Obsługa BHP Wrocław

Obsługa BHP Wrocław

Jesteśmy firmą, która kompleksowo podchodzi do dbałości o bezpieczeństwo i higienę pracy, skupiając się na zmniejszeniu prawdopodobieństwa wystąpienia wypadku. W naszej ofercie znajdują się zarówno szkolenia dotyczące zasad BHP, jak i ochrony przeciwpożarowej. Dbamy o wdrażanie kultury bezpieczeństwa w każdym miejscu pracy, gdyż jest to podstawa zerowego poziomu wypadków.

Przekazujemy naszą wiedzę w sposób praktyczny, używając do tego wielu pomocy multimedialnych. Jest to nowoczesne, multisensoryczne podejście, które pozwala przyciągnąć uwagę pracowników, a przez to zwiększyć ich bezpieczeństwo w przyszłości. Wszystko to w formie outsourcingu, przez co nasi klienci nie muszą martwić się o żaden aspekt obsługi BHP we Wrocławiu.

Sela BHP - ochrona dróg oddechowych
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Sela BHP - outsourcing ppoż.

Outsourcing BHP

higieną pracy, możesz zostawić nam. Już na samym początku zbadamy Twoje potrzeby, aby mieć pewność co do kierunku i zakresu naszych działań. Specjalne audyty pozwolą nam na ustalenie odpowiednich celów, których spełnienie będzie kluczem w osiągnięciu pełni bezpieczeństwa miejsca pracy.

Outsourcing BHP to rozwiązanie przydatne zarówno firmom, które dopiero rozpoczynają swoją działalność i potrzebują jasnych wskazówek, jak i dla tych, którzy potrzebują zanalizowania ich sytuacji i zaproponowania pomocnych rekomendacji. W ten sposób dostajesz pełnię wiedzy i doświadczenia w sposób, który nie wymaga przedzierania się przez gąszcz dokumentacji – to właśnie my jesteśmy za to odpowiedzialni.

Dokumentacja BHP

W zakresie naszych działań dotyczących obsługi BHP we Wrocławiu znajduje się również prowadzenie dokumentacji, która jest konieczna dla analizy sytuacji systemu bezpieczeństwa naszych klientów. Każda firma ma obowiązek posiadania odpowiedniej dokumentacji, a nasze doświadczenie pozwala na sprawne wyręczenie z tego obowiązku. To prosty sposób na uniknięcie problemów związanych z nieścisłościami przy kontrolach Państwowej Inspekcji Pracy lub Państwowej Inspekcji Sanitarnej.

W zakres dokumentów, które sporządzamy, wchodzą m.in.:

  • Ocena Ryzyka Zawodowego,
  • Roczna Analiza Stanu BHP,
  • Rejestry BHP,
  • Procedury i Polityki BHP,
  • Zarządzenia BHP.
Sela BHP - dokumentacja BHP
Sela BHP - nadzory BHP

Nadzory BHP

Z myślą o zachowaniu bezpieczeństwa przy szczególnie trudnych i niebezpiecznych momentach, oferujemy całodobowy i okresowy nadzór BHP. Obejmujemy nim każdą jednostkę zaangażowaną w dany proces budowlany – zarówno inwestorów, generalnych wykonawców, jak i firmy podwykonawcze. Naszą misją jest zerowy poziom wypadków przy pracy, który staramy się osiągnąć poprzez dokładną kontrolę i weryfikację każdego aspektu miejsca pracy.

Utrzymujemy najwyższe standardy oparte na Porozumieniu dla Bezpieczeństwa w Budownictwie i dbamy o to, aby nasi specjaliści charakteryzowali się otwartością umysłu, wysoką kulturą osobistą i umiejętnością współpracy.

Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Audyty BHP

W ramach obsługi BHP we Wrocławiu oferujemy również szereg audytów, które pomagają w analizie aktualnego stanu bezpieczeństwa danego miejsca pracy. Przeprowadzane są one przez doświadczonych profesjonalistów z zakresu BHP i PPOŻ., którzy specjalizują się w różnych aspektach – m.in. pracach szczególnie niebezpiecznych i w zakresie ergonomii stanowisk pracy.

Oferujemy audyty, które pomogą w określeniu celu polityki bezpieczeństwa w danej firmie. To prosty krok do stworzenia miejsca, gdzie wypadek będzie słowem obcym.

Sela BHP - nadzory BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Działamy w całej Polsce - sprawdź szczegóły

Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Sela BHP - logo kolor czarny napis
Sela Sp. z o.o.
Szybki kontakt
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Scroll to Top