Nadzór BHP Warszawa

Nadzór BHP Warszawa

Nadzorowanie BHP w Warszawie podczas pracy jest ważną kwestią, o której nie powinni zapominać pracodawcy. Ważne jest bowiem to, by każdy pracownik wiedział, że jego życia i zdrowie jest odpowiednio zabezpieczone nawet podczas szczególnie trudnych zadań.

Nasza firma zadba o maksymalne bezpieczeństwo podczas budowy. Pragniemy bowiem zawsze dochodzić do celu „0 wypadków w pracy”. Nawet w przypadku szczególnie ryzykownych branż.

Sela BHP - nadzory BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Sela BHP - nadzory BHP

Jakie jest nasze doświadczenie w nadzorze BHP?

Nasi specjaliści sprawują pieczę nad bezpieczeństwem:

  • Budowy farm wiatrowych
  • Budowy hal paliw alternatywnych
  • Wycinki i usuwania drzewa
  • Oraz wielu innych

Dbamy o to, by przy każdej pracy zostało zapewnione maksymalne bezpieczeństwo wszystkich pracowników.

Co obejmuje nasz nadzór BHP Warszawa?

Zależnie od potrzeby oferujemy różnego typu współpracę. Od doraźnego doradzania i cyklicznych audytów po nadzór BHP w Warszawie przez 24h/dobę. Przy szczególnie niebezpiecznych pracach jest to ważne.

W ramach naszego nadzoru możemy każdego dnia organizować i przeprowadzać spotkania BHP. Sprawdzamy regularnie, jak działa system BHP w Twojej firmie i czy nie wymaga usprawnienia w niektórych aspektach. Prowadzimy także regularną dokumentację, która pokazuje, jak wygląda stan bezpieczeństwa w Twojej firmie.

Możemy także przeprowadzać kontrolę firm podwykonawczych. W ramach tego skupiamy się na:

  • Weryfikacji dokumentacji IBWR
  • Prawidłowości w oznaczaniu terenu, w którym będzie przeprowadzana praca
  • Stan techniczny urządzeń i maszyn, które są wykorzystywane w pracy
  • Posiadanie aktualnych szkoleń, uprawnień i badań lekarskich
Sela BHP - nadzory BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Jak rozumiemy nadzór BHP w Warszawie?

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że dla każdej firmy trzymanie się terminów jest najważniejsze. Przez to nie zawsze da się zadbać o wszelkie kwestie związane z bezpieczeństwem. Dlatego właśnie w takich sytuacjach pojawiamy się my.

Gdy Twoja firma będzie zajmować się jak najlepszym zrealizowaniem zlecenia, my upewnimy się, że bezpieczeństwo jest na najwyższym poziomie. Będziemy przeprowadzać regularne sprawdzanie, czy Twój system BHP nie potrzebuje poprawy. W razie potrzeby doradzimy Ci, co należy zmienić, a nawet możemy pomóc wprowadzić Ci konieczne zmiany.

Sela BHP - audyty

Czego można oczekiwać od nadzoru BHP Sela?

Nasz zespół działający w Warszawie pracuje według wysokich standardów. Nie pozwalamy sobie nigdy na wykonywanie pracy „po łebkach”. Dbamy o to, by wszystko było na najwyższym poziomie, gdyż tak jak i Tobie, zależy nam na bezpieczeństwie w każdym zakładzie pracy.

Naszym celem jest doprowadzenie do tego, by Twoja firma stała się atrakcyjnym i w pełni bezpiecznym miejscem dla pracowników. Dlatego sprawdzamy, gdzie mogą wystąpić zagrożenia i staramy się je eliminować na jak najwcześniejszym etapie.

Dzięki współpracy z nami masz zapewnioną całodobową pomoc i nadzór BHP wszelkich inwestycji w Warszawie. Możemy wspierać Twoją pracę już na etapie planowania inwestycji i zostanie aż do momentu odbioru inwestycji. Na nasz zespół i jego doświadczenie możesz w pełni liczyć.

Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Działamy w całej Polsce - sprawdź szczegóły

Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Sela BHP - logo kolor czarny napis
Sela Sp. z o.o.
Szybki kontakt
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Scroll to Top