Szkolenia BHP Łódź

Szkolenia BHP Łódź

Łódź to prosperujące gospodarczo miasto, które rozwija się również w aspekcie infrastruktury. Coraz bardziej poszerzająca się ilość firm sprawia, że odpowiednie szkolenie BHP Łódź jest na wagę złota. Z myślą o zapewnieniu kompleksowego, a jednocześnie indywidualnego podejścia, oferujemy szeroki zakres szkoleń, które prowadzone są przez doświadczonych specjalistów.

Sela BHP - szkolenia
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Sela BHP - szkolenia

Szkolenia BHP w Łodzi

Wiele firm oferuje klasyczne podejścia do szkoleń BHP, które dziś zwyczajnie nie przyciągają uwagi pracowników, co jest kluczem, aby przekazać im potrzebną wiedzę. Właśnie dlatego dostosowaliśmy naszą ofertę do potrzeb klienta, rezygnując z nudnych i ciągle powtarzających się treści – stawiamy na innowacyjne podejścia z wykorzystaniem wielu nowoczesnych technik.

Wszystko to łączymy z możliwością personalizacji naszych działań przez każdego klienta. Układamy programy i dopasowujemy metody oraz techniki w taki sposób, aby spełniać życzenia i pragnienia danej grupy. Nasi specjaliści posiadają szeroką wiedzę teoretyczną i praktyczną, co pomaga w przejrzystym przekazaniu wiedzy.

W naszej ofercie znajdziesz szeroki zakres szkoleń BHP z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy – nie zabraknie opcji wstępnych, okresowych, PPOŻ., jak i Pomocy Przedmedycznej. Wszystko to z możliwością skorzystania z Bazy Usług Rozwojowych i dofinansowania z UE.

Wstępne szkolenia BHP w Łodzi

Każdy nowy pracownik musi przejść szkolenie BHP, które będzie swoistym przygotowaniem do postępowania zgodnego z wszelkimi normami bezpieczeństwa. W ten sposób zmniejszone zostanie prawdopodobieństwo wypadku i uszczerbku na zdrowiu znajdujących się w budynku osób.

Oferujemy kompleksowe i dokładne wstępne szkolenia BHP w Łodzi, niezależnie od branży danej firmy. Jesteśmy odpowiedzialni za tak zwany Instruktaż Ogólny, który dotyczy każdego pracownika w danym miejscu pracy. Następnie ważne jest również przeprowadzenie Instruktażu Stanowiskowego, który będzie pomagał zapoznać się nie tylko z bezpieczeństwem, ale też funkcją pracownika.

Szkolenie to musi odbyć się pierwszego dnia pracy, gdyż w innym wypadku pracownik nie może rozpocząć wykonywania swoich obowiązków. Warto wiedzieć, że szkolenia BHP w Łodzi oferujemy w trzech formach:

  • stacjonarnej, gdzie istnieje bezpośredni kontakt ze specjalistów ds. BHP,
  • online, gdzie kontakt jest na bieżąco, jednak przez multimedialne formy,
  • e-learning, gdzie nauka przeprowadzana jest w czasie wybranym przez pracownika.
Sela BHP - szkolenia wstępne
Sela BHP - szkolenia okresowe

Okresowe szkolenia BHP – Łódź

W naszej ofercie znajdują się również okresowe szkolenia BHP w Łodzi, które zaprojektowane zostały z myślą o regularnym przypominaniu pracownikom o odpowiednim postępowaniu w miejscu pracy. Jest to niezwykle ważne, gdyż łatwość tworzenia niekorzystnych nawyków wśród pracowników sprawia, że dochodzi do zwiększenia możliwości wypadku.

Przeprowadzamy dokładną analizę nawyków i dobrych praktyk pracowników, po czym wprowadzamy zmiany w celu maksymalizacji bezpieczeństwa. Wszystko to z pomocą licznych pomocy multimedialnych, aby każdy mógł lepiej zwizualizować sobie daną sytuację i poprawny sposób zachowania się w niej. Nasi specjaliści przeprowadzają szkolenia okresowe dla wszystkich rodzajów stanowisk, niezależnie od branży.

Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Przewiń do góry