Szkolenia BHP Bytom

Szkolenia BHP w Bytomiu i okolicach

Firma Sela jest jednym z liderów w organizacji szkoleń z zakresu BHP na terenie całej Polski. Jeśli prowadzisz zakład pracy w Bytomiu i okolicach, zapraszamy do zapoznania się z pełnym wachlarzem naszych usług szkoleniowych. Zadbamy o kompleksowe szkolenia wstępne i okresowe Twoich pracowników, dostarczając im aktualnej wiedzy i rozwijając praktyczne umiejętności. Przedstaw nam potrzeby swojego zespołu, a my zaproponujemy ofertę dodatkowych kursów specjalistycznych, które podniosą kwalifikacje Twojego personelu i przyczynią się do wzrostu efektywności działań.

Sela BHP - szkolenia wstępne BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Sela BHP - outsourcing PPOŻ.
Szkolenia podstawowe

Czym jest szkolenie ppoż.?

Organizacja szkoleń przeciwpożarowych to obowiązek każdego pracodawcy. Ich głównym celem jest wskazanie standardów postępowania w przypadku pożaru, zarówno w zakresie ewakuacji, jak i działań ratowniczo-gaśniczych.

Lista zagadnień poruszanych podczas szkolenia przeciwpożarowego jest długa. Co może się na niej znaleźć?

  • omówienie aktualnych przepisów ochrony przeciwpożarowej,
  • diagnoza ryzyka pożarowego dla budynku i konkretnych stanowisk pracy,
  • wskazanie zewnętrznych źródeł zaopatrzenia w wodę niezbędną do ugaszenia pożaru,
  • wskazanie dojazdu pożarowego i dróg ewakuacyjnych z budynku,
  • nauka obsługi sprzętu gaśniczego.

Pracodawca może zlecić przeprowadzenie szkolenia ppoż. wyznaczonej osobie. Musi ona jednak mieć tytuł inspektora ppoż., specjalisty ochrony przeciwpożarowej lub inżyniera (technika) pożarnictwa.

Zastanawiasz się, czy Twoi pracownicy wiedzą, jak zachować się w przypadku pożaru? Zadbamy o bezpieczeństwo zbiorowe w Twoim zakładzie pracy! Przeszkolimy zespół w standardach postępowania w sytuacjach zagrożenia nie tylko w teorii, ale także w praktyce. Możemy zorganizować symulację ewakuacji z zadymionego budynku, wskazując pracownikom właściwe zachowania. Skontaktuj się z nami i przybliż nam specyfikę swojej działalności, a my dopasujemy do niej najbardziej adekwatny moduł szkoleń.

Sela BHP - szkolenia BHP, e-learning
Szkolenia specjalistyczne i nowe technologie

Szkolenie BHP przez Internet – czy to możliwe?

Polskie prawo dopuszcza możliwość organizacji szkoleń BHP przy wykorzystaniu systemu teleinformatycznego. Ta forma samokształcenia kierowanego może przybrać postać szkoleń prowadzonych przez platformę e-learningową. Warto nadmienić, że szkolenie BHP przy zastosowaniu systemów teleinformatycznych jest respektowane przez Państwową Inspekcję Pracy i wykazuje zgodność z ministerialnymi rozporządzeniami. Zyskało  ono na popularności zwłaszcza w czasie pandemii COVID-19, przynosząc nowe możliwości, zarówno pracodawcy, jak i pracownikom. 

Jeśli jesteś pracodawcą i interesuje Cię usługa szkolenia BHP przez Internet, zachęcamy do kontaktu z firmą Sela. Nasi klienci mogą skorzystać nie tylko ze szkoleń w formie online, ale także z wygodnej oraz intuicyjnej platformy e-learningowej znamBHP.pl. Odwiedź naszą autorską platformę i sprawdź wygodny sposób szkoleń, który jest skrojony na miarę potrzeb każdego pracodawcy i pracownika!

Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Interesują Cię szkolenia BHP w innym mieście? Zapewniamy najwyższy standard usług szkoleniowych klientom w całej Polsce! Sprawdź mapkę i wybierz dogodną lokalizację.

| Skup się na rozwoju firmy, a jej bezpieczeństwo pozostaw w naszych rękach!

Sela BHP - mapa Polski
Doskonała
Na podstawie 27 opinii
Grzegorz Sadza
Grzegorz Sadza
09/01/2023
Szukałem firmy, która faktycznie pomoże mi zrealizować zakładane cele, bo dotychczasowe doświadczenie ze służbą BHP było negatywne. Krótko, załatwiali papierki, ale nic dla pracowników się nie zmieniało. Wątpliwości jak zawsze. Początki współpracy z firmą Sela były optymistyczne. Nie zawsze rozumieli moje standardy, jednak otwartość na zrozumienie i faktyczne umiejętności operacyjne inspektorów Sela, pozwoliły nam na wdrożenie potrzebnych zmian, które rzeczywiście poprawiły warunki pracy i pozwoliły spełnić wymagania prawne. Współpraca z nową firmą to zawsze niewiadoma i obawy, ale i także szansa na lepsze. Jeśli obawiasz się, jak i ja przed, to wiedz, że z Selą możesz tylko wygrać!
Edyta Zajkowska
Edyta Zajkowska
17/07/2022
Szkolenie z pierwszej pomocy i ppoż- rewelacja. Teoria wyłożona bez przynudzania, a ćwiczenia- to była wisienka na torcie. Krzychu, Stasiu -świetna robota panowie. Dziękujemy. Firma ZED.
Kattemarin Cratibis
Kattemarin Cratibis
04/07/2022
Pełen profesjonalizm i bardzo ciekawe, zróżnicowane zajęcia
Justyna Łogwiniuk
Justyna Łogwiniuk
04/07/2022
Super szkolenie, dużo przydatnej wiedzy!
Dawid Lorenz
Dawid Lorenz
13/04/2022
Współpracę z firmą Sela nawiązałem w roku 2020, krótko po ogłoszeniu pandemii covid. Człowiek obsługujący wcześniej tematy BHP/PPOŻ w mojej firmie uznał, że w związku z covid nie muszę robić w firmie nic szczególnego. Właściwie to olał temat. Poczułem, że coś tu nie gra i poprosiłem o wsparcie Selę. Błyskawicznie zorganizowany audyt BHP/PPOŻ/covid w siedzibie firmy wykazał, że nie tylko powinienem wdrożyć szereg zmian w związku z obostrzeniami covid, ale także w samej dokumentacji BHP/PPOŻ istniało kilka "niedociągnięć", że tak to delikatnie wyrażę. Podjąłem zatem decyzję o nawiązaniu stałej współpracy z Selą. Od tamtego czasu pełną dokumentację BHP/PPOŻ mam z pedantyczną wręcz precyzją poukładaną i regularnie uzupełnianą w dedykowanym segregatorze, szkolenia obowiązkowe i okresowe BHP ogarnięte na jeden mail/telefon, a o tym, że kończy mi się data przeglądu gaśnicy dowiedziałem się od specjalisty PPOŻ z Seli, który któregoś dnia zadzwonił do mnie z pytaniem kiedy może przyjechać i to załatwić. I tak powinno być w każdym banku! Krótko mówiąc - polecam. :)
Karolina Przytuła
Karolina Przytuła
11/04/2022
Bardzo dobra i profesjonalna obsługa!
Rozwijamy się dzięki współpracy z takimi Firmami jak...
Niezależnie od wielkości, czy branży - każda jest wyjątkowa. Na każdą mamy plan.
Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Sela BHP - logo kolor czarny napis
Sela Sp. z o.o.
Szybki kontakt
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Scroll to Top