Szkolenia BHP Zabrze

Szkolenia BHP w Zabrzu i okolicach

Jeśli prowadzisz zakład pracy na terenie Zabrza bądź w jego okolicach, zachęcamy do skorzystania z naszych profesjonalnych szkoleń BHP. Zagwarantujemy Twoim pracownikom najwyższy standard szkoleń wstępnych i okresowych, dbając równocześnie o budowę kultury bezpieczeństwa. W zakresie naszych usług mieszczą się również specjalistyczne szkolenia problemowe, których celem jest podnoszenie kompetencji zawodowych pracowników np. z zakresu pracy na wysokości, ergonomii czy obsługi maszyn (wózków widłowych itp.). Oferujemy nie tylko możliwość przeprowadzenia szkolenia w siedzibie naszej firmy lub w zakładzie pracy klienta, ale również samokształcenie kierowane przy pomocy autorskiej platformy znamBHP.pl.

Sela BHP - szkolenia wstępne BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Szkolenia podstawowe

Resuscytacja krążeniowo-oddechowa w module szkoleń BHP

Czy wiesz, że po zatrzymaniu krążenia kluczowe są „cztery złote minuty”? Po tym czasie w mózgu człowieka zachodzą nieodwracalne zmiany, który mogą stać się przyczyną trwałego inwalidztwa. Udzielenie pierwszej pomocy przedmedycznej jest więc konieczne, a zaniechanie tej czynności podlega karze. Mimo licznych kampanii edukacyjnych wiele osób nadal nie podejmuje działań z zakresu pierwszej pomocy z obawy przed potencjalnymi szkodami. W związku z powyższym celem kursów pomocy przedmedycznej jest nie tylko instruktaż przebiegu resuscytacji krążeniowo-oddechowej, ale przede wszystkim oswojenie strachu przed udzielaniem pierwszej pomocy.

Zajmujemy się organizacją profesjonalnych kursów pomocy przedmedycznej, które podnoszą świadomość pracowników w zakresie standardów udzielania pierwszej pomocy. Naszym celem jest przygotowanie do konfrontacji z sytuacją zagrożenia i nauka umiejętności niesienia skutecznej pomocy przed przyjazdem służb ratunkowych. Przeprowadzamy instruktaż postępowania w przypadku zawału serca, udaru mózgu, omdlenia, zakrztuszenia, uszkodzeń ciała podczas wypadku komunikacyjnego. Uczymy obsługi defibrylatorów. Podczas zajęć posiłkujemy się również technologią wirtualnej rzeczywistości, która pozwala na symulowanie okoliczności zagrożenia.

Z nami będziesz mieć pewność, że Twoi pracownicy są odpowiednio przygotowani do niesienia pierwszej pomocy!

Szkolenia specjalistyczne i nowe technologie

Szkolenie BHP e-learning odpowiedzią na różne potrzeby szkoleniowe

Samokształcenie kierowane przy wykorzystaniu platformy e-learningowej to coraz chętniej wybierana opcja szkoleń BHP. Podczas gdy pracownicy cenią ją przede wszystkim za elastyczność i możliwość nauki bez wychodzenia z domu, wśród pracodawców głównym powodem entuzjastycznego nastawienia jest racjonalizacja kosztów i scedowanie obowiązku organizacji szkolenia na firmę zewnętrzną, która zapewnia oprogramowanie e-learning.

Dostrzegając sukcesywnie rosnącą popularność tego modelu szkolenia, firma Sela opracowała autorską platformę e-learningową znamBHP.pl.

Do kogo adresowana jest ta oferta?

  • kadra inżynieryjno-techniczna,
  • pracownicy administracyjno-biurowi,
  • prawodawcy i kadra kierownicza.

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą szkolenia z wykorzystaniem nowych technologii, zachęcamy do kontaktu z naszą firmą w celu omówienia szczegółów. Zapraszamy również do zapoznania się z wersją demo platformy e-learningowej. Sprawdź, jakie możliwości w szkoleniu pracowników z zakresu BHP dają nam nowinki technologiczne.

Sela BHP - szkolenia BHP, e-learning
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Interesują Cię szkolenia BHP w innym mieście? Zapewniamy najwyższy standard usług szkoleniowych klientom w całej Polsce! Sprawdź mapkę i wybierz dogodną lokalizację.

| Skup się na rozwoju firmy, a jej bezpieczeństwo pozostaw w naszych rękach!

Sela BHP - mapa Polski
Doskonała
Na podstawie 27 opinii
Grzegorz Sadza
Grzegorz Sadza
09/01/2023
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Szukałem firmy, która faktycznie pomoże mi zrealizować zakładane cele, bo dotychczasowe doświadczenie ze służbą BHP było negatywne. Krótko, załatwiali papierki, ale nic dla pracowników się nie zmieniało. Wątpliwości jak zawsze. Początki współpracy z firmą Sela były optymistyczne. Nie zawsze rozumieli moje standardy, jednak otwartość na zrozumienie i faktyczne umiejętności operacyjne inspektorów Sela, pozwoliły nam na wdrożenie potrzebnych zmian, które rzeczywiście poprawiły warunki pracy i pozwoliły spełnić wymagania prawne. Współpraca z nową firmą to zawsze niewiadoma i obawy, ale i także szansa na lepsze. Jeśli obawiasz się, jak i ja przed, to wiedz, że z Selą możesz tylko wygrać!
Edyta Zajkowska
Edyta Zajkowska
17/07/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Szkolenie z pierwszej pomocy i ppoż- rewelacja. Teoria wyłożona bez przynudzania, a ćwiczenia- to była wisienka na torcie. Krzychu, Stasiu -świetna robota panowie. Dziękujemy. Firma ZED.
Kattemarin Cratibis
Kattemarin Cratibis
04/07/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Pełen profesjonalizm i bardzo ciekawe, zróżnicowane zajęcia
Justyna Łogwiniuk
Justyna Łogwiniuk
04/07/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Super szkolenie, dużo przydatnej wiedzy!
Dawid Lorenz
Dawid Lorenz
13/04/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Współpracę z firmą Sela nawiązałem w roku 2020, krótko po ogłoszeniu pandemii covid. Człowiek obsługujący wcześniej tematy BHP/PPOŻ w mojej firmie uznał, że w związku z covid nie muszę robić w firmie nic szczególnego. Właściwie to olał temat. Poczułem, że coś tu nie gra i poprosiłem o wsparcie Selę. Błyskawicznie zorganizowany audyt BHP/PPOŻ/covid w siedzibie firmy wykazał, że nie tylko powinienem wdrożyć szereg zmian w związku z obostrzeniami covid, ale także w samej dokumentacji BHP/PPOŻ istniało kilka "niedociągnięć", że tak to delikatnie wyrażę. Podjąłem zatem decyzję o nawiązaniu stałej współpracy z Selą. Od tamtego czasu pełną dokumentację BHP/PPOŻ mam z pedantyczną wręcz precyzją poukładaną i regularnie uzupełnianą w dedykowanym segregatorze, szkolenia obowiązkowe i okresowe BHP ogarnięte na jeden mail/telefon, a o tym, że kończy mi się data przeglądu gaśnicy dowiedziałem się od specjalisty PPOŻ z Seli, który któregoś dnia zadzwonił do mnie z pytaniem kiedy może przyjechać i to załatwić. I tak powinno być w każdym banku! Krótko mówiąc - polecam. :)
Karolina Przytuła
Karolina Przytuła
11/04/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Bardzo dobra i profesjonalna obsługa!
Rozwijamy się dzięki współpracy z takimi Firmami jak...
Niezależnie od wielkości, czy branży - każda jest wyjątkowa. Na każdą mamy plan.
Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Sela BHP - logo kolor czarny napis
Sela Sp. z o.o.
Szybki kontakt
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Scroll to Top