Obsługa BHP Zielona Góra

Obsługa BHP Zielona Góra

Nasza specjalizacja to bezpieczeństwo pracowników, ochrona przeciwpożarowa, doradztwo oraz wsparcie firm w tworzeniu i realizacji wysokiego standardu kultury bezpieczeństwa – czyli kompleksowa obsługa BHP Zielona Góra. Prowadzimy szkolenia BHP, kursy pierwszej pomocy oraz szkolenia przeciwpożarowe. Naszą firmę cechuje wysoka koncentracja na praktycznym podejściu do zagadnień ochrony przeciwpożarowej.

Posiadamy własną internetową platformę szkoleniową BHP, a naszym priorytetem jest bezpieczeństwo Twoje i Twoich pracowników. Realizujemy zadania z zakresu BHP w oparciu o outsourcing. Daje to pracodawcy spokój ducha, a jednocześnie sprawia, że jego firma dobrze sobie radzi. Jesteśmy do Twoich usług również na terenie Zielonej Góry

Sela BHP - ochrona dróg oddechowych
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Sela BHP - outsourcing ppoż.

Czym jest outsourcing?

Za tym słowem kryje się stałe wsparcie naszych zewnętrznych specjalistów z branży BHP.

Zajmujemy się wszystkimi kwestiami związanymi z bezpieczeństwem i staramy się, aby Twoja firma była bezpiecznym miejscem pracy. Po pierwsze, dokładnie badamy Twoje potrzeby, przeprowadzamy audyt obecnego systemu bezpieczeństwa w Twojej organizacji, rozmawiamy z kluczowymi osobami i wspólnie określamy cele i obowiązki. Określamy również zakres, rodzaj i częstotliwość wizyt. Sporządzamy rekomendacje i wdrażamy dla Twojej firmy wspólny plan stworzenia lub dopracowania systemu bezpieczeństwa. Współpracując z firmą klienta stajemy się częścią zespołu. Współpracujemy z pracodawcami, kierownictwem i pracownikami, aby zająć się zmianami w obszarach BHP. Spełniamy wszelkie wymogi prawne, dokumentacyjne i organizacyjne.

Dokumentacja BHP jest priorytetowa!

Dobrze utrzymywane dokumenty BHP regulują świadczenia firmy w zakresie bezpieczeństwa. Pozwala to uniknąć niepotrzebnych konsekwencji związanych z kontrolą Państwowej Inspekcji Pracy, Państwowej Straży Pożarnej czy też Sanepidu. Prowadzenie i wdrażanie odpowiedniej dokumentacji może również pomóc w zmniejszeniu ryzyka wypadków przy pracy i podniesieniu świadomości pracowników w zakresie bezpiecznych praktyk pracy.

Sela BHP - dokumentacja BHP
Sela BHP - nadzory BHP

Kompleksowy monitoring BHP

W przypadku inwestycji budowlanych prowadzimy kompleksowy monitoring – obsługę BHP na terenie Zielonej Góry. Reprezentujemy wszystkie grupy osób zaangażowanych w proces budowlany, nie tylko inwestorów i generalnych wykonawców, ale także podwykonawców. Zadbaliśmy o konstrukcje liniowe i kubaturowe oraz zademonstrowaliśmy prace techniczne w pracy zakładu produkcyjnego.

Oferujemy zarówno bezpośredni monitoring 24/7, jak i monitoring wybranych prac, w tym: szczególnie niebezpiecznych prac. Nasz pakiet usług obejmuje również zapewnienie koordynatora BHP na placu budowy oraz regularne audyty tylko na żądanie.

Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Stan bezpieczeństwa BHP

Specjalizujemy się w przeprowadzaniu profesjonalnych audytów BHP i PPOŻ. Na stanowiskach pracy w różnych dziedzinach, takich jak produkcja, żywność, drewno, usługi, zarządzanie i przemysł. Tworzymy jeden z najsilniejszych zespołów audytorskich w Polsce i jesteśmy wysoko cenieni przez wielu bardzo wymagających partnerów biznesowych.

Naszym celem jest przegląd aktualnego stanu bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej, identyfikacja potencjalnych usprawnień (wąskich gardeł) oraz tworzenie rekomendacji i pakietów rekomendacji, aby zakład stał się bezpieczniejszym miejscem pracy. Z punktu widzenia bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej jesteśmy w stanie obiektywnie uchwycić aktualny stan firmy. A Twoja firma spełnia wszystkie normy prawne i standardy, aby zapewnić bezpieczeństwo Twoim pracownikom i środowisku.

Sela BHP - audyty BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Działamy w całej Polsce - sprawdź szczegóły

Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Sela BHP - logo kolor czarny napis
Sela Sp. z o.o.
Szybki kontakt
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Scroll to Top