BHP Zabrze

Usługi BHP w Zabrzu i okolicach

Celem naszej działalności jest świadczenie kompleksowych usług BHP dla zakładów pracy z Zabrza lub okolic. Zapewniamy najwyższy standard usług szkoleniowych, organizując wstępne i okresowe szkolenia BHP, jak również moduły specjalistycznych kursów zawodowych, które są zaadresowane do pracowników z różnych branż. 

Oferujemy naszym partnerom biznesowym kompleksowe doradztwo i pomoc w ramach audytu, prowadzenia dokumentacji lub nadzoru na terenach robót budowlanych. 

Usługi BHP - Nadzór
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Usługi BHP - Dokumentacja

Poprowadzimy firmową dokumentację – kompleksowo!

Mamy wieloletnie doświadczenie w pełnej obsłudze zakładów pracy i dokumentowaniu stanu bezpieczeństwa i ochrony przeciwpożarowej. Jeśli jako pracodawca odczuwasz ciężar obowiązku systematycznego raportowania swoich działań, skontaktuj się z naszą firmą! 

Zapewnimy Ci indywidualne wsparcie przedstawiciela służby BHP, który z należytą starannością zadba o kompletność wszystkich informacji, ich regularne uzupełnianie oraz digitalizację. Warto pamiętać, że archiwizacja dokumentów BHP jest obowiązkowa, a wszelkie zaniedbania w tym zakresie mogą być obarczone karami w postępowaniu kontrolnym.

Zapewnimy Twoim pracownikom aktualną wiedzę z BHP!

Filarem naszych usług szkoleniowych są wstępne i okresowe szkolenia BHP. W ramach pierwszych przygotowujemy nowo zatrudnionych pracowników do wypełniania obowiązków zawodowych, wskazując na zagrożenia i czynniki ryzyka na poszczególnych stanowiskach pracy. Szkolenia okresowe pozwalają zaś na aktualizację wiedzy zdobytej na pierwszym etapie. 

W każdym przypadku dbamy o aktualność informacji, przekazując uczestnikom wiedzę o obowiązujących regulacjach prawnych i planowanych zmianach w standardach postępowania. Teorię wzbogacamy nierzadko o case study – praktyczną wiedzę popartą naszym doświadczeniem.

Usługi BHP - Szkolenia
Usługi BHP - Audyty

Skontrolujemy warunki pracy w Twojej firmie!

Naszą specjalnością są profesjonalne audyty wykonywane na zlecenie właścicieli firm. Jeśli jesteś pracodawcą i chcesz ocenić poziom bezpieczeństwa w zakładzie pracy, zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą. Zapewnimy Ci rzetelny monitoring poziomu BHP i stanu ochrony przeciwpożarowej. Przeprowadzimy kontrolę organizacji w wymiarze personalnym i techniczno-organizacyjnym, co pozwoli nam zdiagnozować najważniejsze zagrożenia dla systemu zarządzania bezpieczeństwem w firmie. W raporcie pokontrolnym otrzymasz szczegółowy wykaz nieprawidłowości wraz z propozycją działań usprawniających. Ich wdrożenie nie tylko pozwoli podnieść poziom bezpieczeństwa w środowisku pracy, ale także zapewni wzrost efektywności działań. 

Obecność koordynatora BHP na budowie obniży ryzyko wypadków!

Jednym z wielu priorytetów naszej działalności jest zmniejszenie wypadkowości w zakładach pracy. W związku z powyższym szczególną uwagę koncentrujemy na branży budowlanej. Świadcząc usługi nadzoru na budowach, dążymy do gwarantowania najwyższego poziomu bezpieczeństwa wszystkim osobom zaangażowanym w przebieg inwestycji

Systematycznie kontrolujemy przestrzeganie zasad BHP i stan ochrony przeciwpożarowej.

Usługi BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Potrzebujesz kompleksowych usług BHP w innym mieście? Oferujemy eksperckie wsparcie partnerom biznesowym w całej Polsce! Sprawdź mapkę i wybierz dogodną lokalizację.

| Skup się na rozwoju firmy, a jej bezpieczeństwo pozostaw w naszych rękach!

Sela BHP - mapa Polski
Doskonała
Na podstawie 27 opinii
Grzegorz Sadza
Grzegorz Sadza
09/01/2023
Szukałem firmy, która faktycznie pomoże mi zrealizować zakładane cele, bo dotychczasowe doświadczenie ze służbą BHP było negatywne. Krótko, załatwiali papierki, ale nic dla pracowników się nie zmieniało. Wątpliwości jak zawsze. Początki współpracy z firmą Sela były optymistyczne. Nie zawsze rozumieli moje standardy, jednak otwartość na zrozumienie i faktyczne umiejętności operacyjne inspektorów Sela, pozwoliły nam na wdrożenie potrzebnych zmian, które rzeczywiście poprawiły warunki pracy i pozwoliły spełnić wymagania prawne. Współpraca z nową firmą to zawsze niewiadoma i obawy, ale i także szansa na lepsze. Jeśli obawiasz się, jak i ja przed, to wiedz, że z Selą możesz tylko wygrać!
Edyta Zajkowska
Edyta Zajkowska
17/07/2022
Szkolenie z pierwszej pomocy i ppoż- rewelacja. Teoria wyłożona bez przynudzania, a ćwiczenia- to była wisienka na torcie. Krzychu, Stasiu -świetna robota panowie. Dziękujemy. Firma ZED.
Kattemarin Cratibis
Kattemarin Cratibis
04/07/2022
Pełen profesjonalizm i bardzo ciekawe, zróżnicowane zajęcia
Justyna Łogwiniuk
Justyna Łogwiniuk
04/07/2022
Super szkolenie, dużo przydatnej wiedzy!
Dawid Lorenz
Dawid Lorenz
13/04/2022
Współpracę z firmą Sela nawiązałem w roku 2020, krótko po ogłoszeniu pandemii covid. Człowiek obsługujący wcześniej tematy BHP/PPOŻ w mojej firmie uznał, że w związku z covid nie muszę robić w firmie nic szczególnego. Właściwie to olał temat. Poczułem, że coś tu nie gra i poprosiłem o wsparcie Selę. Błyskawicznie zorganizowany audyt BHP/PPOŻ/covid w siedzibie firmy wykazał, że nie tylko powinienem wdrożyć szereg zmian w związku z obostrzeniami covid, ale także w samej dokumentacji BHP/PPOŻ istniało kilka "niedociągnięć", że tak to delikatnie wyrażę. Podjąłem zatem decyzję o nawiązaniu stałej współpracy z Selą. Od tamtego czasu pełną dokumentację BHP/PPOŻ mam z pedantyczną wręcz precyzją poukładaną i regularnie uzupełnianą w dedykowanym segregatorze, szkolenia obowiązkowe i okresowe BHP ogarnięte na jeden mail/telefon, a o tym, że kończy mi się data przeglądu gaśnicy dowiedziałem się od specjalisty PPOŻ z Seli, który któregoś dnia zadzwonił do mnie z pytaniem kiedy może przyjechać i to załatwić. I tak powinno być w każdym banku! Krótko mówiąc - polecam. :)
Karolina Przytuła
Karolina Przytuła
11/04/2022
Bardzo dobra i profesjonalna obsługa!
Czuwamy nad bezpieczeństwem firm z różnych branż. Zaufali nam:
Bezpieczeństwo w środowisku pracy to nasz priorytet! Zapewnimy je również Twojej firmie!
Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Sela BHP - logo kolor czarny napis
Sela Sp. z o.o.
Szybki kontakt
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Scroll to Top