CSR
Sela BHP - CSR

Biznes Wrażliwy Społecznie

Po raz kolejny promujemy akcję pt.: “Biznes Wrażliwy Społecznie“.

We współpracy z MB Pneumatyka i jej siłą napędową, czyli panią Prezes Małgorzatą Bieniaszewską namawiamy wszystkie firmy do wzięcia udziału w plebiscycie, a tym samym dzielenia się pomysłami i podjętymi działaniami.

Celem konkursu jest zaprezentowanie dobrych praktyk firm z województwa lubuskiego, które podejmują inicjatywy na rzecz społeczności lokalnej, w tym współpracują z podmiotami ekonomii społecznej (fundacjami, stowarzyszenia, spółdzielniami socjalnymi). Każda chętna firma może zgłosić swój udział do 10 września 2021 na stronie www.

Wsparcie Ratowników w Dobie Covid-19

Nie zamknęliśmy się na pomoc nawet w dobie pandemii. Wręcz przeciwnie! Był to doskonały moment na to, by pokazać, że “chcieć to móc” i otworzyć oczy na potrzeby innych.

My uznaliśmy, że chcemy wesprzeć tych , którzy znajdowali się na pierwszej linii frontu, czyli ratowników z karetek covidowych. Dostali od nas profesjonalne maseczki, dzięki którym mogli spokojnie jeździć do pacjentów potencjalnie zakażonych wirusem.

Dzięki maseczkom zadbaliśmy o ich bezpieczeństwo, czyli wzmocniliśmy w pewien sposób ratownicze BHP!

Sela BHP - CSR
Sela BHP - CSR

W trosce o bezpieczeństwo dzieci - "Ciocia Mati i tajemniczy mnich"

Jesteśmy dumni, że przy naszym wsparciu powstało “dzieło” na temat szeroko pojętego bezpieczeństwa dotyczącego dzieci, autorstwa Joanny Turakiewicz-Pietras. Ta zupełnie nowa dla nas inicjatywa przypomniała nam, że bezpieczeństwa uczymy się od od najmłodszych lat. Dobrze wykształcona umiejętność w okresie dzieciństwa procentuje później przez całe nasze dorosłe życie.

W książce mówimy głośno o zagrożeniach występujących w domu, nad morzem, czy też w górach, udzielamy wskazówek w postaci numerów alarmowych czy bezpiecznych zachowań. Pomagamy w dystrybucji podkreślając fakt iż, złotówka z każdego egzemplarza przekazywana była na leczenie chorej na SMA ANI z Zielonej Góry.

Zachęcamy gorąco do lektury! Książka również w sprzedaży w naszej siedzibie. Zapraszamy.

Kodeks Etyczny Sela

Kodeks Etyczny zdjęcie

KODEKS ETYCZNY – to nasza wewnętrzna konstytucja. To dokument, który stworzyliśmy jako zespół. Określa to kim jesteśmy, jakie mamy wartości i jak chcemy działać w gospodarce wolnorynkowej. To kolejny dowód na to, że działamy według konkretnego planu i wizji.

Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Sela BHP - logo kolor czarny napis
Sela Sp. z o.o.
Szybki kontakt
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Scroll to Top