Nadzór BHP Wrocław

Nadzór BHP we Wrocławiu i okolicach

Jeśli jesteś inwestorem, generalnym wykonawcą lub podwykonawcą i poszukujesz specjalisty do prowadzenia nadzoru BHP nad przebiegiem budowy, zachęcamy do zapoznania się z naszą kompleksową ofertą! Zapraszamy do współpracy wszystkie firmy z terenu całej Polski, również z Wrocławia oraz okolicznych miejscowości. Nasi specjaliści czuwają nad bezpieczeństwem budowy kubaturowej oraz liniowej, koncentrując się nad zgodnością ich realizacji z przyjętymi standardami BHP i ochrony ppoż. Weryfikujemy przygotowanie terenu robót budowlanych, sprawdzając wnikliwie właściwość jego oznakowania, zabezpieczenie przed dostępem osób niepożądanych, wydzielenie przestrzeni do składowania materiałów oraz sposób organizacji ruchu na placu budowy. Naszej czujności nie umkną nieprawidłowości w organizacji stanowisk pracy oraz dokumentacji pracowniczej. Uważnie analizujemy więc aktualność szkoleń BHP, zaświadczeń lekarskich o zdolności do pracy, jak również uprawnień do obsługi maszyn. Sprawdzamy nadto gotowość eksploatacyjną urządzeń i maszyn budowlanych. Wszystko po to, by zagwarantować wszystkim pracownikom najwyższe standardy bezpieczeństwa!

Nadzór BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Nadzór BHP

Nadzór BHP nad pracami pod ruchem

Wykonywanie prac pod ruchem stwarza bezpośrednie zagrożenie dla życia i zdrowia z uwagi na możliwość potrącenia, przygniecenia przez maszyny pracujące oraz pojazdy będące w ruchu. W tym zakresie niezbędne wydaje się sprawowanie rzetelnego nadzoru BHP. Specjalista ds. BHP, we współpracy z pozostałym personelem, powinien opracować zasady organizacji ruchu na budowie, zachowując dbałość o właściwe oddzielenie ruchu kołowego i pieszego na terenie robót. Konieczne jest właściwe oznakowanie całego terenu oraz miejsc parkingowych, jak również wyznaczenie osoby uprawnionej do kierowania ruchem, przy zastrzeżeniu posiadania przez nią stosownych uprawnień. Specjalista ds. nadzoru BHP powinien skoncentrować się także na maszynach budowlanych, ich wyposażeniu w odpowiednie oświetlenie i sygnały cofania. Podczas gdy prace załadunkowo-rozładunkowe należy prowadzić w oparciu o IBWR, w przypadku robót pod ruchem na drogach i ulicach można opracować Projekt Tymczasowej Organizacji Ruchu, zaś roboty na drogach żelaznych prowadzi się na podstawie Regulaminu tymczasowego prowadzenia ruchu pociągów w okresie wykonywania robót, który musi zyskać akceptację organu PLK.

Zapewnimy profesjonalny nadzór BHP nad pracami pod ruchem. Skontaktuj się z nami i sprawdź, dlaczego wielu partnerów biznesowych ceni sobie współpracę z Selą!

Dlaczego nadzór BHP na budowie jest tak ważny?

Nadzór BHP ma niezwykle istotne znaczenie w przebiegu każdej inwestycji budowlanej. W jego zakresie wykwalifikowany specjalista weryfikuje wnikliwie przygotowanie terenu robót budowlanych pod kątem zgodności z przyjętymi standardami bezpieczeństwa i higieny pracy. Koncentruje się również na przebiegu każdego etapu robót, kontrolując organizację stanowisk pracy i przestrzeganie przez pracowników przepisów BHP. Ocenia poprawność stosowania środków ochrony indywidualnej i zbiorowej, a także koncentruje się na stanie technicznym urządzeń i maszyn budowlanych oraz ich gotowości eksploatacyjnej. W polu zainteresowania eksperta od BHP mieści się również dokumentacja BHP. Wszystkie podejmowane w ramach nadzoru BHP działania koncentrują się na zagwarantowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa uczestnikom procesu budowlanego. Ich celem jest minimalizacja ryzyka niepożądanych zdarzeń, które realnie zagrażają życiu i zdrowiu pracowników oraz mieniu, a także mogą wpłynąć na terminowe wykonywanie robót budowlanych.

Profesjonalny nadzór BHP nad budową to gwarancja bezpieczeństwa pracowników! Zadbaj o nie wraz z ekspertami z Seli!

Nadzór BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Działamy w całej Polsce - sprawdź szczegóły

Interesuje Cię wsparcie eksperta od BHP przy inwestycji budowlanej w innym mieście? Prowadzimy specjalistyczne nadzory BHP na terytorium całej Polski! Sprawdź mapkę i wybierz dogodną lokalizację!

| Zapewnij bezpieczeństwo inwestycji w myśl zasady „zero tolerancji dla wypadków na budowie”!

Sela BHP - mapa Polski
Doskonała
Na podstawie 27 opinii
Grzegorz Sadza
Grzegorz Sadza
09/01/2023
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Szukałem firmy, która faktycznie pomoże mi zrealizować zakładane cele, bo dotychczasowe doświadczenie ze służbą BHP było negatywne. Krótko, załatwiali papierki, ale nic dla pracowników się nie zmieniało. Wątpliwości jak zawsze. Początki współpracy z firmą Sela były optymistyczne. Nie zawsze rozumieli moje standardy, jednak otwartość na zrozumienie i faktyczne umiejętności operacyjne inspektorów Sela, pozwoliły nam na wdrożenie potrzebnych zmian, które rzeczywiście poprawiły warunki pracy i pozwoliły spełnić wymagania prawne. Współpraca z nową firmą to zawsze niewiadoma i obawy, ale i także szansa na lepsze. Jeśli obawiasz się, jak i ja przed, to wiedz, że z Selą możesz tylko wygrać!
Edyta Zajkowska
Edyta Zajkowska
17/07/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Szkolenie z pierwszej pomocy i ppoż- rewelacja. Teoria wyłożona bez przynudzania, a ćwiczenia- to była wisienka na torcie. Krzychu, Stasiu -świetna robota panowie. Dziękujemy. Firma ZED.
Kattemarin Cratibis
Kattemarin Cratibis
04/07/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Pełen profesjonalizm i bardzo ciekawe, zróżnicowane zajęcia
Justyna Łogwiniuk
Justyna Łogwiniuk
04/07/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Super szkolenie, dużo przydatnej wiedzy!
Dawid Lorenz
Dawid Lorenz
13/04/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Współpracę z firmą Sela nawiązałem w roku 2020, krótko po ogłoszeniu pandemii covid. Człowiek obsługujący wcześniej tematy BHP/PPOŻ w mojej firmie uznał, że w związku z covid nie muszę robić w firmie nic szczególnego. Właściwie to olał temat. Poczułem, że coś tu nie gra i poprosiłem o wsparcie Selę. Błyskawicznie zorganizowany audyt BHP/PPOŻ/covid w siedzibie firmy wykazał, że nie tylko powinienem wdrożyć szereg zmian w związku z obostrzeniami covid, ale także w samej dokumentacji BHP/PPOŻ istniało kilka "niedociągnięć", że tak to delikatnie wyrażę. Podjąłem zatem decyzję o nawiązaniu stałej współpracy z Selą. Od tamtego czasu pełną dokumentację BHP/PPOŻ mam z pedantyczną wręcz precyzją poukładaną i regularnie uzupełnianą w dedykowanym segregatorze, szkolenia obowiązkowe i okresowe BHP ogarnięte na jeden mail/telefon, a o tym, że kończy mi się data przeglądu gaśnicy dowiedziałem się od specjalisty PPOŻ z Seli, który któregoś dnia zadzwonił do mnie z pytaniem kiedy może przyjechać i to załatwić. I tak powinno być w każdym banku! Krótko mówiąc - polecam. :)
Karolina Przytuła
Karolina Przytuła
11/04/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Bardzo dobra i profesjonalna obsługa!
Z naszego doświadczenia skorzystało już wiele przedsiębiorstw:
Buduj kulturę bezpieczeństwa w swojej firmie pod czujnym okiem naszych ekspertów!
Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Sela BHP - logo kolor czarny napis
Sela Sp. z o.o.
Szybki kontakt
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Scroll to Top