Obsługa BHP Wrocław

Obsługa BHP we Wrocławiu i okolicach

Od wielu lat nasi specjaliści dostarczają polskim przedsiębiorcom aktualną wiedzę z zakresu zarządzania systemem bezpieczeństwa. Oferujemy parterom biznesowym z całego kraju, również z Wrocławia i okolicznych miejscowości profesjonalną obsługę BHP. Zachęcamy do współpracy wszystkie przedsiębiorstwa, które poszukują wsparcia ekspertów z dziedziny bezpieczeństwa i higieny pracy. Właścicielom małych i średnich firm rekomendujemy przede wszystkim zewnętrzną obsługę BHP, która pozwoli im na redukcję kosztów działalności. 

Usługi Seli będą również doskonałym wyborem dla mikroprzedsiębiorców poszukujących bardziej elastycznych form zarządzania systemem bezpieczeństwa, dostosowanych do ich bieżących potrzeb oraz aktualnego poziomu rozwoju firmy. Wesprzemy również właścicieli dużych przedsiębiorstw, które mają własną, wewnątrzzakładową służbę BHP. Wspomagamy jej pracowników w wykonywaniu zadań związanych z budowaniem kultury bezpieczeństwa, przeprowadzamy rzetelne audyty BHP i rekomendujemy rozwiązania skrojone na miarę potrzeb każdej organizacji. Działamy kompleksowo, w trosce o bezpieczeństwo wszystkich pracowników.

Obsługa BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Obsługa BHP

Czy zewnętrzna obsługa BHP jest kosztowna?

Względy finansowe to niewątpliwie jeden z kluczowych czynników wpływających na wybór zewnętrznej obsługi BHP w zarządzaniu systemem bezpieczeństwa. W przeciwieństwie do wewnątrzzakładowej służby BHP outsourcing nie wiąże się z potrzebą wydatkowania środków na stałe wynagrodzenie pracownika oraz kwestie związane z ubezpieczeniem zdrowotnym i społecznym. W przypadku zewnętrznej obsługi BHP firmy nie ponoszą kosztów związanych z uposażeniem stanowiska pracy, zakupem niezbędnego sprzętu czy urządzeń, które w przypadku wewnętrznej służby BHP są nieodzowne. Nie wydatkują również środków pieniężnych na szkolenia specjalistów BHP, których celem jest doskonalenie zawodowe i aktualizacja uprawnień. W przypadku outsourcingu BHP wszystkie wymienione wydatki znajdują się w gestii dostawcy usług. Nie ulega wątpliwości, że z tego właśnie względu zewnętrzna obsługa BHP cieszy się tak dużą popularnością wśród firm z sektora MSP, których możliwości finansowe są ograniczone.

Poznaj korzyści zewnętrznej obsługi BHP! Skontaktuj się z nami i zapewnij sobie profesjonalne wsparcie ekspertów w swojej dziedzinie!

Analiza środowiska pracy jako obszar działań służby BHP

Służba BHP odkrywa kluczową rolę w budowaniu kultury bezpieczeństwa w środowisku zatrudnienia oraz w rozwoju świadomości wszystkich członków personelu. W gestii specjalistów ds. BHP mieści się przede wszystkim identyfikacja zagrożeń w miejscu pracy. Służba BHP kontroluje czynniki ryzyka zawodowego, które mają wpływ na bezpieczeństwa wykonywania obowiązków zawodowych oraz przyczyniają się do rozwoju chorób zawodowych. W polu zainteresowań specjalistów ds. BHP mieszczą się czynniki fizyczne, chemiczne oraz biologiczne. W związku z popularnością pracy biurowej pracownicy służby BHP atencją obdarzają również szeroko pojętą ergonomię. Zarówno wewnątrzzakładowa, jak i zewnętrzna obsługa BHP koncentruje się na analizie stanowisk pracy, ich uposażeniu, sposobie gospodarowania środkami ochrony indywidualnej oraz ich wykorzystywania przez pracowników. Wszystkie wymienione działania są zorientowane przede wszystkim na minimalizację ryzyka chorób zawodowych oraz redukcję wskaźnika wypadkowości w miejscu pracy.

Zadbaj o właściwe funkcjonowanie środowiska pracy i bezpieczeństwo personelu! Udzielimy Ci profesjonalnego wsparcia w tym zadaniu!

Obsługa BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Potrzebujesz rzetelnego wsparcia specjalistów z zakresu BHP w innym mieście? Zapewniamy kompleksową obsługę BHP partnerom biznesowym na terenie całego kraju! Sprawdź mapkę i wybierz dogodną lokalizację!

| Powierz obsługę BHP ekspertom z wieloletnim doświadczeniem i zagwarantuj swojej firmie standardy bezpieczeństwa na światowym poziomie!

Sela BHP - mapa Polski
Doskonała
Na podstawie 27 opinii
Grzegorz Sadza
Grzegorz Sadza
09/01/2023
Szukałem firmy, która faktycznie pomoże mi zrealizować zakładane cele, bo dotychczasowe doświadczenie ze służbą BHP było negatywne. Krótko, załatwiali papierki, ale nic dla pracowników się nie zmieniało. Wątpliwości jak zawsze. Początki współpracy z firmą Sela były optymistyczne. Nie zawsze rozumieli moje standardy, jednak otwartość na zrozumienie i faktyczne umiejętności operacyjne inspektorów Sela, pozwoliły nam na wdrożenie potrzebnych zmian, które rzeczywiście poprawiły warunki pracy i pozwoliły spełnić wymagania prawne. Współpraca z nową firmą to zawsze niewiadoma i obawy, ale i także szansa na lepsze. Jeśli obawiasz się, jak i ja przed, to wiedz, że z Selą możesz tylko wygrać!
Edyta Zajkowska
Edyta Zajkowska
17/07/2022
Szkolenie z pierwszej pomocy i ppoż- rewelacja. Teoria wyłożona bez przynudzania, a ćwiczenia- to była wisienka na torcie. Krzychu, Stasiu -świetna robota panowie. Dziękujemy. Firma ZED.
Kattemarin Cratibis
Kattemarin Cratibis
04/07/2022
Pełen profesjonalizm i bardzo ciekawe, zróżnicowane zajęcia
Justyna Łogwiniuk
Justyna Łogwiniuk
04/07/2022
Super szkolenie, dużo przydatnej wiedzy!
Dawid Lorenz
Dawid Lorenz
13/04/2022
Współpracę z firmą Sela nawiązałem w roku 2020, krótko po ogłoszeniu pandemii covid. Człowiek obsługujący wcześniej tematy BHP/PPOŻ w mojej firmie uznał, że w związku z covid nie muszę robić w firmie nic szczególnego. Właściwie to olał temat. Poczułem, że coś tu nie gra i poprosiłem o wsparcie Selę. Błyskawicznie zorganizowany audyt BHP/PPOŻ/covid w siedzibie firmy wykazał, że nie tylko powinienem wdrożyć szereg zmian w związku z obostrzeniami covid, ale także w samej dokumentacji BHP/PPOŻ istniało kilka "niedociągnięć", że tak to delikatnie wyrażę. Podjąłem zatem decyzję o nawiązaniu stałej współpracy z Selą. Od tamtego czasu pełną dokumentację BHP/PPOŻ mam z pedantyczną wręcz precyzją poukładaną i regularnie uzupełnianą w dedykowanym segregatorze, szkolenia obowiązkowe i okresowe BHP ogarnięte na jeden mail/telefon, a o tym, że kończy mi się data przeglądu gaśnicy dowiedziałem się od specjalisty PPOŻ z Seli, który któregoś dnia zadzwonił do mnie z pytaniem kiedy może przyjechać i to załatwić. I tak powinno być w każdym banku! Krótko mówiąc - polecam. :)
Karolina Przytuła
Karolina Przytuła
11/04/2022
Bardzo dobra i profesjonalna obsługa!
Z naszego doświadczenia skorzystało już wiele przedsiębiorstw:
Buduj kulturę bezpieczeństwa w swojej firmie pod czujnym okiem naszych ekspertów!
Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Sela BHP - logo kolor czarny napis
Sela Sp. z o.o.
Szybki kontakt
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Scroll to Top