Szkolenia BHP Bytom

Szkolenia BHP Bytom

Szkolenie Bezpieczeństwa i Higieny Pracy w skrócie BHP jest niezbędne aby świeżo zatrudniony pracownik mógł rozpocząć pracę na swoim stanowisku. Na rynku jest wiele firm specjalizujących się w tego typu szkoleniach. Firma Sela Centrum BHP i PPOŻ posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń BHP.

Założeniem placówki jest odchodzenie od rutynowych i powtarzających się stale treści nauczanych na typowych szkoleniach bezpieczeństwa i higieny pracy na rzecz innowacyjnych rozwiązań w tym zakresie. Przecież odbycie tego obowiązkowego szkolenia do pracy nie musi być jedynie przykrym i nudnym obowiązkiem, który trzeba zaliczyć. Szkolenie BHP organizowane przez firmę Sela to niestandardowe podejście do klientów.

Programy kursów są indywidualnie opracowywane i dostosowane na bieżąco do potrzeb i oczekiwań kursantów w grupie szkoleniowej. Dzięki odpowiednio dobranym przez grupę wykwalifikowanych metodyków i praktyków metodom, technikom i narzędziom pracy każde szkolenie jest niepowtarzalne i zaskakujące. Skorzystaj z oferty firmy i przekonaj się o tym sam.

Sela BHP - szkolenia
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Sela BHP - szkolenia wstępne

Wstępne szkolenia BHP Bytom

Szkolenie wstępne BHP to obowiązek przy rozpoczęciu pracy zawodowej. Firma Sela oferuje swoje usługi w tym zakresie zarówno w siedzibie firmy jak i na życzenie w miejscu wskazanym przez klienta. Szkolenie wstępne przeprowadzane jest po to aby wyposażyć kursantów w wiedzę na temat sposobów reagowania w sytuacjach stwarzających zagrożenie życia i zdrowia. Najczęściej dochodzi do nich w czasie wykonywania obowiązków służbowych w czasie pracy zawodowej.

Szkolenie wstępne BHP obejmuje szereg instrukcji ogólnych, które są przekazywane przez specjalistę BHP oraz wiadomości ściśle związane z stanowiskiem pracy, na którym ma wykonywać powierzone zadania świeżo zatrudniona osoba. Aby pracownik mógł rozpocząć pracę musi odbyć szkolenie w pierwszym dniu zatrudnienia.

Okresowe szkolenia BHP Bytom

Firma Sela posiada w swojej ofercie również okresowe szkolenia BHP, które są organizowane na potrzeby zatrudnionych już od dłuższego czasu pracowników. Korespondują one z bogatym doświadczeniem na danym stanowisku podwładnych, podczas kursu analizuje się i uzupełnia nabytą już w czasie pracy zawodowej wiedzę. Niweluje się również szkodliwe nawyki pracowników, które mogą doprowadzić do tragedii w czasie wykonywania obowiązków służbowych.

Tak jak w przypadku wstępnych szkoleń BHP firma Sela daje swobodę wyboru miejsca odbywania szkolenia, może to być siedziba firmy lub miejsce wskazane przez klienta. W czasie okresowego kursu BHP są wykorzystywane narzędzia multimedialne, wizualizacja treści nauczania pomaga kursantom lepiej i szybciej przyswoić niezbędne wiadomości. Dzięki Seli nawet nie zauważysz kiedy zakończysz szkolenie BHP. Firma pomoże ci zaznajomić się z zmieniającymi się ciągle przepisami prawnymi, wzmocnisz swoją wiedzę na temat prawidłowego reagowania w sytuacjach stwarzających zagrożenie zdrowia i życia.

Firma Sela Centrum BHP i PPOŻ to firma oferująca nowoczesne szkolenia dla twoich pracowników. Wybierz ten ośrodek a nie pożałujesz.

Sela BHP - szkolenia okresowe
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Przewiń do góry