Audyt BHP Wrocław

Audyt BHP Wrocław

Mieszkasz na terenie Wrocławia i szukasz odpowiedniej firmy, która kompleksowo i profesjonalnie przeprowadzi dla Ciebie audyt BHP Wrocław. Idealnie trafiłeś. Jesteśmy grupą ekspertów, którzy tworzą jeden z najsilniejszych zespołów audytowych w Polsce. Z naszą pomocą Twoja firma będzie miała zapięte wszystko na ostatni guzik w kwestii BHP Wrocław.

Sela BHP - audyty BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Sela BHP - audyty BHP

Dla kogo przeznaczony jest audyt BHP Wrocław?

Nasz usługi świadczymy przedstawicielom wielu branż, którzy posiadają już Służby BHP, ale chcą zdiagnozować prawidłowość działań innym okiem. Z naszych usług korzystają również firmy, które są na samym początku budowania i rozwijania systemu bezpieczeństwa i potrzebują pomocy ekspertów, którzy w kompleksowy i profesjonalny sposób ustalą wszystkie niezbędne kwestię, które należy wdrożyć. Działamy na terenie Wrocławia, jak i całej Polski.

Jaki jest cel audytu?

Celem przeprowadzenia audytu BHP Wrocław jest zdiagnozowanie obecnego stanu w danej firmie w zakresie BHP i PPOŻ. Podczas takiego audytu nasi eksperci wskażą obszary, które należy poprawić. A co więcej, stworzą spersonalizowane dla każdej firmy pakiety zaleceń i rekomendacji, tak aby Twoje miejsce pracy było jeszcze bardziej bezpieczne i komfortowe dla Twoich pracowników.

Najważniejszą dla nas kwestią jest to, aby każda firma, dla której przeprowadzamy audyt, spełniają wszelkie normy i standardy prawne, gwarantując wysokie bezpieczeństwo wszystkim Twoim pracownikom.

Każdy audyt BHP Wrocław przeprowadzany jest przez naszych wysoko wykwalifikowanych ekspertów, którzy tworzą jeden z najsilniejszych zespołów audytowych na naszym kraju. Nasi pracownicy to specjaliści BPH, PPOŻ oraz Inspektorzy Pracy, którzy posiadają wiedzę w wielu obszarach takich jak praca szczególnie niebezpieczna, energetyka, dostosowanie maszyn do minimalnych wymogów, ergonomia stanowisk pracy, prawa pracy i wiele innych. Działamy na terenie Wrocławia, jak i w całej Polsce, ale również za granicą.

Sela BHP - audyty BHP
Sela BHP - audyty BHP

Co jest potrzebne, aby przeprowadzić audyt?

Aby przeprowadzić audyt, Twoja firma będzie musiała dostarczyć wszystkich danych dotyczących badanego obszaru. Nasi eksperci będą musieli mieć pełny dostęp do różnych pomieszczeń, maszyn, urządzeń oraz dokumentacji. Niezbędna będzie również Twoja obecność i współpraca z naszymi ekspertami.

Po przeprowadzonym audycie przygotujemy dla Ciebie specjalny dokument. Raport audytu będzie czytelny i będzie zawierał wszystkie niezbędne informacje na temat obecnego stanu Twojej firmy z zakresu bezpieczeństwa. Ale co najważniejsze, w raporcie audytu znajdziesz katalog rekomendacji i zaleceń zmian, które należy natychmiast wdrożyć. Nasza firma proponuje również spotkanie z Twoim zespołem, w celu podsumowania audytu i omówienia naszych rekomendacji.

Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Korzyści z przeprowadzonego audytu

Pierwsze co zyskujesz to ogrom wiedzy na temat obecnego stanu Twojej firmy z zakresu BHP. Pamiętaj, że według artykułu 207 Kodeksu karnego, to właśnie pracodawca ponosi wszelką odpowiedzialność za stan BHP w zakładzie pracy.

Nasz profesjonalny zespół ekspertów da Ci mnóstwo wskazówek i rad, co należy poprawić, a co działa prawidłowo, tak abyś mógł pewnie i świadomie chronić bezpieczeństwo Twoich pracowników.

Sela BHP - audyty BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Działamy w całej Polsce - sprawdź szczegóły

Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Przewiń do góry