Audyt BHP Zielona Góra

Audyty BHP w Zielonej Górze i okolicach

Oferujemy przedsiębiorcom z Zielonej Góry lub okolicznych miejscowości profesjonalne audyty BHP. Grono naszych ekspertów tworzą zarówno certyfikowani przedstawiciele służby BHP, jak i inspektorzy pożarnictwa oraz specjaliści z prawa pracy czy ergonomii pracy. Kilkunastoletnie doświadczenie we współpracy biznesowej z firmami z różnych branż pozwala nam trafnie identyfikować problemy w zarządzaniu systemem bezpieczeństwa. W ramach usług audytowych wykonujemy wnikliwą ocenę poprawności prowadzenia dokumentacji firmowej i zarządzania ryzykiem zawodowym na poszczególnych stanowiskach pracy, jak również koncentrujemy się na ocenie stanu technicznego obiektu i sprawności parku maszynowego. Przedmiotem naszego zainteresowania są także procedury z zakresu ochrony przeciwpożarowej lub udzielania pomocy przedmedycznej. Zapewniamy naszym partnerom biznesowym rzetelne audyty pokontrolne i udzielamy eksperckiego wsparcia podczas wdrażania proponowanych rozwiązań.

Audyty BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Audyty BHP

Czym jest audyt BHP?

Audyt BHP jest formą kontroli, która służy ocenie wdrożonych w danej organizacji rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Pozwala na wnikliwą analizę warunków pracy oraz techniczno-organizacyjnego funkcjonowania firmy z uwzględnieniem stanu obiektu, sprawności parku maszynowego, systemu ochrony przeciwpożarowej. Audyt obejmuje ponadto ocenę aktualności i transparentności dokumentacji, metodologii pomiarów ryzyka zawodowego i gospodarowania środkami ochrony indywidualnej. Tak szczegółowa analiza umożliwia identyfikację wąskich gardeł w systemie zarządzania bezpieczeństwem i pozwala zarekomendować sposoby ich niwelacji. Jest rozwiązaniem niezwykle korzystnym z perspektywy interesów właściciela organizacji. Redukuje ryzyko wypadków przy pracy, zapewnia ciągłość działalności, optymalizuje procesy produkcyjne i technologiczne, a także zwiększa efektywność działań i przyczynia się do poprawy wyników finansowych.

Sela to gwarancja rzetelnych usług audytu BHP w Twojej firmie! Skontaktuj się z nami i skorzystaj z oferty dopasowanej do potrzeb swojego przedsiębiorstwa!

Profesjonalny audyt BHP jako przygotowanie do kontroli instytucji zewnętrznych

Wielu przedsiębiorców zleca przeprowadzenie audytu BHP w ramach przygotowania do kontroli instytucji zewnętrznych, takich jak Państwowa Inspekcja Pracy czy Sanepid. Taka forma kontroli pozwala na obiektywną ocenę warunków pracy panujących w organizacji i służy weryfikacji zgodności pomiędzy rzeczywistym stanem bezpieczeństwa a obowiązującymi normami i przepisami BHP. Rzetelny audyt BHP przynosi przedsiębiorcy wiedzę na temat wąskich gardeł, a także wskazuje najbardziej newralgiczne obszary wymagające wdrożenia działań naprawczych i prewencyjnych. Praktyczna realizacja rekomendacji poaudytowych przygotowuje organizację na kontrole zewnętrznych instytucji i zapobiega dotkliwym karom z tytułu ewentualnych nieprawidłowości.

Udzielimy wsparcia w ocenie stanu bezpieczeństwa w Twojej firmie i dostosujemy go do wymogów instytucji zewnętrznych!

Audyty BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Działamy w całej Polsce - sprawdź szczegóły

Interesują Cię usługi audytowe w innym mieście? Wykonujemy rzetelne audyty BHP w ramach współpracy z partnerami biznesowymi z całej Polski! Sprawdź mapkę i wybierz dogodną lokalizację!

| Skup się na rozwoju firmy, a jej bezpieczeństwo pozostaw w naszych rękach!

Sela BHP - mapa Polski
Doskonała
Na podstawie 27 opinii
Grzegorz Sadza
Grzegorz Sadza
09/01/2023
Szukałem firmy, która faktycznie pomoże mi zrealizować zakładane cele, bo dotychczasowe doświadczenie ze służbą BHP było negatywne. Krótko, załatwiali papierki, ale nic dla pracowników się nie zmieniało. Wątpliwości jak zawsze. Początki współpracy z firmą Sela były optymistyczne. Nie zawsze rozumieli moje standardy, jednak otwartość na zrozumienie i faktyczne umiejętności operacyjne inspektorów Sela, pozwoliły nam na wdrożenie potrzebnych zmian, które rzeczywiście poprawiły warunki pracy i pozwoliły spełnić wymagania prawne. Współpraca z nową firmą to zawsze niewiadoma i obawy, ale i także szansa na lepsze. Jeśli obawiasz się, jak i ja przed, to wiedz, że z Selą możesz tylko wygrać!
Edyta Zajkowska
Edyta Zajkowska
17/07/2022
Szkolenie z pierwszej pomocy i ppoż- rewelacja. Teoria wyłożona bez przynudzania, a ćwiczenia- to była wisienka na torcie. Krzychu, Stasiu -świetna robota panowie. Dziękujemy. Firma ZED.
Kattemarin Cratibis
Kattemarin Cratibis
04/07/2022
Pełen profesjonalizm i bardzo ciekawe, zróżnicowane zajęcia
Justyna Łogwiniuk
Justyna Łogwiniuk
04/07/2022
Super szkolenie, dużo przydatnej wiedzy!
Dawid Lorenz
Dawid Lorenz
13/04/2022
Współpracę z firmą Sela nawiązałem w roku 2020, krótko po ogłoszeniu pandemii covid. Człowiek obsługujący wcześniej tematy BHP/PPOŻ w mojej firmie uznał, że w związku z covid nie muszę robić w firmie nic szczególnego. Właściwie to olał temat. Poczułem, że coś tu nie gra i poprosiłem o wsparcie Selę. Błyskawicznie zorganizowany audyt BHP/PPOŻ/covid w siedzibie firmy wykazał, że nie tylko powinienem wdrożyć szereg zmian w związku z obostrzeniami covid, ale także w samej dokumentacji BHP/PPOŻ istniało kilka "niedociągnięć", że tak to delikatnie wyrażę. Podjąłem zatem decyzję o nawiązaniu stałej współpracy z Selą. Od tamtego czasu pełną dokumentację BHP/PPOŻ mam z pedantyczną wręcz precyzją poukładaną i regularnie uzupełnianą w dedykowanym segregatorze, szkolenia obowiązkowe i okresowe BHP ogarnięte na jeden mail/telefon, a o tym, że kończy mi się data przeglądu gaśnicy dowiedziałem się od specjalisty PPOŻ z Seli, który któregoś dnia zadzwonił do mnie z pytaniem kiedy może przyjechać i to załatwić. I tak powinno być w każdym banku! Krótko mówiąc - polecam. :)
Karolina Przytuła
Karolina Przytuła
11/04/2022
Bardzo dobra i profesjonalna obsługa!
Z naszego doświadczenia skorzystało już wiele przedsiębiorstw:
Buduj kulturę bezpieczeństwa w swojej firmie pod czujnym okiem naszych ekspertów!
Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Sela BHP - logo kolor czarny napis
Sela Sp. z o.o.
Szybki kontakt
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Scroll to Top