Audyt BHP Wrocław

Audyty BHP we Wrocławiu i okolicach

Kilkunastoletnia obecność w branży uczyniła nas ekspertami w świadczeniu usług BHP na najwyższym poziomie. Specjalizujemy się nie tylko w organizacji szkoleń, ale także w wykonywaniu audytów BHP dla przedsiębiorstw z różnych sektorów rynkowych. Zachęcamy do współpracy właścicieli zakładów pracy z Wrocławia i okolicznych miejscowości, którzy potrzebują eksperckiego wsparcia w diagnozowaniu nieprawidłowości w zarządzaniu systemem bezpieczeństwa. Przeprowadzamy rzetelną analizę wszystkich obszarów funkcjonowania organizacji bądź koncentrujemy się wybranym aspekcie jej działalności. Oferujemy możliwość wykonania audytu BHP w ramach stałej współpracy bądź w formie jednorazowego zlecenia. Po zakończeniu działań audytowych sporządzamy szczegółowy raport, w którym przedstawiamy stwierdzone nieprawidłowości i sugerujemy propozycje rozwiązań. Służymy również fachowym wsparciem podczas ich wdrażania.

Audyty BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Audyty BHP

Zalety audytu bezpieczeństwa w środowisku pracy

Audyt BHP odgrywa nieocenioną rolę w poprawie efektywności zarządzania współczesnym przedsiębiorstwem. Kompleksowa ocena pozwala zidentyfikować wąskie gardła bezpieczeństwa, które osłabiają skuteczność działania całego przedsiębiorstwa. Identyfikacja nieprawidłowości oraz wdrożenie rekomendacji pokontrolnych podnosi poziom świadomości wszystkich pracowników, wpływa na ich morale oraz integruje wokół wspólnego celu. Audyt BHP przekłada się również na wymierne efekty. Dzięki uszczelnieniu luk w systemie bezpieczeństwa usprawnia procesy produkcyjne, zmniejsza ryzyko wypadków przy pracy oraz zapobiega potencjalnym karom o charakterze prawnym lub finansowym. Regularne działania audytowe wpływają również na wizerunek przedsiębiorcy nie tylko wśród zatrudnionego personelu, ale także w otoczeniu zewnętrznym. Podkreśla on w ten sposób społeczną odpowiedzialność i zaangażowanie w budowanie kultury bezpieczeństwa na najwyższym poziomie.

Poznaj zalety audytu BHP dzięki profesjonalnym usługom ekspertów z Seli!

Rola audytu BHP w zwiększaniu efektywności firmy

Kontrola stanu bezpieczeństwa w środowisku pracy pozwala zidentyfikować nieprawidłowości oraz zaproponować działania naprawcze i prewencyjne. Usunięcie wąskich gardeł zapobiega przerwom w ciągłości pracy przedsiębiorstwa oraz sprzyja optymalizacji procesów produkcyjnych i technologicznych. Zapewnienie bezpieczeństwa w miejscu pracy wpływa również w istotny sposób na wzrost efektywności zatrudnionego personelu. Systematyczna kontrola stanu technicznego urządzeń oraz ich bezpiecznego eksploatowania minimalizuje ryzyko awarii i konieczności wstrzymywania linii produkcyjnych. Audyt BHP służy więc minimalizacji niepożądanych zdarzeń, takich jak wypadki przy pracy, częste absencje pracowników czy awarie urządzeń wchodzących w skład parku maszynowego. To z kolei odzwierciedla się w poprawie wyników finansowych i wzmacnia pozycję przedsiębiorstwa na tle konkurencji.

Popraw efektywność swojej firmy dzięki profesjonalnym usługom audytowym! Skorzystaj z fachowego wsparcia ekspertów z wieloletnim doświadczeniem!

Audyty BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Działamy w całej Polsce - sprawdź szczegóły

Interesują Cię usługi audytowe w innym mieście? Wykonujemy rzetelne audyty BHP w ramach współpracy z partnerami biznesowymi z całej Polski! Sprawdź mapkę i wybierz dogodną lokalizację!

| Skup się na rozwoju firmy, a jej bezpieczeństwo pozostaw w naszych rękach!

Sela BHP - mapa Polski
Doskonała
Na podstawie 27 opinii
Grzegorz Sadza
Grzegorz Sadza
09/01/2023
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Szukałem firmy, która faktycznie pomoże mi zrealizować zakładane cele, bo dotychczasowe doświadczenie ze służbą BHP było negatywne. Krótko, załatwiali papierki, ale nic dla pracowników się nie zmieniało. Wątpliwości jak zawsze. Początki współpracy z firmą Sela były optymistyczne. Nie zawsze rozumieli moje standardy, jednak otwartość na zrozumienie i faktyczne umiejętności operacyjne inspektorów Sela, pozwoliły nam na wdrożenie potrzebnych zmian, które rzeczywiście poprawiły warunki pracy i pozwoliły spełnić wymagania prawne. Współpraca z nową firmą to zawsze niewiadoma i obawy, ale i także szansa na lepsze. Jeśli obawiasz się, jak i ja przed, to wiedz, że z Selą możesz tylko wygrać!
Edyta Zajkowska
Edyta Zajkowska
17/07/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Szkolenie z pierwszej pomocy i ppoż- rewelacja. Teoria wyłożona bez przynudzania, a ćwiczenia- to była wisienka na torcie. Krzychu, Stasiu -świetna robota panowie. Dziękujemy. Firma ZED.
Kattemarin Cratibis
Kattemarin Cratibis
04/07/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Pełen profesjonalizm i bardzo ciekawe, zróżnicowane zajęcia
Justyna Łogwiniuk
Justyna Łogwiniuk
04/07/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Super szkolenie, dużo przydatnej wiedzy!
Dawid Lorenz
Dawid Lorenz
13/04/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Współpracę z firmą Sela nawiązałem w roku 2020, krótko po ogłoszeniu pandemii covid. Człowiek obsługujący wcześniej tematy BHP/PPOŻ w mojej firmie uznał, że w związku z covid nie muszę robić w firmie nic szczególnego. Właściwie to olał temat. Poczułem, że coś tu nie gra i poprosiłem o wsparcie Selę. Błyskawicznie zorganizowany audyt BHP/PPOŻ/covid w siedzibie firmy wykazał, że nie tylko powinienem wdrożyć szereg zmian w związku z obostrzeniami covid, ale także w samej dokumentacji BHP/PPOŻ istniało kilka "niedociągnięć", że tak to delikatnie wyrażę. Podjąłem zatem decyzję o nawiązaniu stałej współpracy z Selą. Od tamtego czasu pełną dokumentację BHP/PPOŻ mam z pedantyczną wręcz precyzją poukładaną i regularnie uzupełnianą w dedykowanym segregatorze, szkolenia obowiązkowe i okresowe BHP ogarnięte na jeden mail/telefon, a o tym, że kończy mi się data przeglądu gaśnicy dowiedziałem się od specjalisty PPOŻ z Seli, który któregoś dnia zadzwonił do mnie z pytaniem kiedy może przyjechać i to załatwić. I tak powinno być w każdym banku! Krótko mówiąc - polecam. :)
Karolina Przytuła
Karolina Przytuła
11/04/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Bardzo dobra i profesjonalna obsługa!
Z naszego doświadczenia skorzystało już wiele przedsiębiorstw:
Buduj kulturę bezpieczeństwa w swojej firmie pod czujnym okiem naszych ekspertów!
Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Sela BHP - logo kolor czarny napis
Sela Sp. z o.o.
Szybki kontakt
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Scroll to Top