Nadzór BHP Zielona Góra

Nadzór BHP w Zielonej Górze i okolicach

Zajmujemy się specjalistycznymi nadzorami BHP nad przebiegiem inwestycji budowlanych. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług inwestorów, generalnych wykonawców i firmy podwykonawcze realizujące inwestycje na terenie Zielonej Góry lub w okolicznych miejscowościach. Możemy się poszczycić bogatym doświadczeniem w zabezpieczaniu inwestycji o newralgicznym znaczeniu dla infrastruktury. Nasi specjaliści czuwali nad bezpieczeństwem budowy linii elektroenergetycznej, hali paliw alternatywnych, farmy wiatrowej. Nadzorowaliśmy także proces rozbudowy elektrociepłowni, stacji paliw płynnych, zakładów produkcyjnych i budynków o przeznaczeniu magazynowo-biurowym. Bez względu na rodzaj inwestycji w każdym przypadku stosujemy się do rekomendacji Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie, dbając o zachowanie właściwych warunków pracy.

Nadzór BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Nadzór BHP

Nadzór BHP nad pracą z materiałami wybuchowymi

Praca z materiałami wybuchowymi jest niewątpliwie jednym z największych zagrożeń dla zdrowia i życia wszystkich pracowników. Warto zaznaczyć, że w budownictwie ten rodzaj niebezpiecznych materiałów stosuje się najczęściej przy pracach rozbiórkowych, które mają na celu oczyszczenie terenu inwestycji budowlanej. W ramach nadzoru BHP należy czuwać nad zgodnością podejmowanych działań z zawartością dokumentacji strzałowej, która uwzględnia dane techniczne obiektu, obliczenia wytrzymałościowe, warunki prowadzenia robót i utrzymania bezpieczeństwa podczas ich przebiegu. Roboty strzałowe należy wykonywać również w oparciu o plan BIOZ oraz IBWR. Konieczne jest również uprzednie przeszkolenie wszystkich pracowników w zakresie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy. Osoba sprawująca nadzór BHP powinna czuwać nie tylko nad przebiegiem robót strzałowych, ale także nad składowaniem i transportem materiałów.

Zapewnimy bezpieczeństwo na każdym etapie prowadzenia robót budowlanych! Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły naszej oferty!

Na czym polega kontrola bezpieczeństwa w ramach nadzoru BHP?

W ramach nadzoru BHP kontroli podlegają wszystkie obszary zarządzania systemem bezpieczeństwa na terenie budowy. Kluczowe znaczenie mają zwłaszcza warunki pracy. W tym celu specjalista ds. BHP koncentruje się na zagospodarowaniu terenu robót oraz zgodności jego organizacji z obowiązującymi przepisami prawa i rekomendacjami BHP. W polu jego uwagi znajduje się oznakowanie terenu, wydzielenie stref niebezpiecznych, zabezpieczenie przed dostępem osób nieupoważnionych. Nadzór BHP obejmuje szczegółową kontrolę: stanowisk pracy, stosowania środków ochrony zbiorowej i indywidualnej oraz stanu technicznego użytkowanego sprzętu budowlanego. Specjalista dokonuje także regularnej weryfikacji dokumentacji: szkoleń BHP, zaświadczeń lekarskich o zdolności do pracy, uprawnień do obsługi sprzętu. W zakresie czynności nadzorczych mieści się także regularna kontrola warunków pracy oraz poziomu przestrzegania zasad BHP i ochrony ppoż. przez pracowników.

Zadbaj o kompleksowe bezpieczeństwo na placu budowy i zdecyduj się na profesjonalne usługi w ramach BHP!

Nadzór BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Działamy w całej Polsce - sprawdź szczegóły

Interesuje Cię wsparcie eksperta od BHP przy inwestycji budowlanej w innym mieście? Prowadzimy specjalistyczne nadzory BHP na terytorium całej Polski! Sprawdź mapkę i wybierz dogodną lokalizację!

| Zapewnij bezpieczeństwo inwestycji w myśl zasady „zero tolerancji dla wypadków na budowie”!

Sela BHP - mapa Polski
Doskonała
Na podstawie 27 opinii
Grzegorz Sadza
Grzegorz Sadza
09/01/2023
Szukałem firmy, która faktycznie pomoże mi zrealizować zakładane cele, bo dotychczasowe doświadczenie ze służbą BHP było negatywne. Krótko, załatwiali papierki, ale nic dla pracowników się nie zmieniało. Wątpliwości jak zawsze. Początki współpracy z firmą Sela były optymistyczne. Nie zawsze rozumieli moje standardy, jednak otwartość na zrozumienie i faktyczne umiejętności operacyjne inspektorów Sela, pozwoliły nam na wdrożenie potrzebnych zmian, które rzeczywiście poprawiły warunki pracy i pozwoliły spełnić wymagania prawne. Współpraca z nową firmą to zawsze niewiadoma i obawy, ale i także szansa na lepsze. Jeśli obawiasz się, jak i ja przed, to wiedz, że z Selą możesz tylko wygrać!
Edyta Zajkowska
Edyta Zajkowska
17/07/2022
Szkolenie z pierwszej pomocy i ppoż- rewelacja. Teoria wyłożona bez przynudzania, a ćwiczenia- to była wisienka na torcie. Krzychu, Stasiu -świetna robota panowie. Dziękujemy. Firma ZED.
Kattemarin Cratibis
Kattemarin Cratibis
04/07/2022
Pełen profesjonalizm i bardzo ciekawe, zróżnicowane zajęcia
Justyna Łogwiniuk
Justyna Łogwiniuk
04/07/2022
Super szkolenie, dużo przydatnej wiedzy!
Dawid Lorenz
Dawid Lorenz
13/04/2022
Współpracę z firmą Sela nawiązałem w roku 2020, krótko po ogłoszeniu pandemii covid. Człowiek obsługujący wcześniej tematy BHP/PPOŻ w mojej firmie uznał, że w związku z covid nie muszę robić w firmie nic szczególnego. Właściwie to olał temat. Poczułem, że coś tu nie gra i poprosiłem o wsparcie Selę. Błyskawicznie zorganizowany audyt BHP/PPOŻ/covid w siedzibie firmy wykazał, że nie tylko powinienem wdrożyć szereg zmian w związku z obostrzeniami covid, ale także w samej dokumentacji BHP/PPOŻ istniało kilka "niedociągnięć", że tak to delikatnie wyrażę. Podjąłem zatem decyzję o nawiązaniu stałej współpracy z Selą. Od tamtego czasu pełną dokumentację BHP/PPOŻ mam z pedantyczną wręcz precyzją poukładaną i regularnie uzupełnianą w dedykowanym segregatorze, szkolenia obowiązkowe i okresowe BHP ogarnięte na jeden mail/telefon, a o tym, że kończy mi się data przeglądu gaśnicy dowiedziałem się od specjalisty PPOŻ z Seli, który któregoś dnia zadzwonił do mnie z pytaniem kiedy może przyjechać i to załatwić. I tak powinno być w każdym banku! Krótko mówiąc - polecam. :)
Karolina Przytuła
Karolina Przytuła
11/04/2022
Bardzo dobra i profesjonalna obsługa!
Z naszego doświadczenia skorzystało już wiele przedsiębiorstw:
Buduj kulturę bezpieczeństwa w swojej firmie pod czujnym okiem naszych ekspertów!
Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Sela BHP - logo kolor czarny napis
Sela Sp. z o.o.
Szybki kontakt
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Scroll to Top