonił do mnie z pytaniem kiedy może przyjechać i to załatwić. I tak powinno być w każdym banku! Krótko mówiąc - polecam. :)
Karolina Przytuła
Karolina Przytuła
11/04/2022
Bardzo dobra i profesjonalna obsługa!
Rozwijamy się dzięki współpracy z takimi Firmami jak...
Niezależnie od wielkości, czy branży - każda jest wyjątkowa. Na każdą mamy plan.
Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Sela BHP - logo kolor czarny napis
Sela Sp. z o.o.
Szybki kontakt
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Scroll to Top