Obsługa BHP Zabrze

Obsługa BHP Zabrze

Zabrze to miasto wysoce zindustrializowane, które wciąż prężnie rozwija się gospodarczo. Z myślą o spełnieniu rosnących potrzeb, oferujemy szeroką gamę usług BHP, które pomogą w zachowaniu wysokiego poziomu bezpieczeństwa. Specjalizujemy się w przeprowadzaniu profesjonalnych szkoleń, audytów i nadzorów, które wspólnie mają jeden cel – zminimalizować możliwość wypadku przy pracy.

Nasze działania są wykonywane przez doświadczonych specjalistów, którzy posiadają szeroką wiedzę teoretyczną i praktyczną. Łączy się to ze zdolnościami do sprawnego przekazywania informacji, do czego używamy również wielu pomocy multimedialnych. Nasza obsługa BHP w Zabrzu jest kompleksowa i spersonalizowana pod każdego klienta.

Sela BHP - ochrona dróg oddechowych
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Sela BHP - outsourcing ppoż.

Outsourcing BHP

Tworzenie własnych zespołów BHP może być bardzo kosztowne i często nieopłacalne. Nasi specjaliści działają na zasadzie outsourcingu, przez co zajmują się każdym aspektem bezpieczeństwa i higieny pracy, obejmując swoim działaniem każdą jednostkę – zarówno inwestorów, głównych wykonawców, jak i firmy podwykonawcze.

Nasza działalność jest szczególnie potrzebna wszędzie tam, gdzie firma dopiero zaczyna swoje kroki w przedsiębiorczym świecie. Wskażemy jasne i kluczowe aspekty, na które trzeba zwrócić uwagę podczas dbania o bezpieczeństwo. Jesteśmy również niezastąpieni wszędzie tam, gdzie potrzebna jest opinia co do jakości zasad i polityki BHP – nasze specjalne audyty pozwolą wykazać wszystkie nieprawidłowości, a nasi specjaliści zarekomendują możliwe rozwiązania.

Dokumentacja BHP

Odpowiednio przeprowadzona obsługa BHP w Zabrzu nie może obyć się bez prawidłowo sporządzonej dokumentacji. To właśnie ona będzie kluczowa w sprawnym przejściu przez kontrole Państwowej Inspekcji Sanitarnej lub Państwowej Inspekcji Pracy. Jednocześnie jest to sposób na analizę polityki i zasad BHP na przestrzeni ostatniego roku, co pozwala na sprawniejsze eliminowanie problemów.

W zakres dokumentów, które sporządzamy dla naszego klienta, wchodzą m.in.:

 • Ocena Ryzyka Zawodowego,
 • Roczna Analiza Stanu BHP,
 • Zarządzenia BHP,
 • Rejestry BHP,
 • Plan Rozwoju BHP Firmy,
 • Dokumentacja powypadkowa.
Sela BHP - dokumentacja BHP
Sela BHP - nadzory BHP

Nadzory BHP

Zapewniamy całodobowy i okresowy nadzór w zależności od potrzeb naszych klientów. Nadzór ten obejmuje szeroki zakres usług, a w tym kontrolę terenu, organizacji stanowisk i stanu technicznego narzędzi koniecznych w pracy. W to wszystko wchodzi współpraca z każdą jednostką zaangażowaną w dany projekt, a w tym ze specjalistami BHP.

W latach naszej pracy nadzorowaliśmy liczne i zróżnicowane miejsca pracy, a w tym:

 • budowy linii elektroenergetycznych,
 • wycinki i usuwanie drzew oraz krzewów,
 • rozbudowy zakładów produkcyjnych,
 • rozbudowy i modernizacje elektrociepłowni.
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Audyty BHP

W naszej ofercie można znaleźć szeroką gamę audytów BHP, które obejmują wszystkie aspekty bezpieczeństwa w danym miejscu pracy. Najczęściej wybierany jest audyt całościowy, gdzie sprawdzone zostają obszary dotyczące m.in.:

 • szkoleń BHP,
 • dokumentacji BHP,
 • badań lekarskich,
 • funkcjonującego systemu BHP,
 • wypadków przy pracy.

Nasi specjaliści przeprowadzają bardzo dokładne kontrole, jednocześnie oferując rekomendacje co do możliwych usprawnień. W ten sposób bezpieczeństwo firmy jest zagwarantowane.

Sela BHP - audyty BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Działamy w całej Polsce - sprawdź szczegóły

Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Sela BHP - logo kolor czarny napis
Sela Sp. z o.o.
Szybki kontakt
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Scroll to Top