Szkolenia paramilitarne

Szkolenia paramilitarne

Szkolenia paramilitarne znajdują się w naszej ofercie od niedawna. Przekonała nas do nich ich formuła i ukryte drugie dno… Chodzi o to, że ich głównym celem jest przede wszystkim zgranie zespołu, podział ról (który czasami wychodzi w sposób bardzo naturalny i samoistny), nastawienie na współpracę i osiągnięcie wyznaczonego celu. Jest to zatem idealna forma rozładowania napięcia i konfliktów panujących w zespołach, których nie da się wyeliminować w warunkach firmowych. Neutralny grunt i wspólny cel sprzyja zarówno dobrej zabawie jak i rozwojowi kultury wewnętrznej firmy.

Sela BHP - paramilitarne
Laser TAG

Laserowy „paintball” – rozgrywka Laser Tag to połączenie militarnej symulacji pola walki z interaktywnym systemem rodem z gier komputerowych. To doskonała propozycja dla osób ceniących bezpieczeństwo i dobrą zabawę w jednym. Przez system czujników i strzelanie wiązką podczerwieni nie musimy obawiać się bólu w przypadku trafienia.

Archery Tag

Bezpieczne łucznictwo – to emocjonująca rozgrywka łącząca adrenalinę paintaballu i dynamikę łucznictwa. Gra w zbijaka jest powszechnie znaną formą gry zespołowej, aby jednak zwiększyć ilość adrenaliny połączono ją z łucznictwem. Jest to zatem nic innego jak łucznicza forma zbijaka.

ASG

Strzelanie z replik broni palnej w skali 1:1 – posługując się replikami karabinów i pistoletów w skali 1:1 uczestnicy uczą się podstawowych umiejętności strzeleckich (BLOS, postawy strzeleckie, techniki strzeleckie, zasady bezpiecznego poruszania się z bronią). W dynamicznym strzelaniu pracować będziemy nad nauką wykonywania technik w odpowiednim tempie i z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Sela BHP - logo kolor czarny napis
Sela Sp. z o.o.
Szybki kontakt
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Scroll to Top