BHP Wrocław

Usługi BHP we Wrocławiu i okolicach

Świadczymy usługi BHP na najwyższym poziomie. Naszą ofertę kierujemy do właścicieli zakładów pracy z Wrocławia i okolicznych miejscowości. W ramach współpracy zapewniamy wstępne i okresowe szkolenia BHP oraz specjalistyczne kursy zawodowe. 

Wykonujemy kompleksowe audyty środowiska pracy, jak również wspieramy właścicieli firm w prowadzeniu dokumentacji. Koordynujemy także przebieg procesu budowlanego w trakcie nadzorów BHP.

Usługi BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Usługi BHP - Dokumentacja

Zapewnimy opiekę nad dokumentacją firmową!

Naszym priorytetem jest zagwarantowanie pracodawcom specjalistycznego wsparcia w prowadzeniu biznesu. Mając świadomość, że wielu właścicieli zakładów pracy zmaga się z natłokiem obowiązków, oferujemy pomoc w systematycznym dokumentowaniu stanu BHP i ochrony przeciwpożarowej. Warto pamiętać, że każdy pracodawca jest zobligowany do dokumentowania działań w zgodzie z regulacjami prawnymi. 

Zapewniamy naszym partnerom biznesowym wsparcie w budowaniu formalnych ram systemu zarządzania bezpieczeństwem w środowisku pracy. Tworzymy instrukcje i raporty, ewidencjonujemy dane pracowników oraz archiwizujemy wyniki badań i pomiarów.

Zdiagnozujemy potrzeby szkoleniowe Twojego zespołu!

Wizytówką naszej firmy są zróżnicowane usługi szkoleniowe. Dążąc do zapewnienia klientom pełnej satysfakcji, dostosowujemy je każdorazowo do profilu działalności zakładu pracy oraz potrzeb szkoleniowych pracowników. Oferujemy wstępne i okresowe szkolenia BHP w trybie stacjonarnym lub w formie samokształcenia kierowanego z wykorzystaniem platformy e-learningu. Dbamy o kształcenie praktycznych umiejętności podczas szkoleń przeciwpożarowych lub profesjonalnych kursów pomocy przedmedycznej. Nie ustajemy w rozszerzaniu pakietu szkoleń specjalistycznych, których celem jest ustawiczne podnoszenie kompetencji zawodowych przedstawicieli różnych profesji. Prowadzisz firmę i poszukujesz dla swojego personelu specjalistycznych szkoleń? W ofercie Seli znajdziesz nie tylko szkolenia z ergonomii pracy, ale także szkolenia z ewakuacji z wysokości czy szkolenia paramilitarne.

Usługi BHP - Szkolenia
Usługi BHP - Analiza

Wykonamy kompleksowy audyt bezpieczeństwa środowiska pracy!

Specjalizujemy się w prowadzeniu audytów środowiska pracy. Nasi eksperci zajmują się wielowymiarową kontrolą firmy, koncentrując się przede wszystkim na wymiarze techniczno-organizacyjnym i personalnym. 

Sprawdzimy zgodność stanu BHP z aktualnymi przepisami prawa i obowiązującymi standardami. Audyt wieńczy sporządzenie raportu z wnioskami końcowymi, w którym pracodawca znajdzie pełen wykaz zdiagnozowanych nieprawidłowości. Zaproponujemy rozwiązania i działania naprawcze, jak również udzielimy wsparcia w procesie ich wdrażania. 

Sela – specjalistyczny nadzór nad bezpieczeństwem inwestycji

Możemy poszczycić się bogatym doświadczeniem w nadzorowaniu inwestycji o różnorodnym charakterze. W dotychczasowej działalności trzymaliśmy pieczę m.in. nad bezpieczeństwem budowy linii elektroenergetycznej i hali paliw alternatywnych, rozbudowy energetycznych elektrociepłowni oraz budowy farm wiatrowych. 

Nadzór naszych wykwalifikowanych koordynatorów to właściwy przebieg wszystkich etapów procesu inwestycyjnego i pełne bezpieczeństwo jego uczestników.

Usługi BHP - Planowanie
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Potrzebujesz kompleksowych usług BHP w innym mieście? Oferujemy eksperckie wsparcie partnerom biznesowym w całej Polsce! Sprawdź mapkę i wybierz dogodną lokalizację.

| Skup się na rozwoju firmy, a jej bezpieczeństwo pozostaw w naszych rękach!

Sela BHP - mapa Polski
Doskonała
Na podstawie 27 opinii
Grzegorz Sadza
Grzegorz Sadza
09/01/2023
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Szukałem firmy, która faktycznie pomoże mi zrealizować zakładane cele, bo dotychczasowe doświadczenie ze służbą BHP było negatywne. Krótko, załatwiali papierki, ale nic dla pracowników się nie zmieniało. Wątpliwości jak zawsze. Początki współpracy z firmą Sela były optymistyczne. Nie zawsze rozumieli moje standardy, jednak otwartość na zrozumienie i faktyczne umiejętności operacyjne inspektorów Sela, pozwoliły nam na wdrożenie potrzebnych zmian, które rzeczywiście poprawiły warunki pracy i pozwoliły spełnić wymagania prawne. Współpraca z nową firmą to zawsze niewiadoma i obawy, ale i także szansa na lepsze. Jeśli obawiasz się, jak i ja przed, to wiedz, że z Selą możesz tylko wygrać!
Edyta Zajkowska
Edyta Zajkowska
17/07/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Szkolenie z pierwszej pomocy i ppoż- rewelacja. Teoria wyłożona bez przynudzania, a ćwiczenia- to była wisienka na torcie. Krzychu, Stasiu -świetna robota panowie. Dziękujemy. Firma ZED.
Kattemarin Cratibis
Kattemarin Cratibis
04/07/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Pełen profesjonalizm i bardzo ciekawe, zróżnicowane zajęcia
Justyna Łogwiniuk
Justyna Łogwiniuk
04/07/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Super szkolenie, dużo przydatnej wiedzy!
Dawid Lorenz
Dawid Lorenz
13/04/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Współpracę z firmą Sela nawiązałem w roku 2020, krótko po ogłoszeniu pandemii covid. Człowiek obsługujący wcześniej tematy BHP/PPOŻ w mojej firmie uznał, że w związku z covid nie muszę robić w firmie nic szczególnego. Właściwie to olał temat. Poczułem, że coś tu nie gra i poprosiłem o wsparcie Selę. Błyskawicznie zorganizowany audyt BHP/PPOŻ/covid w siedzibie firmy wykazał, że nie tylko powinienem wdrożyć szereg zmian w związku z obostrzeniami covid, ale także w samej dokumentacji BHP/PPOŻ istniało kilka "niedociągnięć", że tak to delikatnie wyrażę. Podjąłem zatem decyzję o nawiązaniu stałej współpracy z Selą. Od tamtego czasu pełną dokumentację BHP/PPOŻ mam z pedantyczną wręcz precyzją poukładaną i regularnie uzupełnianą w dedykowanym segregatorze, szkolenia obowiązkowe i okresowe BHP ogarnięte na jeden mail/telefon, a o tym, że kończy mi się data przeglądu gaśnicy dowiedziałem się od specjalisty PPOŻ z Seli, który któregoś dnia zadzwonił do mnie z pytaniem kiedy może przyjechać i to załatwić. I tak powinno być w każdym banku! Krótko mówiąc - polecam. :)
Karolina Przytuła
Karolina Przytuła
11/04/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Bardzo dobra i profesjonalna obsługa!
Czuwamy nad bezpieczeństwem firm z różnych branż. Zaufali nam:
Bezpieczeństwo w środowisku pracy to nasz priorytet! Zapewnimy je również Twojej firmie!
Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Sela BHP - logo kolor czarny napis
Sela Sp. z o.o.
Szybki kontakt
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Scroll to Top