Obsługa BHP Zabrze

Obsługa BHP w Zabrzu i okolicach

W polu naszej działalności mieści się kompleksowa obsługa BHP. Wspieramy naszą wiedzą i doświadczeniem przedsiębiorstwa z różnych branż funkcjonujące na terenie całego kraju, również w Zabrzu i okolicach. Zakres usług jest dostosowany do bieżących potrzeb i oczekiwań partnerów biznesowych, specyfiki ich działalności oraz wielkości organizacji. Małym i średnim firmom proponujemy zwłaszcza zewnętrzną obsługę BHP, która pozwala na elastyczne planowanie współpracy i nie wiąże się z koniecznością ponoszenia kosztów na utworzenie stanowiska pracy dla własnego specjalisty ds. BHP. Eksperci z Seli służą również doraźnym wsparciem mikroprzedsiębiorcom, a w przypadku większych firm wspomagają wewnątrzzakładową służbę BHP. Koordynujemy jej działania, weryfikujemy skuteczność zarządzania systemem bezpieczeństwa oraz rekomendujemy rozwiązania ukierunkowane na niwelację wąskich gardeł i nieprawidłowości.

Obsługa BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Obsługa BHP

Jakie są zalety zewnętrznej obsługi BHP w sektorze MSP?

Na przestrzeni ostatnich lat można zaobserwować sukcesywnie rosnącą popularność outsourcingu usług w branży BHP. Z tego rozwiązania korzysta coraz więcej podmiotów, zwłaszcza tych działających w sektorze MSP. Zewnętrzna obsługa BHP gwarantuje tym organizacjom szereg korzyści, takich jak:

  • redukcja kosztów związanych z koniecznością utworzenia odrębnego wakatu dla pracownika wewnętrznej służby BHP;
  • oszczędność czasu – scedowanie odpowiedzialności za kwestie związane z zarządzaniem systemem bezpieczeństwa pozwala przedsiębiorcy skoncentrować się na rozwoju biznesu;
  • dostęp do specjalistycznej wiedzy i nowych technologii – firmy specjalizujące się w outsourcingu BHP sukcesywnie podnoszą kompetencje swoich pracowników i regularnie aktualizują wiedzę. To gwarancja zgodności stanu BHP z obowiązującymi regulacjami;
  • elastyczność, która pozwala na dostosowywanie zakresu usług BHP do bieżących potrzeb przedsiębiorstwa;
  • wsparcie podczas inspekcji organów kontrolnych – zewnętrzna firma przygotowuje organizację do kontroli zewnętrznych, pomagając w ten sposób uniknąć sankcji karnych lub finansowych.

Jesteś przedsiębiorcą i działasz w sektorze MSP? Skontaktuj się z nami i skorzystaj z zewnętrznej obsługi BHP!

Służba BHP jako wsparcie dla pracowników

Służba BHP jest powołana do budowania kultury bezpieczeństwa w środowisku zatrudnienia i zapewnienia wszystkim jego członkom możliwości wykonywania obowiązków zawodowych bez narażenia życia lub zdrowia. Warto zaznaczyć, że zarówno wewnątrzzakładowa służba BHP, jak i zewnętrzny dostawca tego typu usług powinni służyć personelowi pomocą we wszystkich kwestiach związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy. Wypełniają obowiązki informacyjne, instruując pracowników w kwestiach zasad bezpiecznego wykonywania obowiązków zawodowych. Przedstawiają czynniki ryzyka zawodowego oraz rekomendują stosowanie środków ochrony indywidualnej i zbiorowej. Ich zadaniem jest wskazywanie najlepszych rozwiązań i rozwiewanie wszelkich wątpliwości pracowników, które mogą wpłynąć na bezpieczeństwo podejmowanych przez nich działań.

Nasi eksperci będą najlepszym wsparciem dla Twojego personelu! Będziemy czuwać nad ich bezpieczeństwem i właściwym funkcjonowaniem zakładu pracy!

Obsługa BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Potrzebujesz rzetelnego wsparcia specjalistów z zakresu BHP w innym mieście? Zapewniamy kompleksową obsługę BHP partnerom biznesowym na terenie całego kraju! Sprawdź mapkę i wybierz dogodną lokalizację!

| Powierz obsługę BHP ekspertom z wieloletnim doświadczeniem i zagwarantuj swojej firmie standardy bezpieczeństwa na światowym poziomie!

Sela BHP - mapa Polski
Doskonała
Na podstawie 27 opinii
Grzegorz Sadza
Grzegorz Sadza
09/01/2023
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Szukałem firmy, która faktycznie pomoże mi zrealizować zakładane cele, bo dotychczasowe doświadczenie ze służbą BHP było negatywne. Krótko, załatwiali papierki, ale nic dla pracowników się nie zmieniało. Wątpliwości jak zawsze. Początki współpracy z firmą Sela były optymistyczne. Nie zawsze rozumieli moje standardy, jednak otwartość na zrozumienie i faktyczne umiejętności operacyjne inspektorów Sela, pozwoliły nam na wdrożenie potrzebnych zmian, które rzeczywiście poprawiły warunki pracy i pozwoliły spełnić wymagania prawne. Współpraca z nową firmą to zawsze niewiadoma i obawy, ale i także szansa na lepsze. Jeśli obawiasz się, jak i ja przed, to wiedz, że z Selą możesz tylko wygrać!
Edyta Zajkowska
Edyta Zajkowska
17/07/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Szkolenie z pierwszej pomocy i ppoż- rewelacja. Teoria wyłożona bez przynudzania, a ćwiczenia- to była wisienka na torcie. Krzychu, Stasiu -świetna robota panowie. Dziękujemy. Firma ZED.
Kattemarin Cratibis
Kattemarin Cratibis
04/07/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Pełen profesjonalizm i bardzo ciekawe, zróżnicowane zajęcia
Justyna Łogwiniuk
Justyna Łogwiniuk
04/07/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Super szkolenie, dużo przydatnej wiedzy!
Dawid Lorenz
Dawid Lorenz
13/04/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Współpracę z firmą Sela nawiązałem w roku 2020, krótko po ogłoszeniu pandemii covid. Człowiek obsługujący wcześniej tematy BHP/PPOŻ w mojej firmie uznał, że w związku z covid nie muszę robić w firmie nic szczególnego. Właściwie to olał temat. Poczułem, że coś tu nie gra i poprosiłem o wsparcie Selę. Błyskawicznie zorganizowany audyt BHP/PPOŻ/covid w siedzibie firmy wykazał, że nie tylko powinienem wdrożyć szereg zmian w związku z obostrzeniami covid, ale także w samej dokumentacji BHP/PPOŻ istniało kilka "niedociągnięć", że tak to delikatnie wyrażę. Podjąłem zatem decyzję o nawiązaniu stałej współpracy z Selą. Od tamtego czasu pełną dokumentację BHP/PPOŻ mam z pedantyczną wręcz precyzją poukładaną i regularnie uzupełnianą w dedykowanym segregatorze, szkolenia obowiązkowe i okresowe BHP ogarnięte na jeden mail/telefon, a o tym, że kończy mi się data przeglądu gaśnicy dowiedziałem się od specjalisty PPOŻ z Seli, który któregoś dnia zadzwonił do mnie z pytaniem kiedy może przyjechać i to załatwić. I tak powinno być w każdym banku! Krótko mówiąc - polecam. :)
Karolina Przytuła
Karolina Przytuła
11/04/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Bardzo dobra i profesjonalna obsługa!
Z naszego doświadczenia skorzystało już wiele przedsiębiorstw:
Buduj kulturę bezpieczeństwa w swojej firmie pod czujnym okiem naszych ekspertów!
Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Sela BHP - logo kolor czarny napis
Sela Sp. z o.o.
Szybki kontakt
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Scroll to Top