Nadzór BHP Wrocław

Nadzór BHP Wrocław

Wrocław jest jednym z najprężniej rozwijających się gospodarczo i infrastrukturalnie miastem w całej Polsce. Właśnie dlatego oferujemy kompleksowy nadzór BHP Wrocław w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy nad każdą inwestycją budowlaną lub zakładem produkcyjnym, niezależnie od funkcji danego klienta.

To, czego pragniemy, to zapewnienie bezpieczeństwa w najwyższym stopniu, dzięki któremu zmniejszone zostanie prawdopodobieństwo jakiegokolwiek wypadku.

Sela BHP - nadzory BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Sela BHP - nadzory BHP

Nadzór BHP we Wrocławiu – co oferujemy?

W naszej ofercie znajdziesz specjalistów, którzy zajmują się nadzorowaniem budów liniowych i kabaturowych. Nie zabraknie również osób odpowiedzialnych za prace techniczne w zakresie zakładów produkcyjnych. Co ważne, możesz zdecydować się na nadzór 24/dobę, jak i formy okresowe, które są szczególnie przydatne w momentach prac, przy których poziom niebezpieczeństwa wzrasta.

Jesteśmy w stanie zapewnić szeroką gamę usług w zakresie nadzoru BHP we Wrocławiu. Potwierdza to nasze doświadczenie – nadzorowaliśmy m.in.:

  • prace budowlane
  • budowy linii elektroenergetycznych oraz hal paliw alternatywnych,
  • rozbudowy i modernizacje stacji paliw płynnych,
  • stawianie nowych linii produkcyjnych,
  • wycinki drzew i krzewów.

Wszystko to w oparciu o najwyższe standardy, których przestrzegamy przy każdym zleceniu.

Co obejmuje nadzór BHP?

Nasi profesjonaliści zajmują się dokładnym przeprowadzeniem szkoleń wprowadzających na budowę, weryfikacją dokumentacji pracowniczej i opiniowaniem codziennych pozwoleń na pracę.

Codzienna kontrola stanu bezpieczeństwa jest oparta o ściśle określony protokół, który pozwala na dokładność w działaniu – znajdzie się tutaj m.in.:

  • kontrola terenu i organizacji stanowisk pracy,
  • weryfikacja realizacji zaleceń,
  • kontrola i weryfikacja prawidłowości wydzielonych stref,
  • kontrola prawidłowości stosowania stosownych środków ochrony indywidualnej,
  • wsparcie i współpraca z działem BHP, aby zapewnić pełnię bezpieczeństwa.

Jednocześnie zajmujemy się poprawnością umieszczenia znaków BHP, sporządzaniem raportów i doradztwem w zakresie stosowania przepisów bezpieczeństwa. Wszystko to wykonujemy z należytą dokładnością, aby każde miejsce pracy miało zmaksymalizowany poziom bezpieczeństwa.

Sela BHP - nadzory BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Co wyróżnia naszych specjalistów?

W dzisiejszych czasach wiele firm walczy o nowe inwestycje i klientów. My stawiamy na życie i zdrowie pracowników, wspierając naszymi działaniami bezpieczną realizację prac.

Staramy się, aby każdy z naszych specjalistów został dostosowany pod danego klienta – zarówno pod względem uprawnień, osobowości, jak i możliwości językowych. Jesteśmy profesjonalistami, którzy pracują według bardzo wysokich standardów. Dostrzegamy zagrożenia i sprawnie je usuwamy. Co ważne, jesteśmy otwarci na nowości ze świata BHP, które bardzo często włączamy do naszych zasobów.

Nadzór BHP – jakie korzyści otrzymasz?

Stawiając na nadzór BHP we Wrocławiu z naszą firmą, możesz liczyć na pełną współpracę 24/dobę. Pracujemy według standardów Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie, organizując dni bezpieczeństwa, które pomagają w tworzeniu zdrowych nawyków.

Jednocześnie zawsze słuchamy uwag swoich klientów i staramy się dostosować swoje działania tak, aby współpraca zawsze okazywała się owocna.

Sela BHP - audyty
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Działamy w całej Polsce - sprawdź szczegóły

Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Sela BHP - logo kolor czarny napis
Sela Sp. z o.o.
Szybki kontakt
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Scroll to Top