BHP Zielona Góra

Usługi BHP w Zielonej Górze i okolicach

Na tle konkurencji wyróżnia nas szeroki wachlarz usług BHP. Oferujemy pracodawcom z Zielonej Góry i okolicznych miejscowości kompleksowe szkolenia pracowników. Zakres tych usług obejmuje nie tylko wstępne i okresowe szkolenia BHP, ale także bardziej zaawansowane moduły kursów branżowych. 

Zajmujemy się dokumentowaniem działalności firm, jak również audytem poziomu bezpieczeństwa. Świadczymy także usługi nadzoru nad przebiegiem inwestycji budowlanych. 

Usługi BHP - Audyty
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Usługi BHP - Dokumentacja

W prowadzeniu dokumentacji stawiamy na transparentność

Wspomagamy właścicieli zakładów pracy w przewidzianym literą prawa obowiązku prowadzenia dokumentacji BHP. Nasi doświadczeni specjaliści doradzą w zakresie polityki zarządzania bezpieczeństwem w środowisku pracy. Sporządzimy niezbędne instrukcje postępowania, a także zadbamy o aktualność badań i pomiarów czynników ryzyka. 

W naszej gestii mieści się również kontrola kompletności dokumentacji pracowniczej: terminów ważności szkoleń czy aktualności zaświadczeń lekarskich i uprawnień do wykonywania obowiązków zawodowych.

Nasze szkolenia to kompilacja teorii i praktyki!

Na przestrzeni wielu lat działalności mieliśmy przyjemność szkolić pracowników firm z całej Polski. Pozyskane w ten sposób doświadczenie pozwoliło nam opracować programy szkoleniowe, które gwarantują wysoką efektywność w budowaniu świadomości na temat zagrożeń w środowisku zatrudnienia. Wiemy, że teoretyczna wiedza jest fundamentem i zapewnia pracownikom elementarne informacje na temat pracy w zgodzie z BHP. 

Mamy jednak świadomość, że najlepsze rezultaty szkoleniowe można osiągnąć poprzez połączenie teorii z praktyką. W związku z powyższym w naszych szkoleniach nie brakuje atrakcyjnych ćwiczeń, pokazów i warsztatów. Służą one aktywizacji uczestników i wpływają na tempo przyswajania przez nich wiedzy.

Usługi BHP - Elearning
Usługi BHP - Szkolenia

Ocenimy sprawność systemu zarządzania bezpieczeństwem w firmie

Audyt BHP to niezwykle istotny obszar zarządzania systemem bezpieczeństwa w organizacji. Wielowymiarowa kontrola pozwala ocenić warunki pracy i zdiagnozować nieprawidłowości, które mogą generować zagrożenia lub obniżać ogólną efektywność działalności. Oferujemy naszym partnerom biznesowym rzetelny audyt stanu BHP i ochrony przeciwpożarowej. Podczas kontroli koncentrujemy się na ocenie prawidłowości prowadzonej dokumentacji, a także na analizie zgodności między zasadami BHP a faktycznym stanem środowiska pracy w danej organizacji. Audyt wieńczy szczegółowy raport i przedstawienie rekomendacji pokontrolnych.

Indywidualny nadzór skrojony na miarę potrzeb Twojej inwestycji

Zakres naszych usług obejmuje kompleksowy nadzór BHP, który adresujemy zarówno do właścicieli zakładów pracy, jak i osób odpowiedzialnych za prowadzenie inwestycji budowlanych. Jeśli występujesz w roli inwestora, generalnego wykonawcy lub podwykonawcy, zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy

W ramach współpracy zagwarantujemy Ci wsparcie indywidualnego koordynatora, który będzie czuwał nad wszystkimi aspektami związanymi z BHP oraz ochroną przeciwpożarową w miejscu realizacji inwestycji. 

Usługi BHP - Nadzór
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Potrzebujesz kompleksowych usług BHP w innym mieście? Oferujemy eksperckie wsparcie partnerom biznesowym w całej Polsce! Sprawdź mapkę i wybierz dogodną lokalizację.

| Skup się na rozwoju firmy, a jej bezpieczeństwo pozostaw w naszych rękach!

Sela BHP - mapa Polski
Doskonała
Na podstawie 27 opinii
Grzegorz Sadza
Grzegorz Sadza
09/01/2023
Szukałem firmy, która faktycznie pomoże mi zrealizować zakładane cele, bo dotychczasowe doświadczenie ze służbą BHP było negatywne. Krótko, załatwiali papierki, ale nic dla pracowników się nie zmieniało. Wątpliwości jak zawsze. Początki współpracy z firmą Sela były optymistyczne. Nie zawsze rozumieli moje standardy, jednak otwartość na zrozumienie i faktyczne umiejętności operacyjne inspektorów Sela, pozwoliły nam na wdrożenie potrzebnych zmian, które rzeczywiście poprawiły warunki pracy i pozwoliły spełnić wymagania prawne. Współpraca z nową firmą to zawsze niewiadoma i obawy, ale i także szansa na lepsze. Jeśli obawiasz się, jak i ja przed, to wiedz, że z Selą możesz tylko wygrać!
Edyta Zajkowska
Edyta Zajkowska
17/07/2022
Szkolenie z pierwszej pomocy i ppoż- rewelacja. Teoria wyłożona bez przynudzania, a ćwiczenia- to była wisienka na torcie. Krzychu, Stasiu -świetna robota panowie. Dziękujemy. Firma ZED.
Kattemarin Cratibis
Kattemarin Cratibis
04/07/2022
Pełen profesjonalizm i bardzo ciekawe, zróżnicowane zajęcia
Justyna Łogwiniuk
Justyna Łogwiniuk
04/07/2022
Super szkolenie, dużo przydatnej wiedzy!
Dawid Lorenz
Dawid Lorenz
13/04/2022
Współpracę z firmą Sela nawiązałem w roku 2020, krótko po ogłoszeniu pandemii covid. Człowiek obsługujący wcześniej tematy BHP/PPOŻ w mojej firmie uznał, że w związku z covid nie muszę robić w firmie nic szczególnego. Właściwie to olał temat. Poczułem, że coś tu nie gra i poprosiłem o wsparcie Selę. Błyskawicznie zorganizowany audyt BHP/PPOŻ/covid w siedzibie firmy wykazał, że nie tylko powinienem wdrożyć szereg zmian w związku z obostrzeniami covid, ale także w samej dokumentacji BHP/PPOŻ istniało kilka "niedociągnięć", że tak to delikatnie wyrażę. Podjąłem zatem decyzję o nawiązaniu stałej współpracy z Selą. Od tamtego czasu pełną dokumentację BHP/PPOŻ mam z pedantyczną wręcz precyzją poukładaną i regularnie uzupełnianą w dedykowanym segregatorze, szkolenia obowiązkowe i okresowe BHP ogarnięte na jeden mail/telefon, a o tym, że kończy mi się data przeglądu gaśnicy dowiedziałem się od specjalisty PPOŻ z Seli, który któregoś dnia zadzwonił do mnie z pytaniem kiedy może przyjechać i to załatwić. I tak powinno być w każdym banku! Krótko mówiąc - polecam. :)
Karolina Przytuła
Karolina Przytuła
11/04/2022
Bardzo dobra i profesjonalna obsługa!
Czuwamy nad bezpieczeństwem firm z różnych branż. Zaufali nam:
Bezpieczeństwo w środowisku pracy to nasz priorytet! Zapewnimy je również Twojej firmie!
Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Sela BHP - logo kolor czarny napis
Sela Sp. z o.o.
Szybki kontakt
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Scroll to Top