Szkolenia BHP Zabrze

Szkolenia BHP Zabrze

Zabrze to miasto, które jest w ciągłym rozwoju gospodarczym. Wzrost miejsc pracy wiąże się z coraz większym zapotrzebowaniem na profesjonalne szkolenia BHP Zabrze. W ramach naszej oferty znajdziesz zarówno szkolenia wstępne, jak i okresowe, które pozwolą na zachowanie pełni bezpieczeństwa w Twojej firmie. 

Sela BHP - szkolenia
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Sela BHP - szkolenia

Szkolenia BHP – Zabrze

Podejmując z nami współpracę musisz wiedzieć, że kluczem jest dla nas sprawienie, aby każdy pracownik uważnie słuchał o zasadach, które zadbają o jego zdrowie. Właśnie dlatego stawiamy na prowadzenie zajęć w niepospolity i niekonwencjonalny sposób, przekazując jednocześnie wszystkie potrzebne treści z zakresu BHP.

Nasza praca jest jednocześnie naszą pasją, przez co staramy się dopasować naszą ofertę do Twoich potrzeb. Posiadamy umiejętność prowadzenia szkoleń w różnych metodach i technikach, pożytkując się szeroką gamą narzędzi – oferujemy formę:

  • stacjonarną – czyli tradycyjne spotkania ze Specjalistą ds. BHP, które mogą odbywać się zarówno w siedzibie Twojej firmy, jak i w naszej placówce,
  • online – polega na realizacji tych samych założeń bez bezpośredniego kontaktu, jednak z pełną możliwością aktywnego uczestnictwa poprzez zadawanie pytań i wyrażanie opinii,
  • e-learning – to forma, która pozwala na przejście wszystkich wymaganych kroków w czasie dowolnym dla pracowników.

Pełny profesjonalizm i doświadczenie sprawi, że szkolenia BHP w Zabrzu mogą odbyć się sprawnie i bezproblemowo.

Wstępne szkolenia BHP – Zabrze

Rozpoczęcie pracy związane jest z potrzebą przejścia szkolenia wstępnego. Jest to niezbędny element, bez którego żaden pracownik nie może przystąpić do wykonywania działania na rzecz firmy. Właśnie dlatego oferujemy kompleksowe podejście, które pozwoli na sprawne przekazanie wszystkich najważniejszych zasad związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy.

Każde szkolenie wstępne BHP w Zabrzu składa się z dwóch części – jakich dokładnie?

  • Instruktażu Ogólnego – znajdą się tutaj wszystkie kluczowe informacje dotyczące ogólnych zasad BHP podczas pracy w danej placówce, które zmieniają się w zależności od branży. Wszystko dokładnie wytłumaczy jeden z naszych doświadczonych specjalistów.
  • Instruktażu Stanowiskowego – jest to część, która leży w obowiązku przełożonego, pomagając w zrozumieniu środków bezpieczeństwa na danej pozycji w firmie.

Wstępne szkolenia przeprowadzamy zarówno u klienta, jak i w naszej placówce, co pozwala na dobór w zakresie własnych potrzeb.

Sela BHP - szkolenia wstępne
Sela BHP - szkolenia okresowe

Okresowe szkolenia BHP – Zabrze

W naszej ofercie znajdziesz również okresowe szkolenia BHP Zabrze, dzięki którym każdy pracownik będzie mógł sobie przypomnieć o wszystkich najważniejszych zasadach bezpieczeństwa w miejscu pracy. Nasi profesjonaliści przeprowadzają szkolenia dla wszystkich rodzajów stanowisk.

Wielu pracowników kreuje nawyki, które nie zawsze są zdrowie w pracy. Właśnie dlatego okresowe szkolenia są tak ważne – pomagają zredukować możliwość powstania tychże nawyków, co skutkuje mniejszym prawdopodobieństwem wypadku. Przy szkoleniach wykorzystujemy wiele technik dydaktycznych, a w tym liczne prezentacje multimedialne, które pomagają przypomnieć sobie kluczowe zasady.

Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Przewiń do góry