BHP Warszawa

Usługi BHP w Warszawie i okolicach

Priorytetem naszej działalności jest świadczenie najwyższej jakości usług BHP. Zapraszamy do współpracy wszystkich pracodawców z Warszawy lub okolicznych miejscowości, którzy potrzebują zróżnicowanych szkoleń dla pracowników. Organizujemy zarówno wstępne i okresowe szkolenia BHP, jak i kursy zawodowe w ramach bardziej zaawansowanych modułów. 

Specjalizujemy się w prowadzeniu audytów środowiska zatrudnienia oraz w nadzorowaniu przebiegu inwestycji budowlanych. Wspieramy również właścicieli firm w prowadzeniu dokumentacji. 

Usługi BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Usługi BHP - Dokumentacja

Kompletność Twojej dokumentacji firmowej to nasz priorytet!

Zgodnie z prawem każdy właściciel firmy jest zobligowany do skrupulatnego dokumentowania swojej działalności. Nasze bogate doświadczenie dowodzi, że ten obowiązek bywa kłopotliwy dla wielu przedsiębiorców, co prowadzi do licznych nieprawidłowości. Warto pamiętać, że uchybienia w tym zakresie wiążą się z dotkliwymi sankcjami. 

Wspieramy przedsiębiorców w prowadzeniu dokumentacji firmowej, raportujemy stan BHP oraz ochrony przeciwpożarowej w firmie. Dbamy o kompletność dokumentacji, jej systematyczną aktualizację oraz archiwizację.

Uświadamiamy pracowników w kwestiach bezpieczeństwa!

Na tle konkurencji naszą ofertę wyróżnia niewątpliwie szeroki wachlarz usług szkoleniowych. Organizujemy profesjonalne szkolenia BHP. W ramach szkoleń wstępnych przygotowujemy nowo zatrudnionych pracowników do wypełniania obowiązków zawodowych. Podczas szkoleń okresowych aktualizujemy zaś uprawnienia oraz pozyskaną dotychczas wiedzę. Dbamy o doskonalenie praktycznych umiejętności reagowania na zagrożenia, czemu służą kursy pomocy przedmedycznej lub szkolenia przeciwpożarowe. Pakiet usług szkoleniowych w Seli obejmuje również specjalistyczne szkolenia zawodowe np. szkolenia wysokościowe czy szkolenia dla operatorów maszyn. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży dowodzi, że scalenie w szkoleniach elementów teoretycznej wiedzy i praktyki jest gwarancją najlepszych efektów w budowaniu kultury bezpieczeństwa w firmie.

Usługi BHP - Elearning
Usługi BHP - Analiza

Skontrolujemy stan bezpieczeństwa w firmie i wdrożymy rozwiązania

Naszą działalność wyróżniają specjalistyczne audyty BHP. Zajmujemy się wielowymiarową kontrolą bezpieczeństwa w środowisku zatrudnienia. Sprawdzamy warunki pracy panujące w danej organizacji, jak również oceniamy stan techniczny obiektu i parku maszynowego. Podczas działań audytowych koncentrujemy się też na czynniku ludzkim oraz na poziomie przestrzegania przez pracowników zasad BHP i ochrony ppoż. 

Wnikliwa kontrola służy diagnozowaniu nieprawidłowości i tzw. wąskich gardeł w systemie zarządzania bezpieczeństwem. Rekomendacje, sformułowane w raporcie pokontrolnym, wyznaczają właścicielom firm kierunek działań usprawniających.

Zapewnimy Twojej inwestycji opiekę koordynatora BHP

Jedną z wielu specjalności Seli są usługi nadzoru nad inwestycjami. Wspieramy inwestorów, generalnych wykonawców i podwykonawców, zapewniając im indywidualną opiekę koordynatora, który czuwa nad przestrzeganiem zasad BHP i ochrony przeciwpożarowej na każdym etapie realizacji inwestycji. Skuteczność tych działań potwierdzają liczne inwestycje zrealizowane pod czujnym okiem naszych wykwalifikowanych pracowników służby BHP. 

Wśród nich można wymienić budowę linii elektroenergetycznej i hali paliw alternatywnych, rozbudowę energetycznych elektrociepłowni oraz budowę farm wiatrowych.

Usługi BHP - Nadzór
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Potrzebujesz kompleksowych usług BHP w innym mieście? Oferujemy eksperckie wsparcie partnerom biznesowym w całej Polsce! Sprawdź mapkę i wybierz dogodną lokalizację.

| Skup się na rozwoju firmy, a jej bezpieczeństwo pozostaw w naszych rękach!

Sela BHP - mapa Polski
Doskonała
Na podstawie 27 opinii
Grzegorz Sadza
Grzegorz Sadza
09/01/2023
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Szukałem firmy, która faktycznie pomoże mi zrealizować zakładane cele, bo dotychczasowe doświadczenie ze służbą BHP było negatywne. Krótko, załatwiali papierki, ale nic dla pracowników się nie zmieniało. Wątpliwości jak zawsze. Początki współpracy z firmą Sela były optymistyczne. Nie zawsze rozumieli moje standardy, jednak otwartość na zrozumienie i faktyczne umiejętności operacyjne inspektorów Sela, pozwoliły nam na wdrożenie potrzebnych zmian, które rzeczywiście poprawiły warunki pracy i pozwoliły spełnić wymagania prawne. Współpraca z nową firmą to zawsze niewiadoma i obawy, ale i także szansa na lepsze. Jeśli obawiasz się, jak i ja przed, to wiedz, że z Selą możesz tylko wygrać!
Edyta Zajkowska
Edyta Zajkowska
17/07/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Szkolenie z pierwszej pomocy i ppoż- rewelacja. Teoria wyłożona bez przynudzania, a ćwiczenia- to była wisienka na torcie. Krzychu, Stasiu -świetna robota panowie. Dziękujemy. Firma ZED.
Kattemarin Cratibis
Kattemarin Cratibis
04/07/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Pełen profesjonalizm i bardzo ciekawe, zróżnicowane zajęcia
Justyna Łogwiniuk
Justyna Łogwiniuk
04/07/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Super szkolenie, dużo przydatnej wiedzy!
Dawid Lorenz
Dawid Lorenz
13/04/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Współpracę z firmą Sela nawiązałem w roku 2020, krótko po ogłoszeniu pandemii covid. Człowiek obsługujący wcześniej tematy BHP/PPOŻ w mojej firmie uznał, że w związku z covid nie muszę robić w firmie nic szczególnego. Właściwie to olał temat. Poczułem, że coś tu nie gra i poprosiłem o wsparcie Selę. Błyskawicznie zorganizowany audyt BHP/PPOŻ/covid w siedzibie firmy wykazał, że nie tylko powinienem wdrożyć szereg zmian w związku z obostrzeniami covid, ale także w samej dokumentacji BHP/PPOŻ istniało kilka "niedociągnięć", że tak to delikatnie wyrażę. Podjąłem zatem decyzję o nawiązaniu stałej współpracy z Selą. Od tamtego czasu pełną dokumentację BHP/PPOŻ mam z pedantyczną wręcz precyzją poukładaną i regularnie uzupełnianą w dedykowanym segregatorze, szkolenia obowiązkowe i okresowe BHP ogarnięte na jeden mail/telefon, a o tym, że kończy mi się data przeglądu gaśnicy dowiedziałem się od specjalisty PPOŻ z Seli, który któregoś dnia zadzwonił do mnie z pytaniem kiedy może przyjechać i to załatwić. I tak powinno być w każdym banku! Krótko mówiąc - polecam. :)
Karolina Przytuła
Karolina Przytuła
11/04/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Bardzo dobra i profesjonalna obsługa!
Czuwamy nad bezpieczeństwem firm z różnych branż. Zaufali nam:
Bezpieczeństwo w środowisku pracy to nasz priorytet! Zapewnimy je również Twojej firmie!
Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Sela BHP - logo kolor czarny napis
Sela Sp. z o.o.
Szybki kontakt
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Scroll to Top