Audyt BHP Zabrze

Audyt BHP Zabrze

Oferujemy profesjonalny audyt BHP, który opiera się na wiedzy i doświadczeniu specjalistów. Przepisy prawne jasno wskazują, że pracodawca ma za zadanie zapewnić w miejscu pracy bezpieczeństwo wszystkim pracownikom. Nieprawidłowości powinny być jak najszybciej usunięte. W tym celu sprawdza się audyt BHP, który ma wiele zalet. Dlaczego warto z niego skorzystać? Czym jest audyt BHP? Co trzeba wiedzieć?

Sela BHP - audyty BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Sela BHP - audyty BHP

Audyt BHP - pojęcie

Audyt BHP Zabrze dotyczy sprawdzenia wszelkich działań, które odnoszą się do bezpieczeństwa i higieny pracy. Celem kontroli jest znalezienie nieprawidłowości i ich usunięcie. W tym wypadku nie ma znaczenia to, czy deficyty w zakresie BHP są związane z brakiem staranności pracowników, czy też wywołane celowo.

Gwarantujemy fachową pomoc na najwyższym poziomie. Audyt pozwala firmom sprawdzić skuteczność wprowadzonych rozwiązań i w razie potrzeby je zmodyfikować. Zespół audytorów doskonale zna się na swojej pracy. Klienci mogą liczyć na zachowanie obiektywnych działań i bezstronności.

Jak przebiega audyt BHP?

Nasze usługi przebiegają na różnorodne sposoby. Wiele zależy od rodzaju prowadzonej działalności i potrzeb przedsiębiorcy. Najczęściej działania są realizowane na podstawie spotkań pracowników naszej firmy z pracodawcą i pracownikami. Nie bez znaczenia jest kontrola dokumentacji z firmie, stosowanie zasad dotyczących odzieży i obuwia ochronnego, jak też zapoznanie się z organizacją miejsc pracy. Audytor ocenia stan urządzeń, instalacji i pomieszczeń.

Nasi eksperci sugerują wszelkie zmiany, które mogą doprowadzić do zniwelowania ryzyka wystąpienia wypadków w miejscu pracy, zachorowań pracowników i innych przykrych zdarzeń. Ponadto, dzięki czemu firma często może uniknąć kar, jakie nakładane są przez Państwową Inspekcję Pracy.

Na końcu naszej pracy, sporządzamy raport z różnorodnymi zaleceniami i możliwymi rozwiązaniami. Audyt BHP Zabrze sprawia, że pracodawca bardzo dobrze wie, jak wprowadzić zmiany w swojej organizacji. W efekcie można cieszyć się bezpieczeństwem i efektywną pracą. Sprawozdanie sporządzamy sprawnie i kompleksowo.

Sela BHP - audyty BHP
Sela BHP - audyty BHP

Najważniejsze zalety

Audyt BHP przeprowadzany przez naszą firmę warto wdrożyć wtedy, gdy występują wątpliwości co do przestrzegania w przedsiębiorstwie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy. Zweryfikowanie ważnych procesów jest też potrzebne wtedy, gdy firma chce skorzystać z outsourcingu w zakresie BHP. Dzięki temu pracownicy firmy zewnętrznej wiedzą, jaki jest stan firmy.

Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Korzyści z audytu BHP

Kontrole zlecane przez PIP są realizowane w administracyjnym trybie. Muszą być poprzedzone zawiadomieniem wyznaczającym co najmniej 7-dniowy termin. W tej sytuacji warto skorzystać z naszego audytu BHP. Pracodawca zyskuje pewność, że czynności przebiegną sprawnie i szybko, a podczas kontroli nie zostaną wykryte żadne nieprawidłowości.

Pamiętajmy o tym, że regularna kontrola jest też inwestycją w bezpieczeństwo pracowników. Bardzo łatwo jest przeoczyć wiele zasad, zwłaszcza w produkcyjnych zakładach, gdzie stosunkowo często dochodzi do licznych incydentów.

Sela BHP - audyty BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Działamy w całej Polsce - sprawdź szczegóły

Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Przewiń do góry