Obsługa BHP Warszawa

Obsługa BHP w Warszawie i okolicach

Priorytetem naszej działalności jest zapewnianie poprawnych warunków zatrudnienia i minimalizowanie ryzyka wypadków przy pracy. W związku z powyższym oferujemy naszym partnerom biznesowym z Warszawy i okolicznych miejscowości kompleksową obsługę BHP. Specjalizujemy się w outsourcingu BHP. Jest to rozwiązanie szczególnie cenione przez właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw, którzy nie dysponują zasobami finansowymi i kadrowymi do utworzenia odrębnego stanowiska dla specjalisty BHP. 

Ze wsparcia doświadczonego zespołu Seli mogą skorzystać również duże przedsiębiorstwa, o których bezpieczeństwo dba wewnątrzzakładowa służba BHP. Wspieramy ją w wykonywaniu zadań, koordynujemy pracę i proponujemy nowe rozwiązania zgodne ze światowymi standardami. Przeprowadzamy wnikliwe audyty BHP, które pozwalają nam zidentyfikować luki w systemie zarządzania bezpieczeństwem oraz zarekomendować środki zaradcze.

Obsługa BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!
Obsługa BHP

Jakie są korzyści zewnętrznej obsługi BHP?

Outsourcing BHP polega na scedowaniu odpowiedzialności za zarządzanie systemem bezpieczeństwa na zewnętrzną firmę specjalizującą się w świadczeniu usług BHP. Wśród najważniejszych korzyści tego rozwiązania wymienia się:

  • redukcję kosztów – dzięki outsourcingowi usług BHP firma nie musi wydatkować środków na utworzenie i utrzymanie etatu dla przedstawiciela wewnątrzzakładowej służby BHP;
  • elastyczność – outsourcing pozwala elastycznie dostosowywać zakres usług BHP do bieżących potrzeb przedsiębiorstwa, specyfiki branży, zakresu działalności i liczby zatrudnionych pracowników. Z tego rozwiązania mogą więc skorzystać zarówno małe i średnie firmy, jak i mikroprzedsiębiorstwa oraz duże firmy;
  • dostęp do aktualnej wiedzy – firmy specjalizujące się w dostarczaniu usług BHP są zobligowane do systematycznej aktualizacji wiedzy w drodze doskonalenia zawodowego. Ich pracownicy przechodzą regularne szkolenia, podczas których pozyskują informacje na temat najnowszych standardów bezpieczeństwa;
  • oszczędność czasu – dokonując wyboru zewnętrznej obsługi BHP, przedsiębiorca nie musi tracić czasu na monitorowanie systemu zarządzania bezpieczeństwem.

Skoncentruj się na własnym biznesie i powierz ekspertom zarządzanie bezpieczeństwem w swojej firmie! Zaufaj doświadczeniu wykwalifikowanego zespołu Seli!

Rola służby BHP w postępowaniach powypadkowych

Służba BHP odgrywa istotną rolę w zapewnianiu bezpieczeństwa w środowisku pracy. Jednym z kluczowych obowiązków jej przedstawicieli jest redukcja wypadkowości w miejscu zatrudnienia. Specjalista ds. monitoruje stan bezpieczeństwa w zakładzie pracy: ocenia poziom przestrzegania przepisów; wykonuje systematyczne pomiary i analizy czynników ryzyka; kontroluje stanowiska pracy, stan techniczny budynków i parku maszynowego oraz ocenia sposób wykonywania obowiązków przez pracowników. Jest również odpowiedzialny za przebieg procedur w sytuacji wystąpienia bezpośredniego zagrożenia oraz wypadku przy pracy. Wewnątrzzakładowy przedstawiciel służby BHP lub pracownik firmy świadczącej outsourcing usług BHP odpowiada za sporządzenie dokumentacji powypadkowej, analizę przebiegu sytuacji, przesłuchanie poszkodowanego oraz świadków. W jego gestii znajduje się również wydanie rekomendacji, które pozwolą zapobiec tej sytuacji w przyszłości i podnieść poziom bezpieczeństwa w miejscu pracy.

Poszukujesz specjalistów BHP, którzy będą czuwać nad bezpieczeństwem w Twoim zakładzie pracy? Zapraszamy do kontaktu! Specjalizujemy się w redukowaniu ryzyka zawodowego i minimalizowaniu wypadkowości w środowisku pracy!

Obsługa BHP
Zainteresowany?Wyślij formularz darmowej wyceny!

Potrzebujesz rzetelnego wsparcia specjalistów z zakresu BHP w innym mieście? Zapewniamy kompleksową obsługę BHP partnerom biznesowym na terenie całego kraju! Sprawdź mapkę i wybierz dogodną lokalizację!

| Powierz obsługę BHP ekspertom z wieloletnim doświadczeniem i zagwarantuj swojej firmie standardy bezpieczeństwa na światowym poziomie!

Sela BHP - mapa Polski
Doskonała
Na podstawie 27 opinii
Grzegorz Sadza
Grzegorz Sadza
09/01/2023
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Szukałem firmy, która faktycznie pomoże mi zrealizować zakładane cele, bo dotychczasowe doświadczenie ze służbą BHP było negatywne. Krótko, załatwiali papierki, ale nic dla pracowników się nie zmieniało. Wątpliwości jak zawsze. Początki współpracy z firmą Sela były optymistyczne. Nie zawsze rozumieli moje standardy, jednak otwartość na zrozumienie i faktyczne umiejętności operacyjne inspektorów Sela, pozwoliły nam na wdrożenie potrzebnych zmian, które rzeczywiście poprawiły warunki pracy i pozwoliły spełnić wymagania prawne. Współpraca z nową firmą to zawsze niewiadoma i obawy, ale i także szansa na lepsze. Jeśli obawiasz się, jak i ja przed, to wiedz, że z Selą możesz tylko wygrać!
Edyta Zajkowska
Edyta Zajkowska
17/07/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Szkolenie z pierwszej pomocy i ppoż- rewelacja. Teoria wyłożona bez przynudzania, a ćwiczenia- to była wisienka na torcie. Krzychu, Stasiu -świetna robota panowie. Dziękujemy. Firma ZED.
Kattemarin Cratibis
Kattemarin Cratibis
04/07/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Pełen profesjonalizm i bardzo ciekawe, zróżnicowane zajęcia
Justyna Łogwiniuk
Justyna Łogwiniuk
04/07/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Super szkolenie, dużo przydatnej wiedzy!
Dawid Lorenz
Dawid Lorenz
13/04/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Współpracę z firmą Sela nawiązałem w roku 2020, krótko po ogłoszeniu pandemii covid. Człowiek obsługujący wcześniej tematy BHP/PPOŻ w mojej firmie uznał, że w związku z covid nie muszę robić w firmie nic szczególnego. Właściwie to olał temat. Poczułem, że coś tu nie gra i poprosiłem o wsparcie Selę. Błyskawicznie zorganizowany audyt BHP/PPOŻ/covid w siedzibie firmy wykazał, że nie tylko powinienem wdrożyć szereg zmian w związku z obostrzeniami covid, ale także w samej dokumentacji BHP/PPOŻ istniało kilka "niedociągnięć", że tak to delikatnie wyrażę. Podjąłem zatem decyzję o nawiązaniu stałej współpracy z Selą. Od tamtego czasu pełną dokumentację BHP/PPOŻ mam z pedantyczną wręcz precyzją poukładaną i regularnie uzupełnianą w dedykowanym segregatorze, szkolenia obowiązkowe i okresowe BHP ogarnięte na jeden mail/telefon, a o tym, że kończy mi się data przeglądu gaśnicy dowiedziałem się od specjalisty PPOŻ z Seli, który któregoś dnia zadzwonił do mnie z pytaniem kiedy może przyjechać i to załatwić. I tak powinno być w każdym banku! Krótko mówiąc - polecam. :)
Karolina Przytuła
Karolina Przytuła
11/04/2022
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Bardzo dobra i profesjonalna obsługa!
Z naszego doświadczenia skorzystało już wiele przedsiębiorstw:
Buduj kulturę bezpieczeństwa w swojej firmie pod czujnym okiem naszych ekspertów!
Zainteresowany współpracą?
Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami
Sela BHP - logo kolor czarny napis
Sela Sp. z o.o.
Szybki kontakt
Zadzwoń
+48 509 127 746
Zadzwoń
Scroll to Top